Opcje przeglądania
Funkcja podsłuch
Wbudowany magnes
Zdalne unieruchomienie pojazdu
Cena

Nowość
Promocja

Lokalizatory GPS z własnym zasilaniem na akumulator. Prosty i szybki montaż bez podłączenia pod stałe zasilanie. Wystarczy naładować akumulator i pozostawić lokalizator w torebce, przesyłce, samochodzie lub maszynie budowlanej. Czas pracy uzależniony jest od pojemności baterii i częstotliwości z jaką lokalizator wysyła swoją pozycję.

Lokalizatory GPS z własnym zasilaniem

Kategoria lokalizatorów GPS na baterię zawiera urządzenia służące do śledzenia położenia na mapie za pomocą zasilania z akumulatora. Są one idealne dla osób, które potrzebują śledzenia położenia na dłuższy czas, bez konieczności podłączania do zasilania. Te urządzenia są niezwykle praktyczne i łatwe w użyciu, co czyni je atrakcyjnymi dla rodziców do śledzenia swoich dzieci, przedsiębiorców do śledzenia swoich flot samochodowych i osoby prywatne do śledzenia swoich pojazdów. Wiele z tych urządzeń oferuje również dodatkowe funkcje, takie jak powiadomienia o przekroczeniu określonej strefy czy historia trasy. Każdy, kto poszukuje skutecznego i łatwego w użyciu sposobu na śledzenie położenia bez konieczności podłączania do zasilania, powinien rozważyć zakup lokalizatora GPS na akumulator.

Lokalizatory GPS z własnym zasilaniem dają większą swobodę w montażu. Nie musisz posiadać doświadczenia w podłączeniu takich lokalizatorów. Ładujesz akumulator analogicznie jak telefon komórkowy i po naładowaniu możesz już korzystać z funkcji lokalizacji. Oferta w naszym sklepie zawiera kilka modeli które w zależności od potrzeb można wykorzystać w różnych sytuacjach. Małe lokalizatory GPS z akumulatorem posiadają zazwyczaj niewielkiej pojemności akumulator co przekłada się na czas pracy. Ale atutem tych małych lokalizatorów jest możliwość ukrycia ich w małych przedmiotach i monitorowania za pomocą telefonu z dowolnego miejsca na ziemi. Jeśli chcesz korzystać z lokalizatorów GPS przez dłuższy okres bez ładowania wybierz lokalizator GPS 108 który dzięki akumulatorowi o pojemności 10000mAh może pracować w trybie śledzenia nawet kilka tygodni.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl