Opcje przeglądania
Detekcja dźwieku
Harmonogram pracy
Redukcja szumów
Wyjście słuchawkowe
Zabezpieczenie hasłem
Cena

Nowość
Promocja
Długopis dyktafon szpiegowski DC-65 Długopis dyktafon szpiegowski DC-65
Producent: NAIS.NET
Cena:

149,00 zł

zobacz więcej
Dyktafon szpiegowski brelok wisiorek DC-28 Dyktafon szpiegowski brelok wisiorek DC-28
Producent: HNSAT
Cena:

199,00 zł

zobacz więcej

Ukryty dyktafon szpiegowski to urządzenie służące do nagrywania dźwięku w sposób dyskretny i ukryty. Posiada mikrofon o bardzo dobrej jakości dźwięku przez co idealnie sprawdzą się w dyskretnym nagrywaniu. Może być zamaskowany jako przedmiot codziennego użytku, taki jak długopis, zegarek, klucze itp., co umożliwia użytkownikowi nagrywanie bez wzbudzania podejrzeń. Dyktafon szpiegowski jest często wykorzystywany do rejestrowania rozmów, nagrań audio w celach służbowych lub osobistych.

Dyktafony szpiegowskie

Dyktafon szpiegowski to urządzenie o niewielkich rozmiarach, które pozwala na nagrywanie dźwięku w sposób całkowicie dyskretny. Szpiegowski dyktafon zaprojektowany tak, aby można było go ukryć w różnych przedmiotach, takich jak długopis, breloczek, kluczyk, itp.

Wyróżniające cechy małego dyktafonu szpiegowskiego to:

  • Niewielki rozmiar: Dyktafony są bardzo małych rozmiarów, dzięki czemu łatwo je ukryć.

  • Długi czas nagrywania: Większość dyktafonów może nagrywać przez kilka godzin na jednym ładowaniu.

  • Łatwość użytkowania: Dyktafony są łatwe w obsłudze i nie wymagają specjalistycznej wiedzy.

  • Wygodne nagrywanie: Dyktafony umożliwiają nagrywanie bez konieczności trzymania ich w ręku.

  • Dyskretne działanie: Dyktafony działają dyskretnie, co pozwala na nagrywanie bez wzbudzania podejrzeń.

Dyktafony szpiegowskie są popularne wśród osób, które potrzebują nagrywać dyskretnie, np. dziennikarzy, detektywów prywatnych lub osób poszukujących dowodów w sprawie sądowej.

W ofercie naszego sklepu można znaleźć dyktafony szpiegowskie ukryte w wielu przedmiotach z którymi mamy styczność na co dzień. Jednym z najbardziej popularnych rozwiązań jest dyktafon ukryty w pendrive, który posiada wbudowany akumulator i może nagrywać dźwięk nawet do 16 godzin od włączenia. Dostępne są również inne przedmioty z codziennego życia takie jak długopis z dyktafonem, breloczek z mikrofonem, szpiegowski dyktafon ukryty w bransoletce czy chociażby mini dyktafon cyfrowy ukryty w wisiorku dla kobiet. Wszystkie te produkty charakteryzują się doskonałym kamuflażem i dzięki temu pozwalają na zarejestrowanie różnych zdarzeń które możemy w dowolnym momencie odtworzyć.

Najmniejsze z ukrytych dyktafonów możemy z łatwością schować w kieszeni czy torebce i nie wzbudzając podejrzeń nagrywać rozmowy w dyskretny sposób.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl