Długopis dyktafon szpiegowski DC-10, detekcja dźwięku

Cena: 299,00 zł 299.00
ilość szt.

towar niedostępny

Ocena: 14 4.07
Producent: NAIS.NET
Kod produktu: DC-10

Opis produktu

Profesjonalny Dyktafon ukryty w długopisie

Detekcja dźwięku Automatyczna kontrola wzmocnienia (AGC) Czas nagrywania do 18 godzin Pamięć 32GB Jakość nagrań 384kbps

Dyktafon ukryty w długopisie to urządzenie, które łączy w sobie funkcję tradycyjnego długopisu którym możemy notować oraz nagrywania dźwięku. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które potrzebują nagrywać rozmowy w trakcie spotkań w dyskretny sposób. Ten długopis jest nie tylko funkcjonalny i dyskretny, ale również bardzo estetycznie wykonany. Jeden z najmniejszych dyktafonów ukrytych w długopisie, szerokość to tylko 11mm. Wbudowany akumulator umożliwia nagrywanie do 18 godzin. Dodatkowo, dyktafon posiada automatyczną kontrolę wzmocnienia (AGC), która dostosowuje poziom nagrywania do głośności dźwięków w pomieszczeniu, co pozwala na uzyskanie najlepszej jakości dźwięku. Włączenie nagrywania odbywa się za pomocą jednego przycisku, krótkie wciśnięcie uruchamia zapis dźwięku. Podczas nagrywania nie świecą diody dyktafon nie wydaje dźwięków - jest bardzo dyskretny.

Opcje nagrywania dostępne w dyktafonie

 • nagrywanie ciągłe od momentu włączenia do momentu wyłączenia
 • nagrywanie po wykryciu dźwięku dyktafon nagrywa tylko gdy wykryje dźwięk (możliwość regulacji czułości mikrofonu)

Dyktafon ukryty w długopisie

Profesjonalny Dyktafon ukryty w długopisie - dlaczego warto go wybrać

 • Wbudowana pamięć

  Pamięć 32GB

  W pamięci urządzenia możemy zapisać maksymalnie do 1066 godzin nagrań audio w jakości 64kbps. Wybierając najwyższa jakość dźwięku 384kbps  zapiszemy maksymalnie 190 godzin. 

 • Jakość nagrań

  Jakość nagrań (32kbps / 64kbps / 128kbps / 192kbps / 384kbps)

  W pliku konfiguracyjnym dyktafonu można ustawić jakość nagrywanego dźwięku na różnych poziomach. Im wyższy poziom, tym lepsza jakość dźwięku, ale większy rozmiar pliku. Im niższy poziom, tym gorsza jakość, ale mniejszy rozmiar pliku.

 • Format plików

  Zapis nagrań w formacie WAV kodek PCM (384kbps)

  Format plików dźwiękowych WAV z użyciem kodeka PCM charakteryzuje się tym, że dźwięk zapisany jest bez utraty jakości wynikającej z kompresji. Jest to najlepszy format do czyszczenia / odszumiania nagrań audio. 

 • Akumulator o pojemności

  Akumulator o pojemności 100mAh

  Ładowanie akumulatora odbywa się za pomocą kabla USB który znajduje się w zestawie. Czas ładowania akumulatora wynosi około 2 godzin. 

 • Czas nagrywania

  Czas pracy na akumulatorze do 18 godzin 

  Po pełnym naładowaniu akumulatora, dyktafon może działać w trybie nagrywania ciągłego przez około 18 godzin w jakości 192kbps. Jednak czas pracy urządzenia na jednym ładowaniu może się różnić w zależności od wybranej jakości nagrywania.

 • Dyskretny dyktafon

  Dyskretna funkcja nagrywania

  Urządzenie podczas nagrywania nie wydaje żadnych dźwięków, nie świecą żadne diody.

 • Czuły mikrofon

  Bardzo czuły mikrofon

  Wbudowany mikrofon elektretowy ma wysoką czułość, co oznacza, że może rejestrować dźwięki z odległości, co jest szczególnie przydatne w sytuacjach, gdzie źródło dźwięku jest daleko od mikrofonu. Mikrofony elektretowe mają również niski poziom szumów.

 • Detekcja dzwieku

  Nagrywanie po wykryciu dźwięku (regulowana skala czułości)

  Dyktafon rozpoczyna nagrywanie tylko gdy wykryje dźwięk. W pliku do konfiguracji dyktafonu jest możliwość ustawienia czułości z jaką mikrofon będzie wykrywał dźwięk. 

 • Doskonały kamuflaż

  Doskonały kamuflaż

  Dyktafon został ukryty w produkcie którego używa wiele osób w życiu codziennym. Długopis nie wzbudzi podejrzeń a jednocześnie jest zawsze pod ręką dlatego idealnie nadaje się do nagrywania ważnych rozmów.

 • Procesor DSP

  Procesor DSP - Automatyczna kontrola wzmocnienia (AGC)

  Wbudowany procesor sygnałowy (ang. Digital Signal Procesor) jest to specjalny układ przeznaczony do cyfrowej obróbki sygnałów akustycznych. Charakteryzuje się zastosowaniem przetworników o dużej mocy obliczeniowej i bardzo niskim opóźnieniu. Procesor pozwala na modyfikację sygnału, bez utraty jego jakości.

 • Odtwarzanie nagrań

  Odtwarzanie nagrań na słuchawkach 

  Dyktafon posiada złącze mini jack do którego możemy podłączyć słuchawki dołączone do zestawu. Oprogramowanie dyktafonu pozwala na odtwarzanie plików w formacie MP3/WMA/WAV. Po podłączeniu słuchawek i włączeniu urządzenia nastąpi automatyczne odtwarzanie zarejestrowanego materiału. 

 • Harmonogram nagrywania

  Stempel daty i czasu

  Funkcja, która pozwala na automatyczne oznaczenie nagrania dźwiękowego datą i godziną, w których zostało ono wykonane. Jest to przydatne narzędzie, które umożliwia łatwe zidentyfikowanie plików dźwiękowych oraz określenie ich chronologii. Szczególnie przydatne w przypadku nagrywania ważnych rozmów biznesowych, wykładów, spotkań czy wywiadów, kiedy to potrzebujemy później łatwo znaleźć konkretne fragmenty nagrania.

Odtwarzanie nagrań z dyktafonu

Aby odtworzyć nagrania z dyktafonu, należy podłączyć go do portu USB w komputerze. Po podłączeniu dyktafonu, możemy uzyskać dostęp do wbudowanej pamięci, podobnie jak w przypadku podłączenia pendrive'a. W pamięci wewnętrznej dyktafonu znajduje się folder o nazwie "RECORD", gdzie zapisane są nagrania audio w postaci plików WAV. Aby odtworzyć wybrany plik, należy go otworzyć w dowolnym odtwarzaczu multimedialnym zainstalowanym w komputerze. Możemy również kopiować i archiwizować nagrania w postaci plików na dysku w komputerze.

Alternatywną opcją dostępną w tym modelu jest podłączenie słuchawek, które są dostarczane w zestawie z dyktafonem, i odtworzenie nagrania bezpośrednio na słuchawkach.

Ile czasu możemy nagrywać na wbudowanej pamięci 32GB

Oto tabela przedstawiająca ilość godzin nagrań, jakie można zmieścić na wbudowanej pamięci przy różnych jakościach dźwięku.

Jakość Rozmiar 1 minuty nagrań Ilość godzin nagrań
32 kbps 0.24 MB 2200 h
64 kbps 0.49 MB 1066 h
128 kbps 0.9 MB 592 h
192 kbps 1.4 MB 380 h
384 kbps 2.8 MB 190 h

W powyższej tabeli widać, że im wyższa jakość dźwięku (wyrażona w kbps), tym więcej miejsca zajmuje nagranie, a co za tym idzie - mniej godzin nagrań zmieści się na pamięci 32GB.

Plik do zaawansowanej konfiguracji dyktafonu

W pamięci urządzenia znajduje się plik tekstowy który umożliwia zaawansowaną konfigurację dyktafonu.

Plik konfiguracyjny

 • TIME - ustawienie aktualnej daty i godziny
 • GAIN - ustawienie czułości mikrofonu (możliwe ustawienia 0-7,  im wyższa wartość tym bardziej czuły mikrofon)
 • VOR - ustawienie czułości detekcji dźwięku (0-10, im niższa wartość tym niższy poziom dźwięku wzbudza nagrywanie, 0- nagrywanie z detekcją dźwięku wyłączone)
 • BIT - ustawienie jakości nagrywanego dźwięku
 • PART - ustawienie długości zapisu w pliku (0-240) - czas w minutach. 0 oznacza zapis 8 godzin w jednym pliku.

Przykłady zastosowania

 • dyskretne monitorowanie pomieszczeń, samochodów
 • zapis prowadzonej rozmowy

W zestawie

 • dyktafon szpiegowski ukryty w długopisie
 • przewód USB do ładowania akumulatora
 • zapasowe wkłady do długopisu
 • słuchawki stereo
 • instrukcja obsługi w j. polskim

Całość zapakowana jest w estetyczne pudełko - dzięki czemu dyktafon może być ciekawym pomysłem na prezent 

Opis dyktafonu oparty na testach

Testujemy każdy produkt w naszej ofercie, aby zapewnić naszym klientom najwyższą jakość i pełną satysfakcję z zakupów. Dokładnie sprawdzamy każdy produkt przed jego wprowadzeniem do sprzedaży, aby upewnić się, że spełnia on wszystkie nasze wymagania jakościowe. Dzięki temu, masz pewność, że produkty, które oferujemy są funkcjonalne i trwałe. Nasza dbałość o jakość pozwala nam zaoferować tylko najlepsze produkty, które spełnią Twoje oczekiwania i potrzeby.

Korzystając z oprogramowania MediaInfo weryfikujemy nagrania zarejestrowane przez dyktafon aby potwierdzić parametry techniczne danego modelu.

Specyfikacja techniczna

Czas pracy do 18 godzin
Wbudowana pamięć 32GB
Detekcja dźwieku Tak
Harmonogram pracy Nie
Jakość nagrania WAV (bit rate) 32 / 64 / 128 / 192 / 384 kbps
Redukcja szumów Tak
Wyjście słuchawkowe Tak
Zabezpieczenie hasłem Tak
Czułość mikrofonu promień 10m
Format plików WAV
Częstotliwość próbkowania 24.0 KHz
Głębia bitowa 16 bits
Kodowanie PCM (384kbps) / ADPCM (32kbps, 64kbps, 128kbps, 192kbps)
Kanały 1 kanał
Czas ładowania 2 godziny
Zasilanie akumulator 100mAh
Obsługiwane systemy operacyjne Windows Vista/7/8/10, Mac OS X, Linux
Kolor czarny
Wymiary 142 x 11 mm
Waga 37g

Zobacz również

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane przed publikacją w celu wykluczenia spamu, nie ingerujemy w ich treść.

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl