Filtr produktów
Funkcja podsłuch
Zdalne unieruchomienie pojazdu

Lokalizatory GPS

Urządzenia korzystają z systemu GPS czyli systemu nawigacji satelitarnej, obejmującego swoim zasięgiem całą kulę ziemską. Lokalizatory GPS to urządzenia dzięki którym możemy bardzo precyzyjnie z dokładnością od 1 do kilku metrów określić położenie obiektu. Dzięki temu wykorzystywane są w monitorowaniu samochodów i pojazdów firmowych. Mogą również pomóc w lokalizacji skradzionego samochodu bądź śledzenia wartościowego transportu.

Lokalizator GPS 403B 4G LTE Lokalizator GPS 403B 4G LTE
Producent: Coban
Cena: 349,00 zł
szt.
zobacz więcej
Lokalizator GPS Tracker 109 Lokalizator GPS Tracker 109
Producent: Coban
Cena: 299,00 zł
szt.
zobacz więcej
Mini Lokalizator GPS 102B Mini Lokalizator GPS 102B
Producent: Coban
Cena: 219,00 zł
szt.
zobacz więcej
Mini Lokalizator GPS 311C Mini Lokalizator GPS 311C
Producent: Coban
Cena: 269,00 zł
szt.
zobacz więcej
Lokalizator GPS 303G do motocykla Lokalizator GPS 303G do motocykla
Producent: Coban
Cena: 299,00 zł
zobacz więcej
Lokalizator GPS 306A z interfejsem OBD II Lokalizator GPS 306A z interfejsem OBD II
Producent: Coban
Cena: 259,00 zł
zobacz więcej

Czym różnią się lokalizatory GPS?

Lokalizatory GPS to urządzenia służące do śledzenia położenia obiektów, takich jak samochody, motocykle, maszyny, ludzie lub zwierzęta. Mogą one być przydatne w wielu sytuacjach, takich jak monitorowanie floty pojazdów, zabezpieczenie przed kradzieżą, kontrola dzieci lub osób starszych, a także do planowania i optymalizacji tras. W naszej ofercie dostępne są różne modele lokalizatorów GPS, od prostych, przeznaczonych do jednorazowego użytku, po bardziej zaawansowane, z funkcjami takimi jak powiadamianie o przekroczeniu granicy, monitoring ruchu czy historia trasy.

W naszej ofercie można znaleźć przede wszystkim sprawdzone i profesjonalne lokalizatory GPS od najlepszych producentów. Różnią się one budową i możliwościami w zależności od przeznaczenia. Wyróżniliśmy spośród całej oferty trzy kategorie. 

Jeśli zastanawiasz się jak wybrać lokalizator GPS do swojego pojazdu lub floty pojazdów, skontaktuj się z nami. To nic nie kosztuje a dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie udzielić fachowej porady i pomóc w doborze odpowiedniego rozwiązania. Zapraszamy!

Zaloguj się
Submit
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Biuro obsługi klienta

886 158 832

więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl