Opcje przeglądania
Producent
Funkcja podsłuch
Zdalne unieruchomienie pojazdu
Cena

Nowość
Promocja
Lokalizator GPS 403B 4G LTE Lokalizator GPS 403B 4G LTE
Producent: Coban
Cena:

319,00 zł

szt.
zobacz więcej
Mini Lokalizator GPS 311C Mini Lokalizator GPS 311C
Producent: Coban
Cena:

199,00 zł

szt.
zobacz więcej
Lokalizator GPS 103B do samochodu bez abonamentu Lokalizator GPS 103B do samochodu bez abonamentu
Producent: Coban
Cena:

239,00 zł

zobacz więcej
Lokalizator GPS 303G do motocykla Lokalizator GPS 303G do motocykla
Producent: Coban
Cena:

299,00 zł

zobacz więcej
Lokalizator GPS 306A z interfejsem OBD II Lokalizator GPS 306A z interfejsem OBD II
Producent: Coban
Cena:

259,00 zł

zobacz więcej

Urządzenia korzystają z systemu GPS czyli systemu nawigacji satelitarnej, obejmującego swoim zasięgiem całą kulę ziemską. Lokalizatory GPS to urządzenia dzięki którym możemy bardzo precyzyjnie z dokładnością od 1 do kilku metrów określić położenie obiektu. Dzięki temu wykorzystywane są w monitorowaniu samochodów i pojazdów firmowych. Mogą również pomóc w lokalizacji skradzionego samochodu bądź śledzenia wartościowego transportu.

Czym różnią się lokalizatory GPS?

Lokalizatory GPS to urządzenia służące do śledzenia położenia obiektów, takich jak samochody, motocykle, maszyny, ludzie lub zwierzęta. Mogą one być przydatne w wielu sytuacjach, takich jak monitorowanie floty pojazdów, zabezpieczenie przed kradzieżą, kontrola dzieci lub osób starszych, a także do planowania i optymalizacji tras. W naszej ofercie dostępne są różne modele lokalizatorów GPS, od prostych, przeznaczonych do jednorazowego użytku, po bardziej zaawansowane, z funkcjami takimi jak powiadamianie o przekroczeniu granicy, monitoring ruchu czy historia trasy.

W naszej ofercie można znaleźć przede wszystkim sprawdzone i profesjonalne lokalizatory GPS od najlepszych producentów. Różnią się one budową i możliwościami w zależności od przeznaczenia. Wyróżniliśmy spośród całej oferty trzy kategorie. 

Jeśli zastanawiasz się jak wybrać lokalizator GPS do swojego pojazdu lub floty pojazdów, skontaktuj się z nami. To nic nie kosztuje a dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie udzielić fachowej porady i pomóc w doborze odpowiedniego rozwiązania. Zapraszamy!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl