Opcje przeglądania
Detekcja dźwieku
Harmonogram pracy
Redukcja szumów
Wyjście słuchawkowe
Zabezpieczenie hasłem
Cena

Nowość
Promocja

Profesjonalne dyktafony szpiegowskie cieszą się olbrzymim zainteresowaniem wśród prywatnych detektywów i rodziców, którzy chcą sprawdzić co dzieje się w ich domach podczas ich nieobecności. W tej grupie poza oczywistą niezawodnością znajdują się produkty o bardzo dobrej jakości rejestrowanego dźwięku. W dyktafonach profesjonalnych jest możliwość wyboru odpowiedniej jakości dźwięku i otrzymujemy znacznie więcej dodatkowych funkcji.

Jedną z ciekawych funkcji jakie oferują profesjonalne dyktafony jest redukcja szumów. W trakcie nagrywania urządzenie redukuje szumy aby zarejestrowany dźwięk był jak najlepszej jakości. Jeśli zależy nam na bezpieczeństwie dostępne są dyktafony z funkcją zabezpieczenia materiału hasłem. W przypadku gdy chcemy monitorować nasz dom lub firmę przez wiele dni możemy znaleźć profesjonalne dyktafony, które umożliwiają nagrywanie dźwięku podczas ładowania. Zazwyczaj wraz z taką opcją dyktafon posiada funkcję nadpisywania nagrań czyli jeśli zapisze całą dostępną pamięć w urządzeniu, kasuje ostatnie nagrania aby nadpisać nowymi.

Jeśli dyktafon ma rejestrować dźwięki w określonych godzinach warto skupić się na urządzeniach posiadających funkcję pracy według harmonogramu. Ta funkcja umożliwia nam kontrolowanie czasu w jakim urządzenie włączy się i uruchomi nagrywanie a następnie wyłączy o określonej godzinie. W znaczący sposób wpływa to na czas pracy dyktafonu na własnym zasilaniu bo urządzenie gdy nie nagrywa nie czerpie energii. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl