Filtr produktów
Producent
Detekcja dźwieku
Harmonogram pracy
Redukcja szumów
Wyjście słuchawkowe
Zabezpieczenie hasłem
Cena
  • od
    do

Dyktafony profesjonalne

Profesjonalne dyktafony szpiegowskie cieszą się olbrzymim zainteresowaniem wśród prywatnych detektywów i rodziców, którzy chcą sprawdzić co dzieje się w ich domach podczas ich nieobecności. W tej grupie poza oczywistą niezawodnością znajdują się produkty o bardzo dobrej jakości rejestrowanego dźwięku. W dyktafonach profesjonalnych jest możliwość wyboru odpowiedniej jakości dźwięku i otrzymujemy znacznie więcej dodatkowych funkcji.

Jedną z ciekawych funkcji jakie oferują profesjonalne dyktafony jest redukcja szumów. W trakcie nagrywania urządzenie redukuje szumy aby zarejestrowany dźwięk był jak najlepszej jakości. Jeśli zależy nam na bezpieczeństwie dostępne są dyktafony z funkcją zabezpieczenia materiału hasłem. W przypadku gdy chcemy monitorować nasz dom lub firmę przez wiele dni możemy znaleźć profesjonalne dyktafony, które umożliwiają nagrywanie dźwięku podczas ładowania. Zazwyczaj wraz z taką opcją dyktafon posiada funkcję nadpisywania nagrań czyli jeśli zapisze całą dostępną pamięć w urządzeniu, kasuje ostatnie nagrania aby nadpisać nowymi.

Jeśli dyktafon ma rejestrować dźwięki w określonych godzinach warto skupić się na urządzeniach posiadających funkcję pracy według harmonogramu. Ta funkcja umożliwia nam kontrolowanie czasu w jakim urządzenie włączy się i uruchomi nagrywanie a następnie wyłączy o określonej godzinie. W znaczący sposób wpływa to na czas pracy dyktafonu na własnym zasilaniu bo urządzenie gdy nie nagrywa nie czerpie energii. 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Biuro obsługi klienta

886 158 832

więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl