Mini dyktafon szpiegowski DC-63 harmonogram nagrań

Dostępność > 10 szt.
Wysyłka: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 229,00 zł 229.00
ilość szt.

towar niedostępny

Ocena: 22 3.79727
Producent: NAIS.NET
Kod produktu: DC-63

Opis produktu

Mini dyktafon szpiegowski z detekcją dźwięku - do 40 godzin nagrywania

Harmonogram nagrań Detekcja dźwięku Wbudowany magnes Czas nagrywania do 40 godzin  Pamięć 16GB Jakość nagrań 1536kbps

Nowoczesny mini dyktafon szpiegowski, który łączy wysoką jakość dźwięku 1536kbps z ultra kompaktowym rozmiarem 29 x 29 x 7.6 mm. Ten wyjątkowy dyktafon szpiegowski to doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących dyskretnej opcji do rejestracji dźwięku. Mini dyktafon umożliwia aż do 40 godzin nagrywania na jednym ładowaniu akumulatora. Funkcja detekcji dźwięku sprawia, że urządzenie automatycznie rozpoczyna nagrywanie, gdy wykryje dźwięk, oszczędzając energię i miejsce na nagraniach. Harmonogram nagrań pozwala użytkownikom zaplanować dokładne godziny działania mini dyktafonu, zapewniając jeszcze większą kontrolę nad swoimi nagraniami.

Co więcej, dyktafon szpiegowski wyposażony jest w dwufunkcyjny przełącznik: w jednym położeniu uruchamia nagrywanie z detekcją dźwięku, a w drugim położeniu dyktafon nagrywa ciągle, bez względu na otaczające dźwięki. Wbudowany magnes pozwala na łatwe i pewne przymocowanie mini dyktafonu do metalowych powierzchni. Urządzenie nie wykorzystuje żadnych widocznych diod sygnalizujących proces nagrywania, dzięki temu gwarantuje dyskretne nagrywanie dźwięku w każdej sytuacji. Jego zaawansowane funkcje, wraz z niewielkimi rozmiarami, sprawiają, że jest to doskonały wybór dla każdego, kto szuka profesjonalnego i wydajnego mini dyktafonu szpiegowskiego.

Opcje nagrywania dostępne w dyktafonie

 • nagrywanie ciągłe od momentu włączenia do momentu wyłączenia
 • nagrywanie po wykryciu dźwięku dyktafon nagrywa tylko gdy wykryje dźwięk (możliwość regulacji czułości mikrofonu)
 • nagrywanie według harmonogramu w ustalonych godzinach, jednorazowo lub cyklicznie

Mini dyktafon szpiegowski DC63

Mini Dyktafon Szpiegowski DC-63 - dlaczego warto go wybrać

 • Wbudowana pamięć

  Pamięć 16GB

  W pamięci urządzenia możemy zapisać maksymalnie do 1110 godzin nagrań audio w jakości 32kbps. Wybierając najwyższą dostępną jakość 1536kbps możemy zapisać do 24 godzin. Szczegółowa tabela z podsumowaniem czasu jaki można zapisać w pamięci znajduje się poniżej.

 • Jakość nagrań

  Jakość nagrań (32kbps / 64kbps / 128kbps / 256kbps / 512kbps / 768kbps / 1024kbps / 1536kbps)

  W ustawieniach dyktafonu można wybrać różnorodne opcje jakości dźwięku, które wpłyną na wielkość i jakość zapisu. Wyższa jakość dźwięku skutkuje większym plikiem, natomiast niższa jakość powoduje zmniejszenie rozmiaru pliku, ale także pogorszenie jakości dźwięku.

 • Format plików

  Zapis nagrań w formacie WAV

  Format plików dźwiękowych WAV z użyciem kodeka PCM charakteryzuje się tym, że dźwięk zapisany jest bez utraty jakości wynikającej z kompresji. Jest to najlepszy format do czyszczenia / odszumiania nagrań audio. 

 • Akumulator o pojemności

  Akumulator o pojemności 110mAh

  Bateria dyktafonu może być naładowana przy użyciu załączonego kabla USB. Ładowanie trwa około 1 godziny, a po zakończeniu tego procesu, urządzenie jest gotowe do użycia.

 • Czas nagrywania

  Czas pracy na akumulatorze do 40 godzin

  Po pełnym naładowaniu akumulatora, dyktafon może działać w trybie nagrywania ciągłego przez około 40 godzin w jakości 256kbps. Jednak czas pracy urządzenia na jednym ładowaniu może się różnić w zależności od wybranej jakości nagrywania.

 • Dyskretny dyktafon

  Dyskretna funkcja nagrywania

  Urządzenie podczas nagrywania nie wydaje żadnych dźwięków, nie świecą żadne diody.

 • Czuły mikrofon

  Bardzo czuły mikrofon

  Mikrofon wbudowany w dyktafon jest bardzo wrażliwy, co oznacza, że może łatwo nagrywać dźwięki nawet z daleka. To bardzo przydatne, gdy dźwięk, który chcemy nagrać, pochodzi z miejsca oddalonego od dyktafonu. Ten rodzaj mikrofonu, zwany elektretowym, ma też niewielką ilość niepożądanych szumów, co przekłada się na lepszą jakość nagrań.

 • Detekcja dzwieku

  Nagrywanie po wykryciu dźwięku (regulowana skala czułości)

  Istnieje możliwość nagrywania przez wykrycie dźwięku, co jest jednym z dostępnych sposobów nagrywania. Aby skorzystać z tej opcji, należy ustawić ją w pliku konfiguracyjnym. Dodatkowo, oprócz włączenia detekcji dźwięku, możemy także dostosować czułość mikrofonu na skali od 0 do 7, co wpłynie na skuteczność wykrywania dźwięków.

 • Harmonogram

  Nagrywanie według ustalonego harmonogramu

  Opcja nagrywania dźwięku według harmonogramu dostępna jest w pliku konfiguracyjnym i pozwala na ustawienie dokładnego czasu rozpoczęcia i zakończenia nagrywania oraz częstotliwości nagrywania przez określony czas. Możemy ustawić start nagrywania o godzinie 10:00 a zakończenie o godzinie 14:00. 

 • Wbudowany magnes

  Wbudowany magnes

  W obudowie dyktafonu znajduje się magnes neodymowy. To rozwiązanie daje nam możliwość podczepienia urządzenia do dowolnej metalowej powierzchni. Może to być np.  noga stołu, krzesła czy metalowy kaloryfer. Wszystko co znajdziemy w otoczeniu z metalu będzie pozwalało szybko zamontować nasz dyktafon.

 • Odtwarzanie nagrań

  Odtwarzanie nagrań na słuchawkach 

  Dyktafon umożliwia podłączenie słuchawek które są dołączone do zestawu. Oprogramowanie dyktafonu pozwala na odtwarzanie plików w formacie MP3/WMA/WAV. Po podłączeniu słuchawek i włączeniu urządzenia nastąpi automatyczne odtwarzanie zarejestrowanego materiału. 

 • Harmonogram nagrywania

  Stempel daty i czasu

  Funkcja, która pozwala na automatyczne oznaczenie nagrania dźwiękowego datą i godziną, w których zostało ono wykonane. Jest to przydatne narzędzie, które umożliwia łatwe zidentyfikowanie plików dźwiękowych oraz określenie ich chronologii. Szczególnie przydatne w przypadku nagrywania ważnych rozmów biznesowych, wykładów, spotkań czy wywiadów, kiedy to potrzebujemy później łatwo znaleźć konkretne fragmenty nagrania.

Dyktafon szpiegowski DC63 wymiary 

Odtwarzanie nagrań z dyktafonu

Aby odsłuchać zapisane nagrania, wystarczy podłączyć dyktafon do portu USB komputera. Po połączeniu, uzyskujemy dostęp do pamięci urządzenia tak, jak w przypadku zwykłego pendrive'a. W pamięci dyktafonu znajdziemy folder o nazwie RECORD, gdzie przechowywane są nagrania audio w formacie WAV. Wystarczy otworzyć wybrany plik w dowolnym odtwarzaczu multimedialnym na komputerze. Pliki można swobodnie kopiować i przechowywać na dysku komputera.

Alternatywnie, możemy także użyć dostarczonych w zestawie słuchawek i odtwarzać nagrania bezpośrednio na nich, podłączając je do dyktafonu.

Ile czasu możemy nagrywać na wbudowanej pamięci 16GB

Oto tabela przedstawiająca ilość godzin nagrań, jakie można zmieścić na wbudowanej pamięci przy różnych jakościach dźwięku.

Jakość (bit rate) Rozmiar 1 minuty nagrań Ilość godzin nagrań
32 kbps 0.24 MB 1110 h
64 kbps 0.48 MB 555 h
128 kbps 0.95 MB 280 h
192 kbps 1.4 MB 190 h
256 kbps 1.9 MB 140 h
512 kbps 3.8 MB 70 h
768 kbps 5.6 MB 47 h
1024 kbps 7.5 MB 35 h
1536 kbps 11.3 MB 24 h

W powyższej tabeli widać, że im wyższa jakość dźwięku (wyrażona w kbps), tym więcej miejsca zajmuje nagranie, a co za tym idzie - mniej godzin nagrań zmieści się na pamięci 16GB.

Plik do zaawansowanej konfiguracji dyktafonu

W pamięci urządzenia znajduje się plik tekstowy który umożliwia zaawansowaną konfigurację dyktafonu.

Plik konfiguracyjny

 • VOR - ustawienie czułości detekcji dźwięku (0-7, im niższa wartość tym niższy poziom dźwięku wzbudza nagrywanie, 0- nagrywanie z detekcją dźwięku wyłączone)
 • BIT RATE - ustawienie jakości nagrywanego dźwięku
 • GAIN - ustawienie czułości mikrofonu (możliwe ustawienia 0-7,  im wyższa wartość tym bardziej czuły mikrofon)
 • SECTION - ustawienie długości zapisu w pliku (1-999) - czas w minutach
 • DATE - ustawienie aktualnej daty
 • TIME - ustawienie aktualnej godziny
 • TIMER - tryb nagrywania według harmonogramu (1: włączony, 0: wyłączony)
 • START - ustawienie godziny rozpoczęcia nagrywania
 • TIMELONG - czas nagrywania po uruchomieniu według harmonogramu (1-720) - czas w minutach
 • CYCLE - częstotliwość harmonogramu nagrywania (1-999) - w dniach, 0 - nagrywanie włączy się codziennie

Przykłady zastosowania

 • nagrywanie rozmów
 • dyskretne monitorowanie pomieszczeń

W zestawie

 • dyktafon szpiegowski DC-63
 • przewód USB do ładowania akumulatora
 • słuchawki stereo
 • instrukcja obsługi w j. polskim

Całość zapakowana jest w estetyczne pudełko - dzięki czemu dyktafon może być ciekawym pomysłem na prezent 

Opis dyktafonu oparty na testach

Testujemy każdy produkt w naszej ofercie, aby zapewnić naszym klientom najwyższą jakość i pełną satysfakcję z zakupów. Dokładnie sprawdzamy każdy produkt przed jego wprowadzeniem do sprzedaży, aby upewnić się, że spełnia on wszystkie nasze wymagania jakościowe. Dzięki temu, masz pewność, że produkty, które oferujemy są funkcjonalne i trwałe. Nasza dbałość o jakość pozwala nam zaoferować tylko najlepsze produkty, które spełnią Twoje oczekiwania i potrzeby.

Korzystając z oprogramowania MediaInfo weryfikujemy nagrania zarejestrowane przez dyktafon aby potwierdzić parametry techniczne danego modelu.

Specyfikacja techniczna

Czas pracy do 40 godzin
Wbudowana pamięć 16GB
Detekcja dźwieku Tak
Harmonogram pracy Tak
Jakość nagrania WAV (bit rate) 32 / 64 / 128 / 256 / 512 / 768 / 1024 / 1536 kbps
Redukcja szumów Tak
Wyjście słuchawkowe Tak
Zabezpieczenie hasłem Tak
Czułość mikrofonu promień 10m
Format plików MP3 / WAV
Częstotliwość próbkowania 48.0 KHz
Kodowanie PCM
Kanały 2 kanały
Czas ładowania 1 godzina
Zasilanie akumulator 110mAh
Obsługiwane systemy operacyjne Windows Vista/7/8/10, Mac OS X, Linux
Kolor czarny
Wymiary 29 x 29 x 7.6 mm
Waga 9.7g

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Zobacz również

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane przed publikacją w celu wykluczenia spamu, nie ingerujemy w ich treść.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl