Opcje przeglądania
Detekcja dźwięku
Detekcja ruchu
Detekcja dźwieku
Harmonogram pracy
Redukcja szumów
Wyjście słuchawkowe
Zabezpieczenie hasłem
Cena

Nowość
Promocja

Podsłuch potocznie zwany pluskwą to jedno z najbardziej znanych akcesoriów śledczych. Rozwój technologii pozwala dziś nie tylko na podsłuchiwanie konkretnych miejsc z bezpiecznej odległości, ale także telefonów komórkowych. Na przełomie kilku lat podsłuchy zmieniały się z bardzo prymitywnych urządzeń ograniczonych chociażby odległością w przypadku podsłuchów radiowych, jak też ograniczonych czasem działania z powodu zasilania. Dzisiaj podsłuch może być zamontowany dosłownie w każdym przedmiocie z życia codziennego. Dzięki temu możemy zainstalować pluskwę w dowolnym pomieszczeniu w sposób dyskretny i nie wzbudzający żadnych podejrzeń. Ograniczeniem może być tylko nasza wyobraźnia.

Mini podsłuch pluskwa GSM (detekcja dźwięku) Mini podsłuch pluskwa GSM (detekcja dźwięku)
Producent: NAIS.NET
Cena:

219,00 zł

zobacz więcej
Mini podsłuch pluskwa GSM (detekcja ruchu) Mini podsłuch pluskwa GSM (detekcja ruchu)
Producent: NAIS.NET
Cena:

199,00 zł

zobacz więcej
Dyktafon szpiegowski brelok wisiorek DC-28 Dyktafon szpiegowski brelok wisiorek DC-28
Producent: HNSAT
Cena:

199,00 zł

zobacz więcej

Podsłuchy i pluskwy

Jednym z najbardziej popularnych obecnie rozwiązań jest podsłuch GSM który dzięki technologii GSM daje nam możliwość monitorowania pomieszczenia właściwie z dowolnego miejsca na ziemi. Wystarczy, że zadzwonimy na kartę SIM zainstalowaną w podsłuchu GSM i możemy w słuchawce naszego telefonu słyszeć na żywo wszystko co dzieje się w pomieszczeniu z naszą pluskwą.

Kolejną grupą podsłuchów w ofercie naszego sklepu są podsłuchy nagrywające dźwięk które charakteryzują się dodatkową funkcją nagrywania dźwięku. W tych urządzeniach zainstalowana jest pamięć na której urządzenie rejestruje wszystkie dźwięki z pomieszczenia. Daje nam to możliwość odsłuchania nagrań zarejestrowanych przez pluskwę wielokrotnie w dowolnym czasie.

Posiadamy również w ofercie podsłuchy specjalistyczne przeznaczone zarówno dla zawodowców jak i hobbystów. Jednym z takich podsłuchów jest m.in. podsłuch stetostkopowy lub igłowy który umożliwia prowadzenie nasłuchu przez ścianę, nawet jeśli ma ona grubość 50 centymetrów. 

Uwaga!

Zgodnie z Art. 267. Kodeksu karnego podsłuchiwanie jest nielegalne, poza określonymi sytuacjami: nagrywaniem pracowników (po uprzednim poinformowaniu ich), nagrywaniem podopiecznych, nagrywaniem sytuacji, w których bierzemy aktywny udział. Takie nagrania mogą być uznawane jako dowód w sądzie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl