MiCODUS to uznany producent i dostawca urządzeń do śledzenia GPS, oferujący zaawansowane rozwiązania lokalizacyjne dla pojazdów, majątku oraz osób. Firma ma siedzibę w Chinach i działa na rynku międzynarodowym, sprzedając swoje produkty w ponad 35 krajach na całym świecie. Produkty MiCODUS wyróżniają się wysoką jakością i innowacyjnością, odpowiadając na zróżnicowane potrzeby klientów w zakresie bezpieczeństwa i zarządzania flotą.

Szeroki Asortyment Produktów

Oferta MiCODUS obejmuje szeroką gamę urządzeń do śledzenia GPS, w tym:

  • MiCODUS MV720: Kompaktowy tracker GPS ukryty w formie przekaźnika, idealny do instalacji w pojazdach. Wyposażony w funkcje takie jak odcięcie paliwa, alarmy wstrząsowe, alarmy geofencing i tryb uśpienia.
  • MiCODUS MV730: Lekki tracker GPS z szerokim zakresem napięcia roboczego, oferujący zdalne sterowanie, alarmy przekroczenia prędkości i detekcję stanu ACC.
  • MiCODUS MV33: Ekonomiczny tracker OBD, kompatybilny z 99% pojazdów, wyposażony w alarmy wibracyjne i geofencing.
  • MiCODUS MV790G: Zaawansowany tracker 4G z funkcjami monitorowania głosu, alarmami SOS i detekcją uruchomienia silnika.
  • MiCODUS MV710: Mały i lekki tracker z funkcjami podstawowymi, idealny do monitorowania pojazdów w czasie rzeczywistym.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl