Lokalizator GPS 108 Akumulator 10000mAh Czas Czuwania do 3 Lat

Cena: 329,00 zł 329.00
ilość szt.

towar niedostępny

Ocena: 248 4.37
Producent: Coban
Kod produktu: TK-108B

Opis produktu

Lokalizator GPS Tracker 108B z akumulatorem 10000mAh

To urządzenie to następca bardzo dobrego lokalizatora GPS 104. Nowsza wersja została wyposażona w większy akumulator o pojemności 10000mAh. Dzięki zastosowaniu tak dużego akumulatora lokalizator może pracować na baterii w trybie harmonogramu nawet do 3 lat. Prosty montaż sprawia, że ten lokalizator sprawdzi się znakomicie w samochodach, łodziach, maszynach budowlanych i innych pojazdach. Urządzenie do działania wymaga zainstalowania aktywnej karty SIM dowolnego operatora. Nie posiada blokady SIM Lock w związku z tym działa z każdą kartą SIM. Jest to jedyny koszt jaki użytkownik ponosi aby móc korzystać z lokalizacji.

lokalizator gps 108 platforma online

Najważniejsze zalety lokalizatora GPS 108

 • globalny zasięg lokalizatora GPS

  Globalny zasięg

  Wykorzystując system nawigacji satelitarnej GPS możliwe jest uzyskanie bardzo dokładnego wskazania położenia lokalizatora. Dzięki czterozakresowemu modułowi GSM lokalizator wyśle swoją pozycję z dowolnego miejsca, które będzie w zasięgu sieci komórkowej.

 • Darmowa aplikacja do śledzenia online

  Monitoring GPS na platformie online - 10 lat GRATIS!

  Wraz z lokalizatorem GPS otrzymujesz darmowy dostęp do platformy online za pomocą której możesz śledzić lokalizator w czasie rzeczywistym na mapie. W dowolnym momencie można prześledzić historię przebytej trasy lokalizatora i uzyskać szczegółowe informacje z danego punktu. Oprogramowanie dostępne jest na wszystkich urządzeniach z systemem Windows, Android i iOS. Urządzenie po zakupie wymaga odpowiedniej konfiguracji która nie jest wliczona w cenę.

 • Zintegrowane anteny GSM i GPS

  Wbudowane anteny GPS i GSM

  Lokalizator dzięki zintegrowanym antenom GPS i GSM jest urządzeniem kompaktowym. Nie wymaga podłączenia zewnętrznych anten.

 • Obudowa z magnesem neodymowym

  Magnes neodymowy

  W obudowie lokalizatora zamontowano mocniejszy i większy magnes neodymowy co gwarantuje stabilne i pewne mocowanie do np. karoserii samochodu.

 • Wbudowany akumulator o dużej pojemności

  Akumulator o pojemności 10000mAh

  Bardzo dużej pojemności akumulator w połączeniu z odpowiednio skonfigurowanym programem umożliwia czas czuwania nawet to 3 lat.

 • Długi czas pracy lokalizatora

  Czas czuwania na akumulatorze do 3 lat

  Akumulator o pojemności 10000mAh daje możliwość bardzo długiego czasu czuwania bez potrzeby ładowania. Lokalizator GPS 108B sprawdzi się dzięki temu idealnie jako zabezpieczenie samochodu, maszyn budowlanych i innych pojazdów.

 • Zdalna konfiguracja lokalizatora

  Zdalna konfiguracja SMS

  Urządzenie konfiguruje się zdalnie za pomocą komend w formie wiadomości SMS. Dzięki temu bez względu na odległość od lokalizatora w każdym momencie możesz zmienić konfigurację.

 • praca lokalizatora według harmonogramu

  Praca według harmonogramu

  Jeśli lokalizator ma pełnić funkcję zabezpieczającą możesz zaprogramować urządzenie aby włączało się np. 1 raz na dobę lub np. co 3 dni i wysyłało swoją pozycję na telefon lub na serwer. W takim ustawieniu lokalizator ma całkowicie wyłączony moduł GSM i GPS nie emituje żadnych sygnałów. Włącza się tylko o określonych porach, wysyła swoją pozycję i ponownie wyłącza. Dzięki temu nie będzie możliwe wykrycie lokalizatora przez detektory czy skanery. W trym trybie lokalizator może pracować na baterii nawet do 3 lat.

 • Lokalizacja GPS online

  Lokalizacja GPS na żądanie

  W dowolnym momencie możemy sprawdzić aktualną pozycję lokalizatora. Wystarczy wykonać połączenie telefoniczne z numerem karty SIM zainstalowanej w urządzeniu. Lokalizator wyśle w odpowiedzi wiadomość SMS ze współrzędnymi geograficznymi oraz aktywnym linkiem do Google Maps. Śledzenie lokalizatora za pomocą telefonu można zabezpieczyć wpisując do pamięci urządzenia numer telefonu właściciela.

 • Lokalizacja GPS online

  Lokalizacja GPS cykliczna

  Możemy zaprogramować urządzenie aby co określony czas np. 30 sekund wysyłało swoją pozycję na numer telefonu właściciela lub odświeżało swoją pozycję na mapie w aplikacji online. Gdy mamy uruchomioną opcję monitorowania online możemy sprawdzić dokładną trasę jaką przebyło urządzenie.

 • Wirtualne ogrodzenie

  Wirtualne ogrodzenie - geostrefa

  Ciekawą opcją do wykorzystania jest możliwość zaprogramowania wyznaczonego obszaru tzw. wirtualnego ogrodzenia. Po zaprogramowaniu takiego wirtualnego ogrodzenia gdy lokalizator opuści dany obszar użytkownik otrzyma wiadomość SMS.

 • Kontrola prędkości w lokalizatorze GPS

  Kontrola prędkości

  GPS 108B dzięki wykorzystaniu lokalizacji GPS jest w stanie określić prędkość z jaką aktualnie się porusza. Użytkownik może ustawić maksymalną prędkość z jaką powinien się poruszać np. samochód z zamontowanym lokalizatorem. Jeśli urządzenie wykryje wyższą prędkość użytkownik otrzyma wiadomość SMS.

 • Czujnik ruchu w lokalizatorze

  Detekcja ruchu i wstrząsów

  Funkcja detekcji ruchu i wstrząsów daje nam możliwość otrzymania powiadomienia na telefon gdy lokalizator poruszy się lub wykryje wstrząs. W oprogramowaniu urządzenia dostępne są 3 skale wykrywania wstrząsów umożliwia nam wybranie odpowiedniej skali aby nie otrzymywać fałszywych alarmów.

 • Autoryzowany użytkownik lokalizatora GPS

  Autoryzowane numery telefonów

  Aby zwiększyć bezpieczeństwo do urządzenia można wprowadzić numery telefonów 5 użytkowników. Każdy użytkownik będzie mógł sprawdzić aktualną pozycję oraz wprowadzić zmiany w ustawieniach.

Schemat podłączenia lokalizatora do instalacji elektrycznej

W przypadku gdy chcemy wykorzystać dodatkowe funkcje lokalizatora takie jak np. odcięcie pompy paliwa urządzenie musimy podłączyć do instalacji elektrycznej samochodu według schematu zamieszczonego poniżej. Podłączenie do instalacji elektrycznej zabezpieczy lokalizator przed rozładowaniem dlatego jeśli tylko jest taka możliwość zalecamy montaż lokalizatora w ten sposób.

schemat podłączenia lokalizatora GPS 108B

Czas czuwania na akumulatorze

 • zawsze online: 10000 / 31mA / 24h = 13 dni
 • uśpiony z możliwością wybudzenia poprzez GSM oraz czujnik wstrząsów: 10000 * 0.9 / 1.9mA / 24h = 197 dni
 • uśpiony z możliwością wybudzenia poprzez GSM: 10000 * 0.9 / 1.9mA / 24h = 197 dni
 • głębokie uśpienie z możliwością wybudzenia poprzez czujnik wstrząsów: 10000 * 0.85 / 0.3mA / 24h / 365 = 3 lata
 • głębokie uśpienie z możliwością wybudzenia poprzez czujnik wstrząsów lub harmonogram: 10000 * 0.85 / 0.3mA / 24h / 365 = 3 lata
 • głębokie uśpienie z możliwością wybudzenia poprzez harmonogram: 10000 * 0.85 / 0.3mA / 24h / 365 = 3 lata

Informacje o czasie pracy i poborze energii pochodzą z danych od producenta.

Budowa i wymiary lokalizatora GPS 108

budowa lokalizatora gps 108

Proste śledzenie lokalizatora przy pomocy dowolnego telefonu - bez konfiguracji 

Po włożeniu do lokalizatora karty SIM otrzymujemy prostą i szybką możliwość sprawdzenia aktualnej pozycji lokalizatora na mapie. Wystarczy zadzwonić z dowolnego telefonu na numer karty SIM w lokalizatorze aby otrzymać zwrotnego SMS'a z linkiem do mapy google. Dostępność tej funkcji można ograniczyć wprowadzając do lokalizatora GPS maksymalnie 5 numerów telefonu (administratorów) które będą mogły korzystać z tej funkcji. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na naszym blogu jak sprawdzić pozycję lokalizatora GPS z dowolnego telefonu

aktualna pozycja lokalizatora GPS w telefonie

Darmowy serwer umożliwiający śledzenie w czasie rzeczywistym - wymagana konfiguracja

Urządzenie fabrycznie nie jest skonfigurowane do pracy w trybie online. W ustawieniach fabrycznych lokalizator możemy śledzić za pomocą wiadomości SMS. Po zakupie każdy klient otrzymuje dokładną instrukcję z opisem konfiguracji lokalizatora GPS do działania w trybie automatycznego śledzenia na darmowym serwerze. Po zalogowaniu na serwer można zobaczyć aktualną pozycję lokalizatora oraz prześledzić jego historię w wybranym okresie czasu.

W zestawie

 • lokalizator GPS Tracker TK-108B
 • kabel USB -> micro USB
 • wiązka przewodów do podłączenia w instalacji 12V
 • przekaźnik
 • dostęp do darmowej platformy online
 • instrukcja obsługi w j. polskim i angielskim

Specyfikacja techniczna

Czas pracy baterii do 3 lat w trybie czuwania
Kanały komunikacyjne GSM/GPRS
Napięcie robocze 5V (interfejs micro USB)
Zasilanie akumulator 10000 mAh
Pobór prądu w trybie czuwania 0.24mA
Czułość śledzenia -165dBm
Dokładność pozycji 5m
Częstotliwość pracy 850/900/1800/1900Mhz
Antena GPS zintegrowana
Antena GSM zintegrowana
Czas uruchomienia 30 sekund
Obsługiwane karty pamięci microSD/microSDHC 4 GB do 32 GB
Funkcja podsłuch Nie
Wbudowany magnes Nie
Zdalne unieruchomienie pojazdu Tak
Wskaźniki LED status zasilania / GPS / GSM
Wodoodporność IP66
Wilgotność pracy 5% - 95%
Temperatura pracy -20°C to +65°C
Wymiary 106mm x 63mm x 37.5mm
Waga 343g
Gwarancja 24 miesiące

Opinie o produkcie (9)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane przed publikacją w celu wykluczenia spamu, nie ingerujemy w ich treść.

26 lipca 2018

Kupowałem wcześniej model 104 bo sprawdził się i działał długo ale sprzedawca namawiał mnie do przetestowania modelu TK108 bo obiecywał że ten jest w stanie podziałać nawet kilka miesięcy. Powiem tak jestem w szoku bo używam tego modelu od marca w trybie online do sprawdzania samochodu dostawczego i jak do tej pory nie ładowałem akumulatora a po sprawdzeniu statusu urządzenie pokazuje jeszcze 60% baterii KOSMOS :) działa już 4 miesiące co przy modelu 104 nie było możliwe. Różnica w cenie do czasu działania żadna więc jak dla mnie od dzisiaj TK108. Dziękuję że mnie namówił Pan na ten model. Pozdrawiam.

4 września 2018

Z zasady w to co podają producenci i sprzedawcy w opisach technicznych nie wierzę bo zazwyczaj mija się to daleko z rzeczywistością ale ten lokalizator gps mega mocno zaskoczył mnie pozytywnie. Korzystałem już z tego typu sprzętu nieco tańszego i zawsze było podobnie albo krótki czas pracy albo problemy z lokalizacją. Ten model testuję dopiero miesiąc ale już widzę że ma olbrzymie możliwości jeśli chodzi o czas pracy na akumulatorze. Na ogromny plus zasługuje jakość wykonania tego urządzenia oraz jego prosty montaż, wystarczy tylko włożyć kartę SIM i lokalizator już działa. Jak dla mnie rewelacja. Pozdrowienia z Warszawy.

11 września 2018

Zdecydowałam się na zakup tego modelu po rozmowie ze sprzedawcą bo zależało mi na lokalizowaniu samochodu online przez minimum miesiąc na baterii. Ten lokalizator jeździ w samochodzie już 2 miesiąc i nadal działa. Bardzo dziękuję za skonfigurowanie lokalizatora do działania online, nie musiałam się zagłębiać w instrukcję bo dostałam gotowe do działania urządzenie. Dlatego z czystym sumieniem polecam i produkt i sklep.

12 lutego 2019

Bardzo dziękuję za pomoc w ustawieniach lokalizatora. Dostałem od sklepu instrukcję ale ponieważ nie miałem nigdy do czynieniani z takimi urządzeniami to nie bardzo wiedziałem co mam zrobić. Zadzwoniłem do sklepu i miły Pan można powiedzieć poprowadził mnie "za rękę". Mam urządzenie ktróre mogę teraz śledzić w telefonie na aplikacji. Super urządzenie i super sklep. Jeszcze raz dziękuję.

26 lutego 2019

Pierwszy raz spotkałem się z tak uprzejmą obsługą w sklepie. Lokalizator posiada dość dużo opcji więc dla mnie po przeczytaniu instrukcji była to czarna magia. Zadzowniłem do sklepu i poprosiłem o pomoc przy ustawieniu urządzenia i ku mojemu zaskoczeniu obsługa sklepu wyjaśniła mi wszystkie moje wątpliwości. Niestety w dzisiejszych czasach to nie jest normą a szkoda. Zazwyczaj jak kupiłeś to radź sobie sam. Jestem zadowolony z wyboru sklepu i urządzenia. Działa zgodnie z opisem. Pozdrawiam

18 kwietnia 2019

Nie myślałam że będzie mi takie urządzenie w życiu potrzebne. Jednak bez niego nie dowiedziałabym się wielu rzeczy o moim partnerze. Bardzo dziękuję Panu Sławomirowi za empatię i zrozumienie, telefonicznie pomógł mi to urządzenie odpowiednio ustawić. U mnie ten sklep ma ogromny dług wdzięczności. Pozdrawiam

1 sierpnia 2022

Bardzo dobry lokalizator działa rewelacyjnie na baterii. Właśnie takiego produktu potrzebowałem szybki montaż bez żadnych instalacji.

30 stycznia 2023

Sprawdzam tylko czy się da dodać komentarz, czy też są one nieprawdziwe.

4 kwietnia 2024

Ok

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl