Lokalizator GPS Tracker 104 z długim czasem czuwania

Dostępność: Produkt archiwalny
Cena: 399,00 zł 399.00
ilość szt.

towar niedostępny

Ocena: 4.08426
Producent: Coban
Kod produktu: 122B-20050

Opis produktu

Produkt został wycofany z produkcji i zastąpiony przez producenta modelem 108B.

Sprawdź informację o nowym modelu - kliknij w zdjęcie poniżej

lokalizator gps 108b

Lokalizator GPS Tracker 104 z magnesem i długim czasem czuwania

Lokalizator GPS to urządzenie które działa w oparciu o istniejące sieci GSM i satelity GPS. Dzięki temu prostemu urządzeniu w zaledwie kilka chwil możemy ustalić aktualną pozycję naszego pojazdu czy przesyłki. Prezentowany model GPS Tracker 104 wyróżnia się wśród podobnych urządzeń na rynku, kompaktową budową oraz zainstalowanym akumulatorem o pojemności aż 6000mAh. Dla porównania inne wersje tego typu urządzeń zazwyczaj posiadają akumulatory o pojemności 890mAh. Wbudowany w obudowę magnes neodymowy umożliwia montaż lokalizatora w szybki sposób bez specjalistycznych narzędzi i wiedzy.

W naszej ofercie posiadamy najnowszy produkt firmy COBAN lokalizator gps 108 - ten model posiada akumulator o pojemności 10000mAh i jeszcze dłuższy czas pracy nawet do 7 lat.

Aby wykorzystać wszystkie dostępne funkcje jakie daje nam lokalizator GPS musimy zainstalować w urządzeniu kartę SIM (dowolnego operatora) która będzie pozwalała na komunikowanie się z urządzeniem. Karta musi być aktywna i posiadać środki na koncie aby urządzenie mogło nam wysyłać wiadomości.

Urządzenie działa bez abonamentu - prosta instalacja i ogromne możliwości

lokalizator GPS 104 śledzenie na stronie www

Jakie funkcje posiada lokalizator GPS 104

 • Globalny zasięg

  Globalny zasięg

  System nawigacji satelitarnej GPS umożliwia uzyskanie bardzo dokładnego wskazania położenia lokalizatora. Dzięki czterozakresowemu modułowi GSM lokalizator wyśle swoją pozycję z dowolnego miejsca, które będzie w zasięgu sieci komórkowej.

 • Monitoring GPS na platformie online - 10 lat GRATIS!

  Darmowa platforma do śledzenia lokalizatora w czasie rzeczywistym - 10 lat GRATIS!

  W zestawie otrzymujesz darmowy dostęp do platformy online gdzie możesz śledzić urządzenie w czasie rzeczywistym na mapie. Dostępna jest darmowa aplikacja w systemie Android i iOS. W dowolnym momencie można prześledzić historię przebytej trasy i uzyskać szczegółowe informacje z danego punktu. Z oprogramowania można korzystać na wszystkich urządzeniach.

 • Akumulator o pojemności

  Akumulator o pojemności 6000mAh

  GPS Tracker 104 posiada akumulator o pojemności 6000mAh. W trybie czuwania może on pracować nawet do 90 dni. Czas pracy uzależniony jest od częstotliwości wysyłania sygnału oraz od poziomu sygnału GSM - w miejscu gdzie sygnał będzie słaby urządzenie będzie znacznie szybciej rozładowywać akumulator. 

 • Magnes neodymowy

  Magnes neodymowy

  W obudowanie zamontowano mocny magnes neodymowy co gwarantuje stabilne i pewne mocowanie do np. karoserii samochodu.

 • Wbudowane anteny GPS i GSM

  Wbudowane anteny GPS i GSM

  Lokalizator GPS 104 posiada wbudowane anteny GSM i GPS. Dodatkowo w zestawie znajdują się anteny zewnętrzne, które możesz wykorzystać jeśli po zamontowaniu lokalizatora będą problemy z utrzymaniem stabilnego sygnału sieci GSM i modułu GPS. W 99% anteny zewnętrzne nie są konieczne.

 • funkcja podsłuch GSM

  Funkcja podsłuch GSM

  Urządzenie można wykorzystać jako podsłuch GSM, posiada wbudowany mikrofon który umożliwia nasłuch otoczenia. Wystarczy wysłać komendę SMS o treści "monitor123456" a następnie zadzwonić na numer karty SIM którą włożyliśmy do lokalizatora.

 • zabezpieczenie samochodu

  Zdalne odcięcie pompy paliwa

  W zestawie znajduje się przekaźnik i wiązka przewodów, którą możesz wykorzystać aby zdalnie za pomocą telefonu mieć możliwość unieruchomienia samochodu lub maszyny. Przekaźnik może rozłączyć obwód zasilania pompy paliwa i samochód lub maszyna zostanie automatycznie zatrzymana. Wystarczy wysłać do lokalizatora wiadomość sms o treści "stop123456".

 • Lokalizacja GPS na żądanie

  Lokalizacja GPS na żądanie

  W dowolnym momencie możesz sprawdzić aktualną pozycję urządzenia. Wystarczy wykonać połączenie telefoniczne z numerem karty SIM zainstalowanej w urządzeniu. Lokalizator wyśle w odpowiedzi wiadomość SMS ze współrzędnymi geograficznymi oraz aktywnym linkiem www do Google Maps. Śledzenie za pomocą telefonu można zabezpieczyć wpisując do pamięci urządzenia numer telefonu właściciela.

 • Lokalizacja GPS cykliczna

  Lokalizacja GPS cykliczna

  Możesz zaprogramować urządzenie aby co określony czas np. 30 sekund wysyłało swoją pozycję na numer telefonu właściciela lub odświeżało swoją pozycję na mapie w aplikacji online. Gdy mamy uruchomioną opcję monitorowania online możemy sprawdzić dokładną trasę jaką przebyło urządzenie.

 • Wirtualne ogrodzenie - geostrefa

  Wirtualne ogrodzenie - geostrefa

  Po zaprogramowaniu wyznaczonego obszaru tzw. wirtualnego ogrodzenia gdy urządzenie opuści dany obszar administrator otrzyma powiadomienie w formie wiadomości SMS.

 • Kontrola prędkości

  Kontrola prędkości

  GPS Tracker 104 dzięki wykorzystaniu lokalizacji GPS jest w stanie określić rzeczywistą prędkość z jaką aktualnie się porusza. Administrator urządzenia może określić maksymalną prędkość z jaką powinien się poruszać np. samochód z z urządzeniem. Jeśli lokalizator wykryje wyższą prędkość administrator otrzyma powiadomienie.

 • Detekcja ruchu i wstrząsów

  Detekcja ruchu i wstrząsów

  Funkcja detekcji ruchu i wstrząsów daje nam możliwość otrzymania powiadomienia na telefon gdy lokalizator GPS 104 poruszy się lub wykryje wstrząs. W oprogramowaniu urządzenia dostępne są 3 skale wykrywania wstrząsów umożliwia nam wybranie odpowiedniej skali aby nie otrzymywać fałszywych alarmów.

 • Autoryzowane numery telefonów

  Autoryzowane numery telefonów

  Aby zwiększyć bezpieczeństwo do urządzenia można wprowadzić numery telefonów 5 użytkowników. Każdy użytkownik będzie mógł sprawdzić aktualną pozycję oraz wprowadzić zmiany w ustawieniach.

 • Powiadomienie o niskim poziomie baterii

  Powiadomienie o niskim poziomie baterii

  Gdy bateria w urządzeniu osiągnie minimalny poziom lokalizator wyśle do wcześniej zaprogramowanego numeru telefonu wiadomość SMS o niskim poziomie baterii. 

 • Zdalna konfiguracja SMS

  Zdalna konfiguracja SMS

  GPS Tracker 104 konfiguruje się zdalnie za pomocą komend wysyłanych do urządzenia w formie wiadomości SMS. Dzięki temu bez względu na odległość jaka dzieli nas od urządzenia w każdym momencie możesz zmienić konfigurację.

Jak zabezpieczyć samochód wykorzystując możliwość zdalnego unieruchomienia pojazdu

Lokalizator po podłączeniu do samochodu możemy wykorzystać jako zabezpieczenie przed kradzieżą wystarczy podłączyć przekaźnik (jest w zestawie) i np. sterować odcięciem pompy paliwa. Sterowanie przekaźnikiem odbywa się zdalnie za pomocą wysłania wiadomości SMS do lokalizatora. Zatrzymanie pojazdu jeśli jest w ruchu nastąpi dopiero w momencie gdy pojazd będzie się poruszał z prędkością poniżej 20km/h. W każdej chwili można za pomocą komendy SMS sterować pracą przekaźnika.

Zastosowania lokalizatora GPS

 • Wynajem samochodów / zarządzanie flotami itp

 • Zabezpieczenie dzieci / osób starszych / niepełnosprawnych / zwierząt itp

 • Kontrola pracowników

 • Śledzenie osób/obiektów również do wykorzystania w kryminalistyce

 • Śledzenie przesyłek

 • Zabezpieczenie własnego samochodu na wypadek kradzieży

zabezpieczenie samochodu w lokalizator GPS

wymiary lokalizatora gps 104

Sprawdzenie aktualnej pozycji lokalizatora za pomocą dowolnego telefonu

W lokalizatorze używamy karty SIM (dowolnego operatora) dlatego znając numer tej karty bez problemu możesz z dowolnego telefonu sprawdzić aktualną pozycję lokalizatora. Jeśli chcesz ograniczyć możliwość sprawdzenia lokalizatora możesz wprowadzić do urządzenia maksymalnie 5 numerów telefonu które będą mogły korzystać z tej funkcji. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na naszym blogu czytaj więcej

pozycja lokalizatora gps w telefonie

Dostęp do serwera w języku polskim umożliwiającego monitorowanie w czasie rzeczywistym bez żadnych dodatkowych opłat

Po zakupie każdy klient otrzymuje dokładną instrukcję z opisem konfiguracji lokalizatora GPS do działania w trybie automatycznego śledzenia na darmowym serwerze. Po zalogowaniu na serwer można zobaczyć aktualną pozycję lokalizatora oraz prześledzić jego historię w wybranym okresie czasu.

oprogramowanie lokalizatora gps tracker 104

oprogramowanie lokalizatora gps tracker 104

Zestaw zawiera

 • lokalizator GPS Tracker 104
 • dostęp do darmowej platformy online - 10 lat gratis
 • zewnętrzna antena GSM i GPS
 • ładowarka sieciowa 230V
 • ładowarka samochodowa 12-24V
 • przekaźnik do blokady zapłonu lub pompy
 • silikonowe etui do zabezpieczenia urządzenia przy montażu w samochodzie
 • wiązka przewodów do podłączenia na stałe w instalacji 12V
 • szczegółowa instrukcja obsługi w j. polskim i j. angielskim

akcesoria w zestawie z lokalizatorem

Chcesz złożyć zamówienie przez telefon? Zadzwoń: 886-158-832, pon.- pt.: 9:00 - 18:00

SZYBKIE ZAMÓWIENIE TELEFONICZNE

Specyfikacja techniczna

Zasilanie akumulator Li-Poly 6000 mAh
Czas pracy do 90 dni w trybie czuwania
Czułość GPS -159dBm
Dokładność wskazań GPS 5m
Czterozakresowy moduł GSM 850/ 900/ 1800/ 1900 MHz
Kanały komunikacyjne SMS, GPRS
Antena GPS zintegrowana / opcjonalna anteny zewnętrzne
Antena GSM zintegrowana / opcjonalna anteny zewnętrzne
Czas uruchomienia 60 sekund
Napięcie ładowania 5V (interfejs miniUSB)
Pobór prądu w trybie czuwania 1.8 mA
Funkcja podsłuch Tak
Zdalne unieruchomienie pojazdu Tak
Wskaźniki LED status zasilania / GPS / GSM
Dopuszczalny zakres temperatury pracy -20°C to +65°C
Wymiary 94mm*60mm*38mm
Waga 300g

Zobacz również

Opinie o produkcie (10)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane przed publikacją w celu wykluczenia spamu, nie ingerujemy w ich treść.

20 stycznia 2016

Jetem zadowolona z produktu

27 kwietnia 2017

Zdecydowanie polecam ten model u mnie po zamontowaniu w samochodzie działa 3 tygodnie bez ładowania co przy poprzednim modelu było niemożliwe. Jakość wykonania jest bardzo dobra nie zdarzło mi się żeby przestał działać.

8 sierpnia 2017

Bardzo dziekuje za pomoc w konfiguracji, byly problemy z uruchomieniem i dzialaniem na stronie www ale po kontakcie ze sklepem udalo mi sie wszystko skonfigurowac. Sprzedawca z pamieci podawal mi komendy do wyslania pelen szacun! Jesli bede potrzebowal kolejnego lokalizatora z pewnoscia kupie go u was. Dziekuje!

7 grudnia 2017

Kupowałem już kilka tych lokalizatorów w różnych miejsach i ogólnie działają bardzo dobrze to co mnie zaskoczyło pozytywnie to wiedza sprzedawcy i jego pomoc w odpowiedniej konfiguracji. Zazwyczaj musiałem się męczyć z ustawieniami dla klienta i konfigurować a tutaj bez problemu dostałem urządzenie gotowe do działania i skonfigurowane za co bardzo dziękuję! Jeśli będę miał kupić kolejne urządzenie to na pewno w tym sklepie.

6 marca 2018

Szukałem urządzenia do lokalizacji swojego samochodu na wszelki wypadek i zależało mi na prostym montażu. Ten model jest bardzo prosty w podłączeniu włożyłem kartę i mogę już sprawdzać pozycję swojego samochodu. Na duże uznanie zasługuje Pan Sławomir który bez żadnych problemów wytłumaczył mi łopatologicznie jak mam z tego korzystać. Bardzo dziękuję za miłą współpracę.

8 maja 2018

Na swoim koncie miałem już dziesiątki tych urządzeń i z różnym skutkiem działały. Te lokalizatory gps są bardzo tanie i w sumie trudno jest oczekiwać od nich cudów ale okazało się że gdy są konfigurowane przez osoby znające się na tym to nie jest aż tak źle. Zamówiłem w tym sklepie jedno urządzenie z dodatkową opcją konfiguracji i puki co pracuje na tym urządzeniu bez żadnych niespodzianek jeśli będzie tak dalej to na pewno kolejne urządzenie też zamówię skonfigurowane przez ten sklep.

7 czerwca 2018

Po prześledzeniu sprzętu na rynku padło na 104. Tego właśnie szukałem, super sprzęt. Nie potrzebowałem korzystać z wszystkich funkcji więc działa bez zasilania z akumulatora. W mim aucie na własnym zasilaniu min 4 tygodnie bez ładowania (na razie 3 m-ce). Fachowa pomoc od sprzedawcy. Polecam sprzęt i sklep.

4 grudnia 2018

Potrzebowałam urządzenia do sprawdzenia swojego partnera ale zupełnie się na tym nie znałam i trafiłam przypadkowo na stronę tego sklepu. Bardzo BARDZO dziękuję za pomoc i ludzkie podejście do mojego problemu. Pan zaproponował, że wszystko dla mnie skonfiguruje i dostanę gotowe do działania urządzenia. Dostałam wszystko gotowe do pracy z dokładną instrukcją jak mam dalej z tego korzystać. Jeszcze raz bardzo Panu dziękuję i każdemu kto będzie miał podobny problem będę Pana polecać. Pozdrawiam.

4 lutego 2019

Kupiłem do maszyn budowlanych i mogę polecić. Prosty montaż i tak jak poprzednicy pisali dostałem gotowe do działania z aplikacją urządzenie. Włożyłem kartę i mam podgląd w telefonie. Kontakt z obsługą sklepu wzorowy. Na każde pytanie wyczepująca odpowiedź plus kilka wskazówek od sprzedawcy jak lokalizator ustawić. Tak powinno się dzisiaj kupować w internecie. Pełen profesjonalizm!

19 lipca 2019

Zdecydowanie polecam jestem bardzo zadowolona jako GPS lokalizator super naduży plus natomiast jeśli chodzi o nasłuch z tym gorzej słabo słychać trzeba byłoby do tego mówić z metra dwóch praktycznie nic nie słychać.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Biuro obsługi klienta

886 158 832

więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl