Lokalizator GPS 306A z interfejsem OBD II

Dostępność: spodziewana dostawa
Cena: 259,00 zł 259.00
ilość szt.

towar niedostępny

Ocena: 4
Producent: Coban
Kod produktu: TK-306A

Opis produktu

Lokalizator GPS Tracker 306A z diagnostyką samochodu przez gniazdo OBD II

To urządzenie to typowy lokalizator do samochodu. Nie wymaga skomplikowanego montażu i dzięki temu każdy jest w stanie podłączyć go samodzielnie. Cały montaż sprowadza się do zainstalowania w urządzeniu karty SIM a następnie włożenia lokalizatora do gniazda OBD II w samochodzie. Dodatkowo wykorzystując gniazdo diagnostyczne OBD II dostajemy kilka bardzo ciekawych informacji o tym co dzieje się z samochodem np. temperatura płynu chłodniczego, obroty silnika a nawet kody błędów bezpośrednio na telefon. Lokalizator GPS nie posiada blokady SIM Lock w związku z tym działa z każdą kartą SIM na całym świecie. Jest to jedyny koszt jaki użytkownik ponosi aby móc korzystać z lokalizacji i diagnostyki samochodu.

lokalizator gps 306a platforma online

Najważniejsze zalety lokalizatora GPS 306A

 • globalny zasięg lokalizatora GPS

  Globalny zasięg

  Wykorzystując system nawigacji satelitarnej GPS możliwe jest uzyskanie bardzo dokładnego wskazania położenia lokalizatora. Dzięki czterozakresowemu modułowi GSM lokalizator wyśle swoją pozycję z dowolnego miejsca, które będzie w zasięgu sieci komórkowej.

 • Darmowa aplikacja do śledzenia online

  Monitoring GPS na platformie online - 10 lat GRATIS!

  Wraz z lokalizatorem GPS otrzymujesz darmowy dostęp do platformy online za pomocą której możesz śledzić lokalizator w czasie rzeczywistym na mapie. W dowolnym momencie można prześledzić historię przebytej trasy lokalizatora i uzyskać szczegółowe informacje z danego punktu. Oprogramowanie dostępne jest na wszystkich urządzeniach z systemem Windows, Android i iOS.

 • Zintegrowane anteny GSM i GPS

  Wbudowane anteny GPS i GSM

  Lokalizator dzięki zintegrowanym antenom GPS i GSM jest urządzeniem kompaktowym. Nie wymaga podłączenia zewnętrznych anten.

 • diagnostyka samochodu OBD II

  Diagnostyka samochodu przez złącze OBD II

  Urządzenie jest podłączone do gniazda diagnostycznego w samochodzie dlatego bez dodatkowych urządzeń mamy dostęp do informacji z komputera pokładowego samochodu. Gdy komputer w samochodzie wykryje błąd lokalizator automatycznie wyśle powiadomienie na telefon lub serwer. Informacja o błędach wykrytych w samochodzie wysłana przez lokalizator może nas ustrzec przed poważniejszymi usterkami.

 • Zdalna konfiguracja lokalizatora

  Zdalna konfiguracja SMS

  Urządzenie konfiguruje się zdalnie za pomocą komend w formie wiadomości SMS. Dzięki temu bez względu na odległość od lokalizatora w każdym momencie możesz zmienić konfigurację.

 • Mikrofon do uruchomienia funkcji podsłuchu

  Wbudowany mikrofon do funkcji podsłuchu

  Lokalizator może posłużyć jako podsłuch GSM, wbudowany mikrofon daje możliwość usłyszeć co dzieje się wewnątrz samochodu. Aby skorzystać z tej funkcji wystarczy w dowolnym momencie wysłać do lokalizatora SMS z odpowiednią komendą. Po uruchomieniu funkcji podsłuchu wystarczy zadzwonić na numer karty SIM zamontowanej w lokalizatorze i urządzenie automatycznie odbierze połączenie i uruchomi czuły mikrofon.

 • Lokalizacja GPS online

  Lokalizacja GPS na żądanie

  W dowolnym momencie możemy sprawdzić aktualną pozycję naszego samochodu. Wystarczy wykonać połączenie telefoniczne z numerem karty SIM zainstalowanej w urządzeniu. Lokalizator wyśle w odpowiedzi wiadomość SMS ze współrzędnymi geograficznymi oraz aktywnym linkiem do Google Maps. Śledzenie samochodu za pomocą telefonu można zabezpieczyć wpisując do pamięci urządzenia numer telefonu właściciela.

 • Lokalizacja GPS online

  Lokalizacja GPS cykliczna

  Możemy zaprogramować lokalizator aby co określony czas np. 30 sekund wysyłał swoją pozycję na telefon właściciela lub odświeżało swoją pozycję na mapie w aplikacji online. Gdy mamy uruchomioną opcję monitorowania online możemy sprawdzić dokładną historyczną trasę jaką przebyło urządzenie.

 • Wirtualne ogrodzenie

  Wirtualne ogrodzenie - geostrefa

  Ciekawą opcją do wykorzystania jest możliwość zaprogramowania wyznaczonego obszaru tzw. wirtualnego ogrodzenia. Po zaprogramowaniu takiego wirtualnego ogrodzenia gdy lokalizator opuści dany obszar właściciel otrzyma wiadomość SMS.

 • Kontrola prędkości w lokalizatorze GPS

  Kontrola prędkości

  GPS 306A dzięki wykorzystaniu lokalizacji GPS jest w stanie określić prędkość z jaką aktualnie się porusza. Użytkownik może ustawić maksymalną prędkość z jaką powinien się poruszać np. samochód z zamontowanym lokalizatorem. Jeśli urządzenie wykryje wyższą prędkość użytkownik otrzyma wiadomość SMS.

 • Autoryzowany użytkownik lokalizatora GPS

  Autoryzowane numery telefonów

  Aby zwiększyć bezpieczeństwo do urządzenia można wprowadzić numery telefonów 5 użytkowników. Każdy użytkownik będzie mógł sprawdzić aktualną pozycję oraz wprowadzić zmiany w ustawieniach.

Budowa lokalizatora GPS 306A

budowa lokalizatora gps 306a

Sprawdzenie aktualnej pozycji lokalizatora za pomocą dowolnego telefonu

W lokalizatorze używamy zwykłej karty SIM dlatego znając numer tej karty bez problemu możesz z dowolnego telefonu sprawdzić aktualną pozycję lokalizatora. Jeśli chcesz ograniczyć możliwość sprawdzenia lokalizatora możesz wprowadzić do urządzenia maksymalnie 5 numerów telefonu które będą mogły korzystać z tej funkcji. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na naszym blogu czytaj więcej

aktualna pozycja lokalizatora GPS w telefonie

Darmowy serwer przez 10 lat w języku polskim umożliwiający śledzenie w czasie rzeczywistym na dowolnym urządzeniu

Po zakupie każdy klient otrzymuje dokładną instrukcję z opisem konfiguracji lokalizatora GPS do działania w trybie automatycznego śledzenia na darmowym serwerze. Po zalogowaniu na serwer można zobaczyć aktualną pozycję lokalizatora oraz prześledzić jego historię w wybranym okresie czasu.

darmowa platforma online do śledzenia lokalizatora

Zestaw zawiera

 • lokalizator GPS TK-306A
 • dostęp do darmowej platformy online - 10 lat gratis
 • instrukcja obsługi w j. polskim i angielskim

Specyfikacja techniczna

Zasilanie akumulator Li-Poly 200 mAh
Czas pracy do 4 godzin
Moduł GSM Simcom SIM900
Moduł GPS SIRF4 chip
Czułość GPS -165dBm
Dokładność wskazań GPS 5m
Czterozakresowy moduł GSM 850/900/1800/1900Mhz
Kanały komunikacyjne GSM/GPRS
Antena GPS zintegrowana
Antena GSM zintegrowana
Czas uruchomienia 30 sekund
Funkcja podsłuch Tak
Zdalne unieruchomienie pojazdu Nie
Wskaźniki LED GPS / GSM
Obsługiwane karty pamięci microSD/microSDHC 4 GB do 32 GB
Dopuszczalna wilgotność otoczenia 5% - 95%
Dopuszczalny zakres temperatury pracy -20°C to +70°C
Wymiary 64.5 x 50 x 27 mm
Waga 60g

Zobacz również

Opinie o produkcie (1)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane przed publikacją w celu wykluczenia spamu, nie ingerujemy w ich treść.

2 lutego 2019

Najbardziej w tym modelu podoba mi się prostota montażu. Tego czego nie opisuje oferta a co okazało się jest dostępne to możliwość monitorowania samochodu jeśli chodzi o przeglądy serwisowe - można otrzymać powiadomienie na telefon. Urządzenie podaje również kody błędów i informacje o spalaniu - nie zawsze dokładne ale jest możliwość kalibracji więc po zrobieniu kalibracji może i ta funkcja będzie działać prawidłowo. Sama lokalizacja działa bezbłędnie. Aplikacja dołączona na telefon bardzo fajna szybko można sprawdzić pozycję lokalizatora. Szczerze polecam to urządzenie.

Submit
Zaloguj się
Submit
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Biuro obsługi klienta

886 158 832

więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl