Lokalizator GPS 305 do roweru

Dostępność: Produkt archiwalny
Cena: 269,00 zł 269.00
ilość szt.

towar niedostępny

Ocena: 3.96559
Producent: Coban
Kod produktu: TK-305

Opis produktu

Lokalizator GPS Tracker 305 zabezpieczenie do roweru

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć produktu dla wszystkich osób, które lubią podróżować swoim jednośladem i chcą czuć się pewnie zostawiając go w publicznych miejscach. Dzięki temu, że lokalizator GPS ukryty jest w tzw. rurze sterowej roweru (najbardziej popularny standard A-Head 1 1/8") nie wzbudza on podejrzeń i nie rzuca się w oczy. To duża przewaga nad wszystkimi dostępnymi lokalizatorami które są "doczepiane" a które łatwo złodziej może znaleźć i wyrzucić. 

W zestawie z urządzeniem otrzymujemy klucz indukcyjny (pilot) za pomocą którego możemy aktywować i dezaktywować monitorowanie roweru. Wystarczy przyłożyć klucz do rury aby włączyć lub wyłączyć tryb ochrony. Przy włączonym trybie ochrony po wykryciu ruchu nadajnik GPS wysyła powiadomienie na numer telefonu użytkownika. Lokalizator GPS w rowerze nie uchroni nas przed kradzieżą ale w przypadku gdy dojdzie do kradzieży mamy szansę na szybką reakcję i możliwość namierzenia pozycji w której znajduje się nasz rower.

Lokalizator GPS nie posiada blokady SIM Lock w związku z tym działa z każdą kartą SIM na całym świecie. Jest to jedyny koszt jaki użytkownik ponosi aby móc korzystać z lokalizacji roweru. Przybliżony koszt utrzymania karty to około 10-20zł rocznie.

lokalizator gps w rowerze

Jakie funkcje posiada nadajnik GPS w rowerze

 • Globalny zasięg

  Globalny zasięg

  System nawigacji satelitarnej GPS umożliwia uzyskanie bardzo dokładnego wskazania położenia lokalizatora. Dzięki czterozakresowemu modułowi GSM lokalizator wyśle swoją pozycję z dowolnego miejsca, które będzie w zasięgu sieci komórkowej.

 • Wbudowane anteny GPS i GSM

  Wbudowane anteny GPS i GSM

  W obudowie produktu umieszczone zostały anteny GSM i GPS. Brak zewnętrznych anten jest ważnym aspektem w przypadku lokalizatora który ma zostać ukryty w rowerze.

 • Akumulator o pojemności

  Akumulator cylindryczny

  W zestawie z urządzeniem otrzymujesz dwa akumulatory o pojemności 700mAh. Po naładowaniu akumulatora za pomocą dołączonej ładowarki lokalizator może pracować w trybie czuwania do 30 dni. W przypadku częstego wysyłania lokalizacji czas ten może się skrócić nawet do kilku godzin.

 • Monitoring GPS na platformie online - 10 lat GRATIS!

  Monitoring GPS na platformie online - 10 lat GRATIS!

  Wraz z lokalizatorem GPS otrzymujesz darmowy dostęp do platformy online za pomocą której możesz śledzić urządzenie na mapie w czasie rzeczywistym. W dowolnym momencie można prześledzić historię przebytej trasy lokalizatora i uzyskać szczegółowe informacje z danego punktu. Oprogramowanie dostępne jest na wszystkich urządzeniach z systemem Windows, Android i iOS.

 • Lokalizacja GPS na żądanie

  Lokalizacja GPS na żądanie

  W każdej chwili możesz sprawdzić aktualną pozycję swojego nadajnika GPS. Wystarczy wykonać połączenie telefoniczne z numerem karty SIM zainstalowanej w urządzeniu. Lokalizator wyśle w odpowiedzi wiadomość SMS ze współrzędnymi geograficznymi oraz aktywnym linkiem do Google Maps. Śledzenie lokalizatora za pomocą telefonu można zabezpieczyć wpisując do pamięci urządzenia numer telefonu właściciela.

 • Lokalizacja GPS cykliczna

  Lokalizacja GPS cykliczna

  Możemy zaprogramować urządzenie aby co określony czas np. 30 sekund wysyłało swoją pozycję na numer telefonu właściciela lub odświeżało swoją pozycję na mapie w aplikacji online. Gdy mamy uruchomioną opcję monitorowania online możemy sprawdzić dokładną trasę jaką przebyło urządzenie.

 • Wirtualne ogrodzenie - geostrefa

  Wirtualne ogrodzenie - geostrefa

  Ciekawą opcją do wykorzystania jest możliwość zaprogramowania wyznaczonego obszaru tzw. wirtualnego ogrodzenia. Po zaprogramowaniu takiego wirtualnego ogrodzenia gdy nadajnik GPS opuści dany obszar użytkownik otrzyma wiadomość SMS.

 • Kontrola prędkości

  Kontrola prędkości

  Nadajnik GPS dzięki wykorzystaniu lokalizacji GPS jest w stanie określić prędkość z jaką aktualnie się porusza. Użytkownik może ustawić maksymalną prędkość z jaką powinien się poruszać np. samochód z zamontowanym lokalizatorem. Jeśli urządzenie wykryje wyższą prędkość użytkownik otrzyma wiadomość SMS.

 • Detekcja ruchu i wstrząsów

  Detekcja ruchu i wstrząsów

  Funkcja detekcji ruchu i wstrząsów daje nam możliwość otrzymania powiadomienia na telefon gdy lokalizator GPS poruszy się lub wykryje wstrząs. W oprogramowaniu urządzenia dostępne są 3 skale wykrywania wstrząsów umożliwia nam wybranie odpowiedniej skali aby nie otrzymywać fałszywych alarmów.

 • Autoryzowane numery telefonów

  Autoryzowane numery telefonów

  Aby zwiększyć bezpieczeństwo do urządzenia można wprowadzić numery telefonów 5 użytkowników. Każdy użytkownik będzie mógł sprawdzić aktualną pozycję oraz wprowadzić zmiany w ustawieniach.

 • Powiadomienie o niskim poziomie baterii

  Powiadomienie o niskim poziomie akumulatora

  Urządzenie posiada zabezpieczenie które kontroluje stan naładowania akumulatora. Jeśli poziom będzie zbliżał się do 0% nadajnik GPS wyśle do użytkownika wiadomość SMS z informacją o niskim poziomie akumulatora. W takiej sytuacji należy możliwie szybko podłączyć nadajnik GPS do ładowania za pomocą dołączonej do zestawu ładowarki.

 • Praca według harmonogramu

  Praca według harmonogramu

  Jeśli lokalizator ma pełnić funkcję zabezpieczającą rower na wypadek kradzieży możesz zaprogramować urządzenie aby włączało się np. 1 raz na dobę i wysyłało swoją lokalizację na Twój telefon. W takim ustawieniu lokalizator ma całkowicie wyłączony moduł GSM i GPS nie emituje żadnych sygnałów. Włącza się tylko o określonych porach, wysyła swoją pozycję i ponownie wyłącza.

 • Zdalna konfiguracja SMS

  Zdalna konfiguracja SMS

  Lokalizator GPS konfiguruje się zdalnie za pomocą komend wysyłanych do urządzenia w formie wiadomości SMS. Dzięki temu bez względu na odległość jaka dzieli nas od urządzenia w każdym momencie możesz zmienić konfigurację.

W jaki sposób zamontować lokalizator w rowerze

instrukcja montażu gps do roweru

montaz nadajnika gps w rower
montaż nadajnika GPS w rowerze

Jak szybko sprawdzić aktualną lokalizację nadajnika GPS w rowerze

W lokalizatorze GPS używamy zwykłej karty SIM dlatego znając numer tej karty bez problemu możesz z dowolnego telefonu sprawdzić aktualną pozycję lokalizatora. Jeśli chcesz ograniczyć możliwość sprawdzenia lokalizatora możesz wprowadzić do urządzenia maksymalnie 5 numerów telefonu które będą mogły korzystać z tej funkcji. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na naszym blogu w artykule jak sprawdzić pozycję lokalizatora GPS z dowolnego telefonu.

aktualna pozycja lokalizatora GPS w telefonie

Darmowy serwer umożliwiający śledzenie w czasie rzeczywistym na dowolnym urządzeniu

Po zakupie każdy klient otrzymuje dokładną instrukcję z opisem konfiguracji lokalizatora GPS do działania w trybie automatycznego śledzenia na darmowym serwerze. Po zalogowaniu na serwer można zobaczyć aktualną pozycję lokalizatora oraz prześledzić jego historię w wybranym okresie czasu na dowolnym urządzeniu.

darmowa platforma online do lokalizatora gps

Zestaw zawiera

 • lokalizator GPS do roweru
 • przewód USB
 • zasilacz sieciowy
 • zewnętrzna stacja ładująca akumulatory
 • 2x akumulator cylindryczny 3.7V 700mAh
 • śruba mocująca
 • klucz imbusowy do odkręcania urządzenia
 • klucz indukcyjny
 • instrukcja obsługi w języku polskim
zestaw nadajnik GPS rower

Specyfikacja techniczna

Zasilanie wymienny akumulator Li-ion 700 mAh
Czas pracy do 30 dni w trybie czuwania
Moduł GSM Simcom SIM900
Moduł GPS SIRF4
Czułość GPS -159dBm
Dokładność wskazań GPS 5m
Czterozakresowy moduł GSM 850/ 900/ 1800/ 1900 MHz
Kanały komunikacyjne SMS, GPRS
Antena GPS zintegrowana
Antena GSM zintegrowana
Czas uruchomienia 45 sekund
Napięcie ładowania 5V (interfejs miniUSB)
Funkcja podsłuch Nie
Zdalne unieruchomienie pojazdu Nie
Dopuszczalna wilgotność otoczenia 5% - 95%
Dopuszczalny zakres temperatury pracy -20°C to +65°C
Wymiary średnica: 2.4 cm / długość: 14.5 cm
Waga 50g
Gwarancja 24 miesiące dla konsumentów | 12 miesięcy dla firm

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane przed publikacją w celu wykluczenia spamu, nie ingerujemy w ich treść.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Biuro obsługi klienta

886 158 832

więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl