Lokalizator GPS 303G do motocykla

Dostępność: wycofany z oferty
Cena: 240,00 zł 240.00
ilość szt.

towar niedostępny

Opis produktu

Lokalizator GPS Tracker 303G do motocykla

Urządzenie w obudowie wodoszczelnej dzięki temu może być zamontowane w motocyklu lub innym pojeździe typu quad, skuter wodny czy motorówka. Posiada wbudowane anteny GSM i GPS oraz wyprowadzone z obudowy przewody do instalacji elektrycznej. W zestawie z lokalizatorem otrzymasz pilot radiowy do sterowania funkcją alarmu - alarm może być uruchomiony np. przy wykryciu ruchu motocykla lub przy próbie włączenia zapłonu.

Posiadając lokalizator w motocyklu możesz w dowolnym momencie zobaczyć aktualną pozycję na mapie. Wykorzystując przekaźnik który jest w zestawie możesz zdalnie sterować działaniem pompy paliwa i tym samym unieruchomić motocykl.

Lokalizator GPS nie posiada blokady SIM Lock w związku z tym działa z każdą kartą SIM na całym świecie. Jest to jedyny koszt jaki użytkownik ponosi aby móc korzystać z lokalizacji. Przybliżony koszt utrzymania karty to około 10-20zł rocznie.

Jakie funkcje posiada lokalizator

 • Globalny zasięg

  Globalny zasięg

  System nawigacji satelitarnej GPS umożliwia uzyskanie bardzo dokładnego wskazania położenia lokalizatora. Dzięki czterozakresowemu modułowi GSM lokalizator wyśle swoją pozycję z dowolnego miejsca, które będzie w zasięgu sieci komórkowej.

 • Wbudowane anteny GPS i GSM

  Wbudowane anteny GPS i GSM

  W obudowie lokalizatora umieszczone zostały anteny GSM i GPS. Brak zewnętrznych anten w znaczący sposób ułatwia szybki montaż.

 • Monitoring GPS na platformie online - 10 lat GRATIS!

  Monitoring GPS na platformie online - 10 lat GRATIS!

  Wraz z lokalizatorem GPS otrzymujesz darmowy dostęp do platformy online za pomocą której możesz śledzić lokalizator w czasie rzeczywistym na mapie. W dowolnym momencie można prześledzić historię przebytej trasy lokalizatora i uzyskać szczegółowe informacje z danego punktu. Oprogramowanie dostępne jest na wszystkich urządzeniach z systemem Windows, Android i iOS.

 • Lokalizacja GPS na żądanie

  Lokalizacja GPS na żądanie

  W dowolnym momencie możemy sprawdzić aktualną pozycję lokalizatora. Wystarczy wykonać połączenie telefoniczne z numerem karty SIM zainstalowanej w urządzeniu. Lokalizator wyśle w odpowiedzi wiadomość SMS ze współrzędnymi geograficznymi oraz aktywnym linkiem do Google Maps. Śledzenie lokalizatora za pomocą telefonu można zabezpieczyć wpisując do pamięci urządzenia numer telefonu właściciela.

 • Lokalizacja GPS cykliczna

  Lokalizacja GPS cykliczna

  Możemy zaprogramować urządzenie aby co określony czas np. 30 sekund wysyłało swoją pozycję na numer telefonu właściciela lub odświeżało swoją pozycję na mapie w aplikacji online. Gdy mamy uruchomioną opcję monitorowania online możemy sprawdzić dokładną trasę jaką przebyło urządzenie.

 • Wirtualne ogrodzenie - geostrefa

  Wirtualne ogrodzenie - geostrefa

  Ciekawą opcją do wykorzystania jest możliwość zaprogramowania wyznaczonego obszaru tzw. wirtualnego ogrodzenia. Po zaprogramowaniu takiego wirtualnego ogrodzenia gdy urządzenie opuści dany obszar użytkownik otrzyma wiadomość SMS.

 • Kontrola prędkości

  Kontrola prędkości

  GPS Tracker 303G dzięki wykorzystaniu lokalizacji GPS jest w stanie określić prędkość z jaką aktualnie się porusza. Użytkownik może ustawić maksymalną prędkość z jaką powinien się poruszać motocykl z zamontowanym lokalizatorem. Jeśli urządzenie wykryje wyższą prędkość użytkownik otrzyma wiadomość SMS.

 • Detekcja ruchu i wstrząsów

  Detekcja ruchu i wstrząsów

  Funkcja detekcji ruchu i wstrząsów daje nam możliwość otrzymania powiadomienia na telefon gdy lokalizator wykryje wstrząs. W oprogramowaniu urządzenia dostępne są 3 skale wykrywania wstrząsów umożliwia nam wybranie odpowiedniej skali aby nie otrzymywać fałszywych alarmów.

 • Autoryzowane numery telefonów

  Autoryzowane numery telefonów

  Aby zwiększyć bezpieczeństwo do urządzenia można wprowadzić numery telefonów 5 użytkowników. Każdy użytkownik będzie mógł sprawdzić aktualną pozycję oraz wprowadzić zmiany w ustawieniach.

 • Wbudowany mikrofon do funkcji podsłuchu

  Mikrofon do funkcji podsłuchu

  Lokalizator motocyklowy może także sprawdzić się w roli podsłuchu GSM, zewnętrzny mikrofon umożliwia podsłuchiwanie otoczenia. Aby skorzystać z tej funkcji wystarczy w dowolnym momencie wysłać do lokalizatora SMS z odpowiednią komendą. Po uruchomieniu funkcji podsłuchu wystarczy zadzwonić na numer karty SIM zamontowanej w lokalizatorze i urządzenie automatycznie odbierze połączenie i uruchomi czuły mikrofon.

 • Zdalna konfiguracja SMS

  Zdalna konfiguracja SMS

  Lokalizator konfiguruje się zdalnie za pomocą komend wysyłanych do urządzenia w formie wiadomości SMS. Dzięki temu bez względu na odległość jaka dzieli nas od urządzenia w każdym momencie możesz zmienić konfigurację.

Jak zabezpieczyć motocykl wykorzystując funkcję alarmu z możliwością zdalnego unieruchomienia

Aby zabezpieczyć motocykl przed kradzieżą wystarczy podłączyć przekaźnik (jest w zestawie) i np. sterować odcięciem pompy paliwa. Załączenie i wyłączenie alarmu wykonuje się za pomocą radiowego pilota lub odpowiedniej komendy wysłanej do urządzenia jako wiadomość SMS. W trybie załączonego alarmu gdy motocykl poruszy się lokalizator wysyła wiadomość SMS z informacją, że wykryto ruch. Jeśli do urządzenia będzie podłączona syrena (brak w zestawie) zacznie ona działać aż do momentu gdy alarm nie zostanie wyłączony. W dowolnym momencie można za pomocą komendy SMS zdalnie sterować pracą przekaźnika i unieruchomić pojazd.

Budowa lokalizatora

budowa lokalizatora gps 303g

Schemat podłączenia

schemat podłączenia lokalizatora gps do motocykla 

Zastosowania lokalizatora GPS

 • Zabezpieczenie własnego pojazdu typu motocykl, quad, motorówka, łódź
 • Wynajem wypożyczalnia wszelkich pojazdów 

 • Kontrola pracowników

Sprawdzenie aktualnej pozycji lokalizatora za pomocą dowolnego telefonu

W lokalizatorze zamontowana jest zwykła karta SIM dlatego znając numer tej karty bez problemu możesz z dowolnego telefonu sprawdzić aktualną pozycję lokalizatora. Jeśli chcesz ograniczyć możliwość sprawdzenia lokalizatora możesz wprowadzić do urządzenia maksymalnie 5 numerów telefonu które będą mogły korzystać z tej funkcji. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na naszym blogu czytaj więcej

aktualna pozycja lokalizatora GPS w telefonie

 

Darmowa platforma GPS - śledzenie i historia przejazdu

Po założeniu konta na darmowej platformie którą otrzymasz po zakupie urządzenia i skonfigurowaniu lokalizatora można monitorować pozycję w czasie rzeczywistym. Platforma dostępna jest z poziomu dowolnego urządzenia komputer, tablet, telefon. W dowolnym momencie można prześledzić historię przebytej trasy lokalizatora i uzyskać szczegółowe informacje z danego punktu.

Zestaw zawiera

 • lokalizator GPS 303G
 • dostęp do darmowej platformy online - 10 lat gratis
 • pilot radiowy do zdalnego sterowania
 • mikrofon do funkcji podsłuchu GSM
 • przekaźnik do odcięcia zapłonu
 • wiązka przewodów
 • śrubokręt
 • instrukcja obsługi w j. polskim i angielskim

zawartość zestawu z lokalizatorem gps

Opinie o produkcie (0)

Submit
Zaloguj się
Submit
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl