Mini Lokalizator GPS 311C

Dostępność: w magazynie
Wysyłka: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 189,00 zł 189.00
ilość szt.

towar niedostępny

Ocena: 5
Producent: Coban
Kod produktu: TK-311C

Opis produktu

Mini Lokalizator GPS 311C do małych pojazdów elektrycznych

Firma COBAN posiada w swojej ofercie również taki lokalizator, który szczególnie powinien przypaść do gustu właścicielom wszystkich małych pojazdów, rowerów elektrycznych, hulajnóg elektrycznych, skuterów, motocykli. Jego główną zaletą są wymiary 6 x 3,5 x 1,8cm (jest tylko nieco większy od pudełka zapałek) oraz szeroki zakres napięć, lokalizator GPS można podłączyć do instalacji elektrycznej w zakresie od 8 do 40V. Tak szeroki zakres napięć jest w na rynku lokalizatorów bardzo rzadko stosowany.

Aby uruchomić lokalizator wymagane jest zainstalowanie karty nano SIM. Kartę SIM można kupić w dowolnym miejscu np. kiosku (karty startowe pre paid). Jeśli jest to karta na abonament, należy pamiętać aby karta SIM nie posiadała kodu PIN. Urządzenie działa również poza granicami kraju, obecnie większość operatorów sieci GSM daje możliwość korzystania z karty SIM w Unii Europejskiej na takiej samej zasadzie jak korzystamy w kraju. Oznacza to, że po opuszczeniu Polski lokalizator będzie dalej wysyłał swoją lokalizację. 

Lokalizator GPS działa bez abonamentu - jedyny koszt jaki ponosisz to zakup aktywnej karty SIM. Płacisz tylko za lokalizator GPS. Nie ma żadnego abonamentu za dostęp do serwera. 

Najważniejsze zalety lokalizatora GPS 311C

 • globalny zasięg lokalizatora GPS

  Globalny zasięg

  Wykorzystując system nawigacji satelitarnej GPS możliwe jest uzyskanie bardzo dokładnego wskazania położenia lokalizatora. Dzięki czterozakresowemu modułowi GSM, lokalizator wyśle swoją pozycję z dowolnego miejsca, które będzie w zasięgu sieci komórkowej.

 • Darmowa aplikacja do śledzenia online

  Monitoring GPS na dowolnym urządzeniu - brak abonamentu!

  Otrzymujesz darmowy dostęp do platformy online działającej na wszystkich urządzeniach z systemem Windows, Android i iOS. W aplikacji możesz śledzić lokalizator w czasie rzeczywistym na mapie. W dowolnym momencie można prześledzić historię przebytej trasy lokalizatora i uzyskać szczegółowe informacje z danego punktu.

 • Zintegrowane anteny GSM i GPS

  Wbudowane anteny GPS i GSM

  Mimo niewielkich rozmiarów w obudowie lokalizatora zmieściły się bardzo dobrej jakości anteny GPS i GSM. Brak zewnętrznych anten w znaczący sposób ułatwia szybki montaż.

 • Karta SIM do lokalizatora GPS

  Obsługa kart SIM 2G/3G

  Urządzenie posiada moduł GPS do którego należy zainstalować kartę SIM. Dzięki temu lokalizator GPS wysyła powiadomienia na telefon komórkowy w formie wiadomości SMS oraz współrzędne geograficzne na platformę online (serwer www). 

 • Wbudowany akumulator o dużej pojemności

  Akumulator o pojemności 180mAh

  Wbudowany akumulator pozwala na pracę lokalizatora po odłączeniu od stałego zasilania. Po odłączeniu od stałego zasilania lokalizator automatycznie wysyła powiadomienie na telefon lub aplikację.

 • Zdalna konfiguracja lokalizatora

  Zdalna konfiguracja SMS

  Lokalizator możesz konfigurować w dowolnym momencie za pomocą komend wysyłanych do urządzenia w formie wiadomości SMS. Nie musisz podłączyć urządzenia do komputera czy korzystać z zewnętrznych programów - wystarczy zwykły telefon.

 • pilot do uruchomienia blokady zapłonu

  Mini system alarmowy - pilot w zestawie

  Lokalizator posiada również wbudowany mini system alarmowy. Istnieje możliwość podłączenia syreny alarmowej (brak w zestawie). Funkcja alarmu może być przydatna w sytuacji gdy pozostawiamy nasz pojazd na parkingu. Alarm zadziała gdy lokalizator GPS wykryje wstrząs (wbudowany jest czujnik wstrząsu) lub gdy pojawi się napięcie w instalacji na przewodzie białym (przewód podłączamy pod stacyjkę). Jeśli mamy podłączony przekaźnik do odcięcia np. zapłonu w trybie uzbrojonego alarmu przekaźnik jest rozłączony. Po wykryciu alarmu uruchamia się syrena i dodatkowo wysyłana jest wiadomość SMS do numerów autoryzowanych.

 • Zabezpieczenie pojazdu przekaźnik

  Blokada zapłonu lub zasilania

  W ramach zabezpieczenia można podłączyć do instalacji w pojeździe przekaźnik dołączony do zestawu z lokalizatorem GPS. Przekaźnik może sterować zasilaniem obwodu np. pompy paliwa lub zapłonu w pojazdach typu motocykl czy samochód. W dowolnym momencie można za pomocą telefonu włączyć lub wyłączyć blokadę wysyłając krótką wiadomość SMS. Do sterowania przekaźnikiem można również wykorzystać pilot który jest w zestawie. 

 • Klasa wodoszczelności lokalizatora GPS

  Stopień ochrony IP67

  Obudowa lokalizatora została tak zaprojektowana aby spełniała klasę szczelności IP67. 

 • Funkcja uśpienia lokalizatora

  Automatyczne przejście w tryb uśpienia

  W trybie uśpienia lokalizator GPS nie wysyła swojej lokalizacji jeśli pojazd jest bez ruchu. Moduł GPS zostaje wyłączony a pobór energii w tym trybie to zaledwie 20mA. Lokalizator wybudza się automatycznie gdy wykryje wstrząs lub ruch. 

 • Lokalizacja GPS online

  Lokalizacja GPS na żądanie

  W dowolnym momencie możesz sprawdzić aktualną pozycję lokalizatora. Wystarczy wykonać zwykłe połączenie telefoniczne na numer karty SIM zainstalowanej w urządzeniu. Lokalizator wyśle w odpowiedzi wiadomość SMS ze współrzędnymi geograficznymi oraz aktywnym linkiem do Google Maps.

 • Lokalizacja GPS online

  Lokalizacja GPS cykliczna

  Możesz zaprogramować urządzenie aby co określony czas np. 30 sekund wysyłało swoją pozycję do serwera. Po uruchomieniu tej funkcji będzie możliwość sprawdzenia historii przebytej trasy. Historia zawiera datę, godzinę, prędkość z jaką poruszał się lokalizator.

 • Wirtualne ogrodzenie

  Wirtualne ogrodzenie - geostrefa

  Ciekawą opcją do wykorzystania jest możliwość zaprogramowania wyznaczonego obszaru tzw. wirtualnego ogrodzenia. Po zaprogramowaniu takiego wirtualnego ogrodzenia gdy lokalizator opuści dany obszar otrzymasz wiadomość SMS.

 • Kontrola prędkości w lokalizatorze GPS

  Kontrola prędkości

  Lokalizator jest w stanie dość precyzyjnie określić prędkość z jaką aktualnie się porusza. Możesz ustawić maksymalną prędkość z jaką powinien się poruszać np. samochód z zamontowanym lokalizatorem. Jeśli urządzenie wykryje wyższą prędkość otrzymasz powiadomienie w formie wiadomości SMS.

 • Czujnik ruchu w lokalizatorze

  Detekcja ruchu i wstrząsów

  Funkcja detekcji ruchu i wstrząsów daje nam możliwość otrzymania powiadomienia na telefon gdy lokalizator poruszy się lub wykryje wstrząs. W oprogramowaniu urządzenia dostępne są 3 skale wykrywania wstrząsów umożliwia nam wybranie odpowiedniej skali aby nie otrzymywać fałszywych alarmów.

 • Autoryzowany użytkownik lokalizatora GPS

  Autoryzowane numery telefonów

  Aby zwiększyć bezpieczeństwo do lokalizatora GPS możesz wprowadzić 5 numerów telefonu - pięciu użytkowników. Każdy wpisany numer telefonu będzie miał możliwość sprawdzenia aktualnej pozycji oraz konfigurowania lokalizatora.

Zastosowania lokalizatora GPS 311C

 • Zabezpieczenie roweru elektrycznego, hulajnogi, motocykla przed kradzieżą
 • Wynajem pojazdów / zarządzanie flotami itp
 • Kontrola pracowników

Jak zabezpieczyć rower elektryczny, hulajnogę, motocykl przed kradzieżą?

Aby zabezpieczyć swój pojazd przed kradzieżą wystarczy podłączyć przekaźnik (jest w zestawie) i np. sterować odcięciem zasilania. Załączenie i wyłączenie przekaźnika wykonuje się za pomocą radiowego pilota lub odpowiedniej komendy wysłanej do urządzenia jako wiadomość SMS. W dowolnym momencie można za pomocą komendy SMS zdalnie sterować pracą przekaźnika i unieruchomić pojazd.

Lokalizator GPS 311C może wysłać powiadomienie na telefon lub do aplikacji gdy:

 • Wbudowany akumulator będzie rozładowany
 • Zostanie odłączony od zasilania zewnętrznego (np. akumulator w rowerze elektrycznym)
 • Przekroczy wirtualne ogrodzenie
 • Wykryje ruch lub wstrząs
 • Przekroczy ustaloną prędkość
 • Na przewodzie podłączonym do stacyjki pojawi się napięcie.

Budowa i wymiary lokalizatora GPS 311C

budowa i wymiary lokalizatora GPS 311C

Śledzenie lokalizatora przy pomocy dowolnego telefonu - bez konfiguracji 

Wystarczy zadzwonić z dowolnego telefonu na numer karty SIM w lokalizatorze aby otrzymać zwrotnego SMS'a z linkiem do mapy google. Dostępność tej funkcji można zablokować wprowadzając maksymalnie 5 numerów telefonu (administratorów). Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszym wpisie na blogu jak sprawdzić pozycję lokalizatora GPS z dowolnego telefonu

aktualna pozycja lokalizatora GPS w telefonie

Darmowy serwer umożliwiający śledzenie w czasie rzeczywistym - wymagana konfiguracja

Urządzenie fabrycznie nie jest skonfigurowane do pracy w połączeniu z serwerem. W ustawieniach fabrycznych lokalizator możemy śledzić za pomocą wiadomości SMS. Po zakupie każdy klient otrzymuje dokładną instrukcję z opisem konfiguracji lokalizatora GPS do działania w trybie automatycznego śledzenia na darmowym serwerze. Po zalogowaniu na serwer można zobaczyć aktualną pozycję lokalizatora oraz prześledzić jego historię w wybranym okresie czasu.

Dla osób które nie czują się pewnie w obsłudze i konfiguracji urządzeń elektronicznych przygotowaliśmy możliwość zamówienia skonfigurowanego i przygotowanego do pracy z serwerem lokalizatora. Nasza konfiguracja gwarantuje spokój i bezproblemowe korzystanie z urządzenia zaraz po wyjęciu z pudełka.

Zestaw zawiera

 • lokalizator GPS TK311C
 • darmowa platforma online na serwerze producenta
 • darmowa aplikacja na telefon
 • pilot radiowy do zdalnego sterowania
 • przekaźnik do odcięcia zapłonu
 • wiązka przewodów
 • instrukcja obsługi w j. polskim i angielskim

 

Specyfikacja techniczna

Zasilanie 8-40V
Czas pracy 9 godzin
Czułość GPS -165dBm
Dokładność wskazań GPS 5m
Czterozakresowy moduł GSM 850/900/1800/1900Mhz
Kanały komunikacyjne GSM/GPRS
Antena GPS zintegrowana
Antena GSM zintegrowana
Czas uruchomienia 45 sekund
Pobór prądu w trybie czuwania 20mA
Funkcja podsłuch Nie
Zdalne unieruchomienie pojazdu Tak
Wskaźniki LED status zasilania / GPS / GSM
Wodoodporność IP67
Dopuszczalny zakres temperatury pracy -20°C to +65°C
Wymiary 6 x 3,5 x 1,8 cm
Waga 50g
Gwarancja 24 miesiące dla konsumentów | 12 miesięcy dla firm

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Zobacz również

Opinie o produkcie (1)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane przed publikacją w celu wykluczenia spamu, nie ingerujemy w ich treść.

1 sierpnia 2022

Lokalizator naprawdę bardzo mały i prosty w montażu. Z wszystkich funkcji nie korzystałem ale lokalizacja działa prawidłowo. Polecam

Submit
Zaloguj się
Submit
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Biuro obsługi klienta

886 158 832

więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl