Mały dyktafon pendrive DC-09 z detekcją dźwięku

Cena: 149,00 zł 149.00
ilość szt.

towar niedostępny

Ocena: 186 4.24409
Producent: HNSAT
Kod produktu: DC-09

Opis produktu

Mały dyktafon pendrive z funkcją nagrywania po wykryciu dźwięku

Detekcja dźwięku  Czas nagrywania do 12 dni *  Pamięć 8GB  Jakość nagrań 192kbps

Mały dyktafon w pendrive to idealne urządzenie dla osób, które potrzebują dyskretnego sposobu nagrywania dźwięku. Dzięki swojemu niewielkiemu rozmiarowi i braku sygnalizacji diodą, dyktafon może być swobodnie używany w różnych sytuacjach, bez obawy o wykrycie nagrywania. Dyktafon posiada wbudowaną pamięć o pojemności 8GB, co pozwala na zapisanie aż do 90 godzin nagrań, przy jakości dźwięku 192kbps. Mikrofon w dyktafonie jest bardzo czuły, dzięki czemu rejestruje dźwięki z otoczenia z dużą dokładnością. Dodatkowo, urządzenie posiada funkcję detekcji dźwięku, co pozwala na automatyczne rozpoczęcie nagrywania po wykryciu dźwięku. Mały dyktafon w pendrive działa na akumulatorze, który pozwala na 15 godzin ciągłej pracy. Co więcej, urządzenie umożliwia nagrywanie dźwięku podczas ładowania akumulatora, co jest bardzo praktyczne jeśli chcemy nagrywać dłuższy czas. Uruchomienie dyktafonu jest bardzo proste i polega na przesunięciu przełącznika w pozycję ON.

* czas nagrywania możliwy do uzyskania po podłączeniu dyktafonu do dodatkowego zasilania (np. powerbank) wykorzystując funkcję nagrywania po wykryciu dźwięku. W tych szacunkach uwzględniamy, że przeciętny czas nagrywania wyniesie 8 godzin dziennie.

Opcje nagrywania dostępne w dyktafonie DC-09

 • nagrywanie po wykryciu dźwięku dyktafon nagrywa tylko gdy wykryje dźwięk (czułość ustawiona fabrycznie, rekomendowana odległość do 3 metrów)
Mały dyktafon z detekcją dźwięku
Mały dyktafon z detekcją dźwięku

Zalety małego dyktafonu DC-09

 • Wbudowana pamięć

  Pamięć 8GB

  Wbudowana pamięć jest w stanie zapisać maksymalnie 90 godzin nagrań w jakości 192kbps.

 • Format plików

  Zapis nagrań w formacie WAV (192 kbps) 

  Format plików dźwiękowych WAV charakteryzuje się tym, że dźwięk zapisany jest bez utraty jakości wynikającej z kompresji. Jest to najlepszy format do czyszczenia / odszumiania nagrań audio.

 • Akumulator o pojemności

  Akumulator o pojemności 120mAh

  Ładowanie akumulatora odbywa się po podłączeniu do portu USB w komputerze lub dowolnej ładowarki z wyjściem USB. Czas ładowania wynosi 70min. O naładowaniu akumulatora informuje nas dioda sygnalizacyjna..

 • Czas nagrywania

  Czas pracy do 12 dni

  Dyktafon po naładowaniu akumulatora umożliwia nagrywanie do 15 godzin. Podłączając go do zewnętrznego źródła zasilania, możemy zarejestrować nawet do 90 godzin dźwięku, co daje aż do 12 dni pracy zakładając, że będzie nagrywał 8 godzin dziennie.

 • Dyskretna funkcja nagrywania

  Dyskretna funkcja nagrywania

  Podczas nagrywania, dyktafon nie emituje żadnych dźwięków ani nie świeci diodami, co umożliwia ukryte umieszczenie go w dowolnym miejscu, bez obaw o zwrócenie uwagi innych osób.

 • Czuły mikrofon

  Bardzo czuły mikrofon

  Mikrofon elektretowy wbudowany w urządzenie charakteryzuje się dużą czułością, dzięki której jest w stanie wykryć dźwięki z odległości. Dodatkowo, mikrofony elektretowe charakteryzują się niskim poziomem zakłóceń.

 • Funkcja detekcji dźwięku

  Nagrywanie po wykryciu dźwięku

  Dzięki funkcji detekcji dźwięku w dyktafonie, nagrywanie może zostać automatycznie uruchomione lub zakończone w zależności od poziomu dźwięku lub hałasu, jaki jest obecny w otoczeniu.  

 • Nagrywanie dźwięku w trakcie ładowania

  Nagrywanie dźwięku podczas ładowania

  Ten dyktafon ukryty w pendrive jest jednym z nielicznych, które umożliwiają nagrywanie dźwięku podczas ładowania. Funkcja ta pozwala na podłączenie dyktafonu do power banka i wydłużenie czasu nagrywania do 90 godzin.

 • Stempel daty i czasu

  Stempel daty i czasu

  Funkcja automatycznego datowania i oznaczania godziny nagrania dźwiękowego jest bardzo przydatnym narzędziem, które umożliwia łatwe identyfikowanie i sortowanie plików dźwiękowych chronologicznie. Jest szczególnie użyteczna w przypadku nagrywania ważnych rozmów biznesowych, wykładów, spotkań czy wywiadów, pozwalając na szybkie i skuteczne wyszukiwanie określonych fragmentów nagrania w przyszłości.

Odtworzenie nagrań z dyktafonu

Aby odtworzyć zarejestrowany materiał musimy podłączyć urządzenie do portu USB komputera. Po podłączeniu uzyskujemy dostęp do wbudowanej pamięci tak jak w przypadku podłączenia dowolnego pendriva. W pamięci wewnętrznej dyktafonu znajduje się folder RECORD, w którym zapisane są nasze nagrania audio w postaci plików WAV. Wybrany plik WAV należy otworzyć w dowolnym odtwarzaczu multimedialnym zainstalowanym w komputerze. Materiał w postaci plików możemy dowolnie kopiować i archiwizować np. na dysku w komputerze.

Ile czasu możemy nagrywać na wbudowanej pamięci 8GB

 • Jakość 192kbps: 1min ~ 1.5MB zmieścimy ok 90h nagrań w formacie WAV.

Przykłady zastosowania

 • dyskretne nagrywanie prowadzonych rozmów na spotkaniu
 • kontrola dzieci
 • monitorowanie i podsłuch pomieszczenia podczas naszej nieobecności

W zestawie

 • mały dyktafon pendrive DC-09
 • instrukcja obsługi w j. polskim
 • opakowanie blister

Opis dyktafonu oparty na testach

Testujemy każdy produkt w naszej ofercie, aby zapewnić naszym klientom najwyższą jakość i pełną satysfakcję z zakupów. Dokładnie sprawdzamy każdy produkt przed jego wprowadzeniem do sprzedaży, aby upewnić się, że spełnia on wszystkie nasze wymagania jakościowe. Dzięki temu, masz pewność, że produkty, które oferujemy są funkcjonalne i trwałe. Nasza dbałość o jakość pozwala nam zaoferować tylko najlepsze produkty, które spełnią Twoje oczekiwania i potrzeby.

Korzystając z oprogramowania MediaInfo weryfikujemy nagrania zarejestrowane przez dyktafon aby potwierdzić parametry techniczne danego modelu.

Specyfikacja techniczna

Czas pracy do 15 godzin
Wbudowana pamięć 8 GB
Detekcja dźwieku Tak
Harmonogram pracy Nie
Jakość nagrania WAV (bit rate) 192kbps
Redukcja szumów Nie
Wyjście słuchawkowe Nie
Zabezpieczenie hasłem Nie
Czułość mikrofonu promień 5m
Format plików WAV
Częstotliwość próbkowania 24.0 KHz
Głębia bitowa 4 bits
Kodowanie ADPCM (Intel)
Kanały 2 kanały
Czas ładowania 70 min.
Zasilanie akumulator 120mAh
Obsługiwane systemy operacyjne Windows Vista/7/8/10, Mac OS X, Linux
Wymiary 64mm x 22mm x 10mm
Waga 14g

Zobacz również

Opinie o produkcie (1)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane przed publikacją w celu wykluczenia spamu, nie ingerujemy w ich treść.

20 kwietnia 2023

Bardzo prosty w obsłudze i dobrej jakości dyktafon. Mały i poręczny dlatego świetnie się sprawdził.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl