Dyktafon szpiegowski DC-50 w opasce na rękę typu smartband

Cena: 239,00 zł 239.00
ilość szt.

towar niedostępny

Ocena: 30 4.62734
Producent: HNSAT
Kod produktu: DC-50

Opis produktu

Dyktafon szpiegowski ukryty w opasce typu Smartband

Detekcja dźwięku Harmonogram nagrań Zabezpieczenie hasłem Menu w j. polskim Czas nagrywania do 18 godzin Pamięć 16GB  Jakość nagrań 1536kbps

Niezawodne rozwiązanie gdy potrzebujemy nagrać rozmowę w sposób dyskretny nie wzbudzając podejrzeń. Dyktafon wygląda jak typowa opaska sportowa ale nią nie jest, nie posiada funkcji takich jak krokomierz czy pulsometr. Jest za to bardzo dyskretnym narzędziem do nagrywania dźwięku - podczas nagrywania na wyświetlaczu widoczna jest data i godzina. Może nagrywać w sposób ciągły przez maksymalnie 18 godzin po pełnym naładowaniu. Dzięki temu, że urządzenie wyposażone jest w kolorowy wyświetlacz mamy możliwość łatwej konfiguracji dyktafonu. Menu urządzenia dostępne jest również w języku polskim. Ze względu na swoją dyskretność, dyktafon ten może być wykorzystywany w wielu sytuacjach, takich jak prowadzenie prywatnych rozmów, nagrywanie wykładów lub prezentacji, prowadzenie notatek z rozmów lub spotkań biznesowych czy też jako narzędzie do zbierania dowodów. Nagrywanie z użyciem tego typu dyktafonu jest bardzo proste - wystarczy nacisnąć przycisk nagrywania, aby rozpocząć nagrywanie dźwięku.

Opcje nagrywania dostępne w dyktafonie ukrytym w opasce

 • nagrywanie ciągłe od momentu włączenia do momentu wyłączenia
 • nagrywanie po wykryciu dźwięku dyktafon nagrywa tylko gdy wykryje dźwięk (możliwość regulacji czułości mikrofonu)
 • nagrywanie według harmonogramu w ustalonych godzinach, jednorazowo lub cyklicznie

Dyskretny dyktafon cyfrowy w opasce typu smartband

Dlaczego warto wybrać dyktafon opaska typu Smartband - kluczowe zalety

 • Wbudowana pamięć

  Pamięć 16GB

  W pamięci urządzenia możemy zapisać maksymalnie do 1172 godzin nagrań audio w jakości 32kbps. Po podłączeniu dyktafonu do komputera za pomocą kabla który jest w zestawie możemy skopiować pliki z nagraniami w formacie MP3 / WAV. 

 • Jakość nagrań

  Jakość nagrań (32kbps / 64kbps / 128kbps / 512kbps / 768kbps / 1536kbps)

  W menu dyktafonu można ustawić jakość nagrywanego dźwięku na różnych poziomach. Im wyższy poziom, tym lepsza jakość dźwięku, ale większy rozmiar pliku. Im niższy poziom, tym gorsza jakość, ale mniejszy rozmiar pliku.

 • Format plików

  Zapis nagrań w formacie MP3 / WAV

  Format plików dźwiękowych WAV charakteryzuje się tym, że dźwięk zapisany jest bez utraty jakości wynikającej z kompresji. Jest to najlepszy format do czyszczenia / odszumiania nagrań audio. 

 • Akumulator o pojemności

  Akumulator o pojemności 130mAh

  Ładowanie akumulatora odbywa się za pomocą kabla USB który znajduje się w zestawie. Czas ładowania akumulatora wynosi około 2 godzin. 

 • Czas nagrywania

  Czas pracy na akumulatorze do 18 godzin 

  Po naładowaniu akumulatora dyktafon może pracować w trybie nagrywania ciągłego do 18 godzin.

 • Dyskretny dyktafon

  Dyskretna funkcja nagrywania

  Urządzenie podczas nagrywania nie wydaje żadnych dźwięków, nie świecą żadne diody na wyświetlaczu widoczna jest tylko data i godzina.

 • Czuły mikrofon

  Bardzo czuły mikrofon

  Wbudowany mikrofon elektretowy ma wysoką czułość, co oznacza, że może rejestrować dźwięki z odległości, co jest szczególnie przydatne w sytuacjach, gdzie źródło dźwięku jest daleko od mikrofonu. Mikrofony elektretowe mają również niski poziom szumów.

 • Detekcja dzwieku

  Nagrywanie po wykryciu dźwięku (regulowana skala czułości)

  Dyktafon rozpoczyna nagrywanie tylko gdy wykryje dźwięk. W menu dyktafonu jest możliwość ustawienia czułości od 1 do 9 z jaką mikrofon będzie wykrywał dźwięk. 

 • Harmonogram nagrywania

  Nagrywanie według ustalonego harmonogramu 

  Jedną z dostępnych opcji nagrywania dźwięku jest możliwość ustawienia godziny startu oraz godziny zakończenia nagrywania. Pozostawiając opaskę w domu możemy dyskretnie nagrać co dzieje się podczas naszej nieobecności w określonych godzinach np 8:00-16:00.

 • Podłączenie do słuchawek bluetooth

  Moduł Bluetooth 4.0

  Dyktafon posiada wbudowany moduł Bluetooth, który umożliwia podłączenie zewnętrznego urządzenia odtwarzającego dźwięk np. bezprzewodowy głośnik, bezprzewodowe słuchawki.

 • Wygląda jak opaska na rękę

  Doskonały kamuflaż

  Dyktafon został ukryty w produkcie którego używa wiele osób w życiu codziennym. Opaska sportowa nie wzbudzi podejrzeń a jednocześnie jest zawsze pod ręką dlatego idealnie nadaje się do nagrywania ważnych rozmów.

 • Zabezpieczenie danych hasłem

  Zabezpieczenie hasłem

  W menu dyktafonu znajduje się opcja zablokowania dostępu do urządzenia za pomocą hasła. Po wprowadzeniu hasła uruchomienie dyktafonu będzie wymagało podania hasła. Dodatkowo po podłączeniu dyktafonu do komputera aby odtworzyć zarejestrowane nagrania również należy podać hasło. Funkcja zabezpiecza urządzenie przed nieautoryzowanym uruchomieniem lub sprawdzeniem zawartości pamięci dyktafonu.

 • Ustawienia dyktafonu

  Menu dyktafonu dostępne w języku polskim

  Dyktafon wyposażony jest w czytelny kolorowy wyświetlacz LCD. Menu urządzenia dostępne jest w 28 językach w tym dostępne jest również w j. polskim. W menu dostępne są opcje ustawienia daty i godziny, jakości nagrywania dźwięku, czułości mikrofonu, ustawienia hasła czy ustawienia harmonogramu w jakich godzinach dyktafon będzie nagrywał.

 • Procesor DSP

  Procesor DSP - Redukcja szumów

  Wbudowany procesor sygnałowy (ang. Digital Signal Procesor) jest to specjalny układ przeznaczony do cyfrowej obróbki sygnałów akustycznych. Charakteryzuje się zastosowaniem przetworników o dużej mocy obliczeniowej i bardzo niskim opóźnieniu. Procesor pozwala na modyfikację sygnału, bez utraty jego jakości.

 • Odtwarzanie nagrań

  Odtwarzanie nagrań na słuchawkach 

  Dyktafon posiada złącze mini jack do którego możemy podłączyć słuchawki dołączone do zestawu. Oprogramowanie dyktafonu pozwala na odtwarzanie plików w formacie MP3/WMA/WAV. Po podłączeniu słuchawek i włączeniu urządzenia nastąpi automatyczne odtwarzanie zarejestrowanego materiału. 

 • Harmonogram nagrywania

  Stempel daty i czasu

  Funkcja, która pozwala na automatyczne oznaczenie nagrania dźwiękowego datą i godziną, w których zostało ono wykonane. Jest to przydatne narzędzie, które umożliwia łatwe zidentyfikowanie plików dźwiękowych oraz określenie ich chronologii. Szczególnie przydatne w przypadku nagrywania ważnych rozmów biznesowych, wykładów, spotkań czy wywiadów, kiedy to potrzebujemy później łatwo znaleźć konkretne fragmenty nagrania.

Odtwarzanie nagrań z dyktafonu

Aby odtworzyć zarejestrowany materiał możemy podłączyć dyktafon do portu USB komputera. Po podłączeniu uzyskujemy dostęp do wbudowanej pamięci tak jak w przypadku podłączenia dowolnego pendriva. W pamięci wewnętrznej dyktafonu znajduje się folder RECORD, w którym zapisane są nasze nagrania audio w postaci plików WAV lub MP3. Wybrany plik należy otworzyć w dowolnym odtwarzaczu multimedialnym zainstalowanym w komputerze. Materiał w postaci plików możemy dowolnie kopiować i archiwizować np. na dysku w komputerze.

Kolejną opcją dostępną w tym modelu jest możliwość podłączenia słuchawek dostępnych w zestawie i odtworzenie nagrań bezpośrednio na słuchawkach. Dodatkowo możemy wykorzystać do odtwarzania zewnętrzne urządzenia do odtwarzania dźwięku np. bezprzewodowy głośnik lub bezprzewodowe słuchawki.

Ile czasu możemy nagrywać na wbudowanej pamięci 16GB

Oto tabela przedstawiająca ilość godzin nagrań, jakie można zmieścić na wbudowanej pamięci przy różnych jakościach dźwięku.

Jakość Rozmiar 1 minuty nagrań Ilość godzin nagrań
32 kbps 0.25 MB 1172 h
64 kbps 0.45 MB 586 h
128 kbps 0.9 MB 293 h
512 kbps 3.7 MB 73 h
768 kbps 5.5 MB 48 h
1536 kbps 11 MB 24 h

W powyższej tabeli widać, że im wyższa jakość dźwięku (wyrażona w kbps), tym więcej miejsca zajmuje nagranie, a co za tym idzie - mniej godzin nagrań zmieści się na pamięci 16GB.

Przykłady zastosowania

 • dyskretne monitorowanie pomieszczeń, samochodów
 • zapis prowadzonej rozmowy

W zestawie

 • dyktafon szpiegowski ukryty w opasce na rękę
 • przewód USB do ładowania akumulatora
 • przewód USB - mini jack
 • słuchawki stereo
 • instrukcja obsługi w j. polskim

Całość zapakowana jest w estetyczne pudełko - dzięki czemu dyktafon ukryty w opasce na rękę może być ciekawym pomysłem na prezent 

Opis dyktafonu oparty na testach

Testujemy każdy produkt w naszej ofercie, aby zapewnić naszym klientom najwyższą jakość i pełną satysfakcję z zakupów. Dokładnie sprawdzamy każdy produkt przed jego wprowadzeniem do sprzedaży, aby upewnić się, że spełnia on wszystkie nasze wymagania jakościowe. Dzięki temu, masz pewność, że produkty, które oferujemy są funkcjonalne i trwałe. Nasza dbałość o jakość pozwala nam zaoferować tylko najlepsze produkty, które spełnią Twoje oczekiwania i potrzeby.

Korzystając z oprogramowania MediaInfo weryfikujemy nagrania zarejestrowane przez dyktafon aby potwierdzić parametry techniczne danego modelu.

Specyfikacja techniczna

Czas pracy 18 godzin
Wbudowana pamięć 16GB
Detekcja dźwieku Tak
Harmonogram pracy Tak
Jakość nagrania WAV (bit rate) 32 / 64 / 128 / 512 / 768 / 1536 kbps
Redukcja szumów Tak
Wyjście słuchawkowe Tak
Zabezpieczenie hasłem Tak
Czułość mikrofonu promień 5m
Format plików MP3 / WAV
Częstotliwość próbkowania 16 kHz
Głębia bitowa 16 bits
Kodowanie PCM
Kanały 2 kanały
Zasilanie akumulator 130mAh
Obsługiwane systemy operacyjne Windows Vista/7/8/10, Mac OS X, Linux
Kolor czarny
Wymiary 20 x 260 mm
Waga 25g

Zobacz również

Opinie o produkcie (1)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane przed publikacją w celu wykluczenia spamu, nie ingerujemy w ich treść.

24 lutego 2023

Potrzebowałam produktu który jest szybko dostępny i nie rzucający się w oczy. Wybrałam opaskę bo na co dzień korzystam z podobnej która spełnia funkcję smartband'a. Produkt się sprawdził, nagrałam rozmowę i mam dowód rzeczowy a na tym mi zależało. Jestem zaskoczona bardzo dobrą jakością dźwięku bo nie spodziewałam się tego że takie dyktafony potrafią tak ładnie nagrywać. Wcześniej próbowałam używać dyktafonu w telefonie ale to się nie sprawdziło. Szczerze polecam!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl