Samochodowy Lokalizator GPS TRACKER TK106B

Dostępność: Produkt archiwalny
Cena: 499,00 zł 499.00
ilość szt.

towar niedostępny

Ocena: 4.33
Producent: Coban
Kod produktu: C9B4-786EE

Opis produktu

SAMOCHODOWY LOKALIZATOR

GPS TRACKER TK 106

LOKALIZOWANIE POJAZDU W CZASIE RZECZYWISTYM

URZĄDZENIE MOŻNA ROZSZERZYĆ O:

KONTROLĘ STANU PALIWA, KONTROLĘ TEMPERATURY, MOŻLIWOŚĆ PRZESYŁANIA ZDJĘĆ Z KAMERY

Samochodowy Lokalizator GPS jest nowością na Polskim rynku a jego zastosowanie to w dużej mierze zabezpieczenie wszelkiego typu pojazdów. Dzięki temu urządzeniu możemy w prosty sposób ustalić aktualną pozycję naszego pojazdu. Lokalizator może nam służyć również jako podsłuch a także śledzenie prędkości i przebieg trasy danego pojazdu. W tym modelu otrzymujemy również możliwość kontrolowania stanu paliwa oraz kontrolę temperatury i możliwość otrzymywania zdjęć z kamery na telefon.

Jakie są najważniejsze zalety lokalizatora GPS Tracker TK-106:

 • profesjonalnie przygotowane urządzenie przeznaczone do zabezpieczenia i lokalizowania pojazdów

 • zdalne unieruchomienie pojazdu za pomocą telefonu (blokada pompy paliwa)

 • funkcja alarmu sterowana pilotem monitorowanie stref pojazdu (drzwi, wnętrze, zapłon, bagażnik itd.)

 • funkcja nasłuchu otoczenia - podsłuch

 • zapis pozycji pojazdu na karcie micro SD w przypadku problemów z zasięgiem GSM

 • kontrolowanie stanu paliwa, temperatury (opcjonalnie)

 • przesyłanie zdjęć z kamery na telefon (opcjonalnie)

 • uruchomienie funkcji alarmu z poziomu oryginalnego alarmu zainstalowanego w samochodzie - sterownie oryginalnym pilotem od fabrycznego alarmu

Pierwszą  rzeczą jaką musimy zrobić aby móc w pełni korzystać ze wszystkich funkcji jakie oferuje to urządzenie jest włożenie do niego karty SIM dowolnego operatora GSM oraz dodanie numerów autoryzowanych (mogących korzystać z lokalizatora) poprzez wysłanie sms o odpowiedniej treści.


Urządzenia działa bez abonamentu - prosta instalacja i ogromne możliwości

W tym modelu poza funkcją lokalizacji otrzymujemy możliwość podłączenia opcjonalnie zewnętrznych czujników tj. czujnik paliwa, czujnik temperatury, czujnik wstrząsowy oraz syrenę (nie są to elementy zestawu) co daje nam dodatkowo możliwość wykorzystania tego urządzenia jako tradycyjny alarm samochodowy.

Po przejściu w tryb alarmu gdy w samochodzie zostaną otwarte drzwi lub gdy zostanie wzbudzony czujnik uderzeniowy otrzymasz na swój telefon wiadomość z informacją że alarm został wywołany. Jeśli do urządzenia zostanie podłączona syrena zacznie ona działać przez 1 min cyklicznie, aż do momentu gdy alarm nie zostanie wyłączony. Włączenie i wyłączenie alarmu następuje za pomocą pilota który znajduje się w zestawie. Istnieje możliwość uzbrojenia i rozbrojenia urządzenia za pomocą telefonu wysyłając odpowiednią komendę SMS'em.

Lokalizator posiada wbudowany slot na kartę micro SD. Po zainstalowaniu karty jeśli urządzenie znajdzie się poza zasięgiem sieci GSM i nie będzie w stanie wysłać pozycji GPS na telefon lub serwer zapisze współrzędne na karcie, a następnie w dowolnym momencie będzie możliwość odtworzenia przebytej trasy zapisanej na karcie pamięci.

Urządzenie posiada możliwość odcięcia obwodu elektrycznego i pompy paliwa w samochodzie za pomocą SMS-a - dzięki temu nawet jeśli pojazd zostanie uruchomiony przez niepowołane osoby i oddali się z miejsca postoju przy pomocy odpowiedniej konfiguracji urządzenie wysyła SMS-a o poruszaniu się pojazdu - wtedy wysyłając odpowiednią komendę SMS-em na numer karty SIM w urządzeniu zostaje uruchomiona blokada elektryczna np. pompa paliwa i samochód zostaje unieruchomiony! 

Funkcje lokalizatora

Lokalizacja 

Z uprawnionego numeru telefonu wysyłamy sms (na numer lokalizatora), po chwili otrzymujemy sms zwrotny z położeniem geograficznym. Możemy również zażądać wysyłania informacji o lokalizacji w pewnych odstępach czasowych np. co 30sek. Otrzymane położenie geograficzne możemy zwizualizować używając maps.google.pl

Lokalizacja cykliczna

Po wysłaniu do lokalizatora SMS z informacja ile razy i co jaki czas ma być podawane położenie, lokalizator będzie wysyłał SMS automatycznie, dzięki czemu można śledzić przemieszczanie się obiektu.

Wirtualne ogrodzenie

W prosty sposób możesz zaprogramować obszar bezpieczny. Po przekroczeniu jego granicy lokalizator będzie powiadamiał o fakcie przekroczenia dozwolonego obszaru łącznie z podaniem położenia. Funkcja ta doskonale nadaje się do zwiększenia bezpieczeństwa ludzi, wartościowych przedmiotów, a nawet zwierząt. 

Ostrzeżenie o ruchu

Gdy chcemy chronić np. jakiś przedmiot przed kradzieżą (samochód, telewizor itp.), umieszczamy w nim lokalizator, wysyłamy SMSa aktywującego tę funkcję i od tej pory jeśli tylko przedmiot zostanie poruszony dostajemy powiadomienie SMSem. 

Monitorowanie prędkości

Lokalizator, po wydaniu odpowiedniej komendy możne stać na straży bezpieczeństwa drogowego. Funkcja bardzo przydatna jeśli chcemy sprawdzić czy kierowca nie przekracza dopuszczalnej prędkości albo czy nie jeździ po prostu zbyt szybko. Definiujemy SMSem dopuszczalną wg nas prędkość a następnie jak tylko kierowca ją przekroczy, dostajemy SMSa z powiadomieniem oraz aktualną pozycją. 

Podsłuch

Wystarczy wysłać SMSa "monitor+hasło" aby przełączyć się w tryb podsłuchu. Lokalizator GPS działa wówczas jak wysokiej klasy pluskwa. Nasz model posiada wyjątkowo czuły mikrofon, co umożliwia podsłuch nawet jeśli lokalizator jest gdzieś ukryty bądź zaszyty. 

Bezpieczeństwo

Lokalizator jest zabezpieczony hasłem, przy pierwszym uruchomieniu należy zmienić hasło domyślne, zapewniając tym samym dostęp tylko autoryzowanym użytkownikom, których maksymalnie może być 5.

Zdalne odcięcie pompy paliwa i obwodu elektrycznego

Lokalizator posiada możliwość zdalnego zablokowania pompy paliwa i obwodu elektrycznego dzięki temu można w dowolnym momencie unieruchomić pojazd

ZABEZPIECZ SWÓJ SAMOCHÓD KUPUJĄC LOKALIZATOR GPS

 

W zestawie:

 • Lokalizator GPS Tracker 106

 • Pilot
 • Antena GSM

 • Antena GPS
 • Mikrofon do podsłuchu

 • Przekaźnik do odcięcia zapłonu

 • Wiązka przewodów

 • Płyta z oprogramowaniem

 • Instrukcja obsługi w j. polskim

 • Karta gwarancyjna 12 miesięcy

 • Dowód zakupu (paragon / faktura)

 • Oryginalne opakowanie idealnie nadające się na prezent

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane przed publikacją w celu wykluczenia spamu, nie ingerujemy w ich treść.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Biuro obsługi klienta

886 158 832

więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl