Kamera rejestrator samochodowy DOD LS430 GPS Full HD

Dostępność: Produkt archiwalny
Cena: 599,00 zł 599.00
ilość szt.

towar niedostępny

Ocena: 3.99
Producent: DOD Tech
Kod produktu: 1A18-664A1

Opis produktu

MOBILNY REJESTRATOR JAZDY

KAMERA SAMOCHODOWA DOD LS430

Urządzenie z ekspozycji

Fabrycznie nowe urządzenie z delikatnie wytartą dolna etykieta
urządzenie było pokazywane klientom w siedzibie firmy, nie było używane.

Czujnik grawitacyjny G-Sensor, Wbudowany moduł GPS, 2.7'' Ekran panoramiczny 16:9

Oryginalna kamera renomowanej firmy Dream Of Digit-tech

Mobilny rejestrator samochodowy DOD LS430 jest urządzeniem nagrywającym na bieżąco to co się dzieje na drodze podczas jazdy samochodem. Nagrywany jest obraz z zamontowanej kamery oraz dźwięk z wnętrza samochodu. Nie bez znaczenia kamera samochodowa nazywana jest przez użytkowników "czarną skrzynką". W tym modelu poza rejestrowaniem filmu wideo z dźwiękiem rejestrowana jest również prędkość oraz zapis przebytej trasy GPS.

Jakie zalety posiada kamera samochodowa DOD LS430?

 • Produkt najwyżej jakości przeznaczony dla bardzo wymagającego klienta

 • Maksymalna rozdzielczość wideo 1920x1080@30FPS Full HD - doskonała jakość obrazu

 • 2.7" TFT LCD ekran panoramiczny 16:9

 • Zaawansowany system kompresji wideo H.264

 • Kąt widzenia kamery 120°

 • Zapis video z prędkością 60 klatek / s w rozdzielczości 1280x720

 • Obsługa kart micro SDHC do 32GB

 • Powiększenie obrazu - system cyfrowy 8x

 • Wbudowany mikrofon oraz głośnik (mono)

 • Kompensacja ekspozycji: EV (-2 / 0 / +2 regulowana)

 • Automatyczne zabezpieczenie plików w razie kolizji

 • Funkcja nagrywania po wykryciu ruchu (Motion detect)

 • Wyjście USB2.0 / HDMI / TV OUT

 • Opatentowany krótki uchwyt montażowy (bardzo szybki i prosty montaż)
 • Wbudowany czujnik grawitacyjny (G-sensor)

 • Wbudowany akumulator wysokiej wydajności Li-ion 500mAh

 • Alarm po przekroczeniu ustalonej prędkości - sygnał dźwiękowy

 • Prezentacja aktualnej prędkości na ekranie LCD

 • System monitorowania koncentracji kierowcy
 • Możliwość przeglądania zarejestrowanego materiału na wbudowanym ekranie LCD

 • Możliwość wyłączenia zapisu dźwięku
 • Rozbudowane menu kamery które umożliwia dostosowanie parametrów zapisu do indywidualnych potrzeb

 • Przycisk do zabezpieczenia nagrań przed nadpisaniem
 • Rejestracja trasy, czasu i prędkości na podstawie danych GPS - urządzenie wyskalowane w km/h

 • Dołączone oprogramowanie które umożliwia równoległe odtwarzanie zapisu z kamery, punktu na mapie Google, prędkości i danych z czujnika grawitacyjnego

 • W pełni zautomatyzowany proces zapisu audio-wideo (automatyczne rejestrowanie obrazu w chwili włączenia silnika, automatyczne wyłączenie urządzenia po zgaszeniu silnika)

 • Nagrywanie w pętli (po zapełnieniu karty pamięci, następuje nadpisanie starych nagrań)

 • Data i czas oraz prędkość i pozycja GPS widoczna w materiale filmowym (możliwość wyłączenia)

 • Bogate wyposażenie pozwalające w pełni wykorzystać możliwości urządzenia.

Rejestrator jazdy DOD LS430 posiada wbudowany wyświetlacz 2.7" LCD dzięki, któremu będziesz w stanie w dogodnej sytuacji przedstawić swoją wersję wydarzeń policji lub sprawcy wypadku. Po obejrzeniu nagrania policjant nie będzie miał wątpliwości czyją winę wpisać do protokołu. Sprawca wobec takiego nagrania będzie mniej oporny w przyjęciu winy za zdarzenie podczas spisywania oświadczenia. Nie trać czasu na szukanie świadków i dowodzenie przed sądem swojej niewinności, rozstrzygaj sprawę na swoją korzyść na gorąco!

2.7'' panoramiczny ekran 16:9

2.7'' TFT LCD panoramiczny ekran z podświetleniem LED zapewnia krystalicznie czysty obraz oraz wygodę przy ustawianiu opcji w menu kamery samochodowej. Niezastąpiony w trybie podglądu umożliwiając przeglądanie filmów zarejestrowanych na karcie pamięci.

Zapis video z prędkością 60 klatek / s

Kamera samochodowa DOD LS430 posiada możliwość nagrywania filmów w trybie 60 klatek /s w rozdzielczości 1280x720 HD. Dzięki temu możemy mieć pewność, że zarejestrowany materiał na drodze nawet w przypadku dynamicznych scen będzie miał bardzo dobrą jakość i ostrość.

 

Jakość High-Definition (H.264 + 1080p)

Mobilny rejestrator trasy DOD LS430 High Definition wyposażony jest w wysokiej rozdzielczości obiektyw nagrywający filmy Full HD (1920x1080@30fps) w specjalnej technologii zapisu do utworzenia doskonałej jakości nagrań video w nocy. Wykorzystuje przy tym najbardziej zaawansowane technologie kompresji obrazu H.264, aby zapewnić znacznie dłuższy czas nagrywania.

 

TS™ Technologia zapisu plików

Zapis plików w urządzeniu został zbudowany oparciu o technologię TS (Transport Stream). Dzięki tej technologii nawet podczas przerwy w zasilaniu pliki wideo nadal mogą zostać odczytane bez błędów. Nie pojawi się sytuacja w której zapisany plik może okazać się uszkodzony.

 

Opatentowany krótki uchwyt montażowy - szybki montaż i demontaż

Opatentowany uchwyt z możliwością szybkiego uwalniania jest łatwy do demontażu i ponownego montażu. Połączenie kamery w uchwycie można łatwo skorygować umożliwiając ustawienie rejestratora samochodowego w idealnej pozycji.

 

Automatyczne zabezpieczenie plików w razie kolizji - G-sensor

Rejestrator jazdy DOD LS430 wyposażony został w czujnik grawitacyjny G-Sensor. W razie wypadku lub kolizji czujnik wykryje gwałtowny ruch samochodu i automatycznie zabezpieczy aktualny plik przed usunięciem. Dzięki tej funkcji ważne pliki nie będą usuwane przez opcję nadpisywania.

 

Funkcja nagrywania po wykryciu ruchu

Po ustawieniu tej opcji w menu, kamera rozpocznie nagrywanie po wykryciu ruchu i będzie rejestrowała przez 30 sek. jeśli po tym czasie ruch dalej będzie wykrywany kamera dalej będzie nagrywała.

 

Obiektyw szerokokątny 120 stopni

Rejestrator samochodowy DOD LS430 posiada szerokokątny obiektyw dzięki temu obszar zarejestrowany przez kamerę jest bardzo szeroki. Pozwala to na zapis wszystkiego co dzieje się przed maską samochodu, obraz nie jest zniekształcony.

 

Przycisk do zabezpieczenia pliku przed nadpisaniem

Jeśli kamera samochodowa zarejestruje film w którym doszło do kolizji lub wypadku i chcemy mieć pewność że dany materiał video nie zostanie skasowany możemy wcisnąć odpowiedni przycisk w urządzeniu i dany plik zostanie zablokowany na karcie pamięci. Tak zabezpieczonego pliku nie da się usunąć z poziomu kamery, można to zrobić tylko za pomocą programu DOD Player.

 

Funkcja aparat cyfrowy 12 Mega pixels

Rejestrator samochodowy DOD LS4300 posiada funkcję aparatu cyfrowego umożliwiającą wykonywanie zdjęć o wysokiej rozdzielczości maksymalnie 4000 x 3000 (12 Mpix).

 

Zautomatyzowany proces zapisu audio-video

Po podłączeniu zasilania kamera DOD LS430 automatycznie uruchomi się i rozpocznie zapis audio-video. Po odłączeniu zasilania kamera rejestruje jeszcze przez 5 sekund a następnie zapisuje plik i automatycznie się wyłączy.

Powiększenie obrazu - system cyfrowy 8x

Podczas nagrywania lub fotografowania można łatwo dostosować powiększenie ekranu, do dyspozycji mamy 8 krotny zoom cyfrowy.

 

Rejestracja w pętli (nadpisywanie plików)

Po zapełnieniu karty pamięci, urządzenie automatycznie rozpocznie kasowanie najstarszych plików i nadpisywanie ich najnowszymi. Dzięki temu kamera może pracować w pętli czyli zawsze będzie nagrywać. W tym modelu możemy ustawić długość plików na 1 / 3 / 15 minut lub całkowicie wyłączyć tryb nadpisywania. Przy wyłączonym trybie nadpisywania kamera nagrywa do momentu zapełnienia karty pamięci.

GPS logger z Google Maps

Mobilny rejestrator jazdy DOD LS430 jako jeden z nielicznych tego typu urządzeń odbiera sygnał GPS i rejestruje "Czas", "Datę", "Prędkość", "Współrzędne GPS" w tym samym czasie. Za pośrednictwem oprogramowania dołączonego do kamery filmy i pozycja na mapie Google mogą być odtwarzane na jednym ekranie. Jest to bardzo wygodna funkcja szczególnie dla firm transportowych.

Transmisja audio wideo przez interfejs HDMI

Wbudowany w urządzenie interfejs HDMI (High Definition Multimedia Interface) może zapewnić przepustowość transmisji danych do 5Gbps, może przesyłać sygnał audio i wysokiej rozdzielczości sygnał wideo bez kompresji. Technologia HDMI nie tylko zapewnia wyraźny obraz, ale także znacznie upraszcza instalację systemu kina domowego ze względu na transmisję audio wideo w tym samym kablu.

Aktualna prędkość wyświetlana na ekranie LCD urządzenia

Prędkość z jaką aktualnie się poruszasz będzie wyświetlana na ekranie monitora w urządzeniu. Funkcję tą można włączyć lub wyłączyć w menu urządzenia.

 

Ostrzeżenie o przekroczeniu dozwolonej prędkości

Kamera samochodowa umożliwia ustawienie dozwolonej prędkości z jaką kierowca powinien się poruszać, po przekroczeniu tej prędkości urządzenie wyemituje sygnał dźwiękowy informujący o przekroczeniu tej prędkości. Prędkość mierzona jest na podstawie sygnału GPS.

System monitorowania koncentracji kierowcy

Zmęczenie kierowcy zwiększa ryzyko wypadku. Dlatego w rejestratorze przydatny może okazać się system monitorowania koncentracji kierowcy. System ten kontroluje poziom zmęczenia kierowcy, sygnalizując w razie konieczności dźwiękiem i ikonką ostrzegawczą, że należy odpocząć.

 

Jak korzystać z rejestratora DOD LS430?

Mobilny rejestrator samochodowy DOD LS430 jest bardzo wygodnym i całkowicie bezobsługowym urządzeniem. Kamerę należy zamontować na szybie za pomocą uchwytu (jest w zestawie) i podłączyć do gniazdka zapalniczki.

W chwili włączenia zapłonu, kamera wykryje napięcie w gnieździe zapalniczki i automatycznie rozpocznie proces zapisu, a wbudowany akumulator zabezpiecza przed zanikami napięcia. Niektóre marki samochodów na stałe zasilają gniazdo zapalniczki, pomimo braku kluczyka w stacyjce dlatego w tych samochodach nie będzie działała funkcja automatycznego uruchomienia i wyłączenia. Jest możliwość zamontowania alternatywnego zasilania które będzie podawane do rejestratora po włączeniu zapłonu.

Do rejestratora jazdy należy dokupić kartę pamięci o optymalnej szybkości dostosowanej do ustawionej rozdzielczości video. Rekomendowane karty to SDHC z minimalną klasą szybkości Class 6.

Obsługa rejestratora jest bardzo prosta i intuicyjna sprowadza się jedynie do ustawienia daty i godziny oraz rozdzielczości. Przy podłączeniu na stałe do zasilania samochodu urządzenie uruchamia się automatycznie i wyłącza się automatycznie.

Dlaczego warto mieć rejestrator samochodowy DOD LS430?

 • Zapis potencjalnych dowodów kolizji

 • Jako rejestrator zapisy trasy w samochodach pracowników

 • Zapis przebytej trasy

 • Jest to niezbity dowód dla Policji i innych służb pokazujący prawdziwy przebieg wydarzeń na drodze (filmy/zdjęcia  z datą, godziną oraz dźwiękiem)
 • Monitoring transportowanego ładunku

 • Kontrola rodzicielska

 • W służbach porządkowych i ochroniarskich

 • W przedsiębiorstwach przewozowych

 • oraz wiele innych

Zawartość zestawu:

 • kamera samochodowa DOD LS430

 • krótki uchwyt samochodowy umożliwiający montaż na szybie

 • zasilacz samochodowy 12-24V

 • przewód HDMI

 • przewód USB
 • instrukcja obsługi w j. polskim

 • karta gwarancyjna 12 miesięcy

 • oryginalne opakowanie idealnie nadające się na prezent

Specyfikacja techniczna

Przetwornik obrazu 5 Mega pixels CMOS
Obiektyw 3.4mm
Kąt widzenia obiektywu 16
Ekran LCD 2.7" LTPS TFT LCD
Dostępna rozdzielczość wideo 1920x1080 (30fps), 1280x720 (60fps), 848x480 (30fps)
Format wideo / kodek 39
Format pliku MPEG-2 TS
Moduł GPS w zestawie Tak
Zapis z dwóch kamer 0
Czujnik wstrząsów G-Sensor 1
Nagrywanie w nocy 0
Zbliżenie obrazu (zoom) System cyfrowy 8x
Balans bieli Auto / Słoneczny / Pochmurny
Wbudowany głośnik i mikrofon Tak
Nośnik danych Zewnetrzna: gniazdo kart microSD (brak karty w zestawie)
Pojemność akumulatora wewnętrzny, Li-ion 500mAh
Język menu Tak
Wymiary 113 x 44.5 x 25.5mm
Masa 82g

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane przed publikacją w celu wykluczenia spamu, nie ingerujemy w ich treść.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Biuro obsługi klienta

886 158 832

więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl