Lokalizator GPS Tracker 109

Dostępność: spodziewana dostawa
Cena: 299,00 zł 299.00
ilość szt.

towar niedostępny

Ocena: 5
Producent: Coban
Kod produktu: TK-109

Opis produktu

Lokalizator GPS Tracker 109 na baterię

Ten model jest uzupełnieniem naszej oferty o lokalizator GPS który nie jest zbyt duży w stosunku do modelu 108 i jednocześnie działa na baterii znacznie dłużej niż model 102B. Pojemność akumulatora 5000 mAh pozwala osiągnąć czas pracy na poziomie 30 dni w trybie śledzenia typowego samochodu (poruszającego się do 2-3h dziennie). Obudowa lokalizatora o wymiarach 85mm x 65mm x 27mm i wbudowany silny magnes neodymowy umożliwia bezproblemowy i szybki montaż.

Aby uruchomić lokalizator wymagane jest zainstalowanie karty nano SIM. Kartę SIM można kupić w dowolnym miejscu np. kiosku (karty startowe pre paid). Jeśli jest to karta na abonament, należy pamiętać aby karta SIM nie posiadała kodu PIN. Urządzenie działa również poza granicami kraju, obecnie większość operatorów sieci GSM daje możliwość korzystania z karty SIM w Unii Europejskiej na takiej samej zasadzie jak korzystamy w kraju. Oznacza to, że po opuszczeniu Polski lokalizator będzie dalej wysyłał swoją lokalizację. 

Lokalizator GPS działa bez abonamentu - jedyny koszt jaki ponosisz to zakup aktywnej karty SIM. Płacisz tylko za lokalizator GPS. Nie ma żadnego abonamentu za dostęp do serwera. 

Najważniejsze zalety lokalizatora GPS 109

 • globalny zasięg lokalizatora GPS

  Globalny zasięg

  Wykorzystując system nawigacji satelitarnej GPS możliwe jest uzyskanie bardzo dokładnego wskazania położenia lokalizatora. Dzięki czterozakresowemu modułowi GSM, lokalizator wyśle swoją pozycję z dowolnego miejsca, które będzie w zasięgu sieci komórkowej.

 • Darmowa aplikacja do śledzenia online

  Monitoring GPS na dowolnym urządzeniu - brak abonamentu!

  Otrzymujesz darmowy dostęp do platformy online działającej na wszystkich urządzeniach z systemem Windows, Android i iOS. W aplikacji możesz śledzić lokalizator w czasie rzeczywistym na mapie. W dowolnym momencie można prześledzić historię przebytej trasy lokalizatora i uzyskać szczegółowe informacje z danego punktu.

 • Zintegrowane anteny GSM i GPS

  Wbudowane anteny GPS i GSM

  W obudowie lokalizatora zmieściły się bardzo dobrej jakości anteny GPS i GSM. Brak zewnętrznych anten w znaczący sposób ułatwia szybki montaż.

 • Obudowa z magnesem neodymowym

  Magnes neodymowy

  W obudowie lokalizatora znajduje się mocny magnes neodymowy co gwarantuje stabilne i pewne mocowanie do np. karoserii samochodu.

 • Długi czas pracy lokalizatora

  Czas czuwania na akumulatorze do 18 miesięcy

  Akumulator o pojemności 5000mAh w połączeniu z trybem uśpienia jest w stanie pracować bez konieczności ładowania nawet do 18 miesięcy. Dzięki temu idealnie sprawdzi się jako zabezpieczenie samochodu, przesyłek, maszyn budowlanych.

 • praca lokalizatora według harmonogramu

  Praca według harmonogramu

  Jeśli lokalizator ma pełnić funkcję zabezpieczającą możesz zaprogramować urządzenie aby włączało się np. 1 raz na dobę lub np. co 3 dni i wysyłało swoją pozycję na telefon lub na serwer. W takim ustawieniu lokalizator ma całkowicie wyłączony moduł GSM i GPS nie emituje żadnych sygnałów. Włącza się tylko o określonych porach, wysyła swoją pozycję i ponownie wyłącza. Dzięki temu nie będzie możliwe wykrycie lokalizatora przez detektory czy skanery. W trym trybie lokalizator może pracować na baterii nawet do 18 miesięcy.

 • Karta SIM do lokalizatora GPS

  Obsługa kart SIM 2G/3G

  Urządzenie posiada moduł GPS do którego należy zainstalować kartę SIM. Dzięki temu lokalizator GPS wysyła powiadomienia na telefon komórkowy w formie wiadomości SMS oraz współrzędne geograficzne na platformę online (serwer www). 

 • Wbudowany akumulator o dużej pojemności

  Akumulator o pojemności 5000mAh

  Wbudowany akumulator pozwala na pracę lokalizatora w trybie czuwania nawet do 18 miesięcy. Gdy akumulator będzie wymagał ładowania otrzymasz od urządzenia powiadomienie na telefon lub aplikację.

 • Zdalna konfiguracja lokalizatora

  Zdalna konfiguracja SMS

  Lokalizator możesz konfigurować w dowolnym momencie za pomocą komend wysyłanych do urządzenia w formie wiadomości SMS. Nie musisz podłączyć urządzenia do komputera czy korzystać z zewnętrznych programów - wystarczy zwykły telefon.

 • Klasa wodoszczelności lokalizatora GPS

  Stopień ochrony IP67

  Obudowa lokalizatora została tak zaprojektowana aby spełniała klasę szczelności IP67. 

 • Funkcja uśpienia lokalizatora

  Automatyczne przejście w tryb uśpienia

  W trybie uśpienia lokalizator GPS nie wysyła swojej lokalizacji jeśli jest bez ruchu. Moduł GPS zostaje wyłączony a pobór energii w tym trybie to zaledwie 30mA. Lokalizator wybudza się automatycznie gdy wykryje wstrząs lub ruch. 

 • Lokalizacja GPS online

  Lokalizacja GPS na żądanie

  W dowolnym momencie możesz sprawdzić aktualną pozycję lokalizatora. Wystarczy wykonać zwykłe połączenie telefoniczne na numer karty SIM zainstalowanej w urządzeniu. Lokalizator wyśle w odpowiedzi wiadomość SMS ze współrzędnymi geograficznymi oraz aktywnym linkiem do Google Maps.

 • Lokalizacja GPS online

  Lokalizacja GPS cykliczna

  Możesz zaprogramować urządzenie aby co określony czas np. 30 sekund wysyłało swoją pozycję do serwera. Po uruchomieniu tej funkcji będzie możliwość sprawdzenia historii przebytej trasy. Historia zawiera datę, godzinę, prędkość z jaką poruszał się lokalizator.

 • Wirtualne ogrodzenie

  Wirtualne ogrodzenie - geostrefa

  Ciekawą opcją do wykorzystania jest możliwość zaprogramowania wyznaczonego obszaru tzw. wirtualnego ogrodzenia. Po zaprogramowaniu takiego wirtualnego ogrodzenia gdy lokalizator opuści dany obszar otrzymasz wiadomość SMS.

 • Kontrola prędkości w lokalizatorze GPS

  Kontrola prędkości

  Lokalizator jest w stanie dość precyzyjnie określić prędkość z jaką aktualnie się porusza. Możesz ustawić maksymalną prędkość z jaką powinien się poruszać np. samochód z zamontowanym lokalizatorem. Jeśli urządzenie wykryje wyższą prędkość otrzymasz powiadomienie w formie wiadomości SMS.

 • Czujnik ruchu w lokalizatorze

  Detekcja ruchu i wstrząsów

  Funkcja detekcji ruchu i wstrząsów daje nam możliwość otrzymania powiadomienia na telefon gdy lokalizator poruszy się lub wykryje wstrząs. W oprogramowaniu urządzenia dostępne są 3 skale wykrywania wstrząsów umożliwia nam wybranie odpowiedniej skali aby nie otrzymywać fałszywych alarmów.

 • Autoryzowany użytkownik lokalizatora GPS

  Autoryzowane numery telefonów

  Aby zwiększyć bezpieczeństwo do lokalizatora GPS możesz wprowadzić 5 numerów telefonu - pięciu użytkowników. Każdy wpisany numer telefonu będzie miał możliwość sprawdzenia aktualnej pozycji oraz konfigurowania lokalizatora.

 • Informacja o niskim poziomie baterii

  Powiadomienie o niskim stanie baterii

  Lokalizator prześle powiadomienie SMS lub do aplikacji o niskim stanie baterii. Ta funkcja pozwoli zaplanować znacznie wcześniej konieczność podłączenia do ładowania. 

Zastosowania lokalizatora GPS 109

 • Zabezpieczenie własnego samochodu na wypadek kradzieży
 • Wynajem pojazdów / zarządzanie flotami itp
 • Śledzenie przesyłek
 • Śledzenie osób/obiektów również do wykorzystania w kryminalistyce
 • Kontrola pracowników

Lokalizator GPS 109 może wysłać powiadomienie na telefon lub do aplikacji gdy

 • Wbudowany akumulator będzie rozładowany
 • Przekroczy wirtualne ogrodzenie
 • Wykryje ruch lub wstrząs
 • Przekroczy ustaloną prędkość

Czas czuwania na akumulatorze

 • zawsze online: 5000 / 31mA / 24h = do 7 dni
 • uśpiony z możliwością wybudzenia poprzez GSM oraz czujnik wstrząsów: 5000 * 0.9 / 1.9mA / 24h = do 98 dni
 • uśpiony z możliwością wybudzenia poprzez GSM: 5000 * 0.9 / 1.9mA / 24h = do 98 dni
 • głębokie uśpienie z możliwością wybudzenia poprzez czujnik wstrząsów: 5000 * 0.85 / 0.3mA / 24h / 365 = do 18 miesięcy
 • głębokie uśpienie z możliwością wybudzenia poprzez czujnik wstrząsów lub harmonogram: 5000 * 0.85 / 0.3mA / 24h / 365 = do 18 miesięcy
 • głębokie uśpienie z możliwością wybudzenia poprzez harmonogram: 5000 * 0.85 / 0.3mA / 24h / 365 = do 18 miesięcy

Informacje o czasie pracy i poborze energii pochodzą z danych od producenta.

Śledzenie lokalizatora przy pomocy dowolnego telefonu - bez konfiguracji 

Wystarczy zadzwonić z dowolnego telefonu na numer karty SIM w lokalizatorze aby otrzymać zwrotnego SMS'a z linkiem do mapy google. Dostępność tej funkcji można zablokować wprowadzając maksymalnie 5 numerów telefonu (administratorów). Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszym wpisie na blogu jak sprawdzić pozycję lokalizatora GPS z dowolnego telefonu

aktualna pozycja lokalizatora GPS w telefonie

Darmowy serwer umożliwiający śledzenie w czasie rzeczywistym - wymagana konfiguracja

Urządzenie fabrycznie nie jest skonfigurowane do pracy w połączeniu z serwerem. W ustawieniach fabrycznych lokalizator możemy śledzić za pomocą wiadomości SMS. Po zakupie każdy klient otrzymuje dokładną instrukcję z opisem konfiguracji lokalizatora GPS do działania w trybie automatycznego śledzenia na darmowym serwerze. Po zalogowaniu na serwer można zobaczyć aktualną pozycję lokalizatora oraz prześledzić jego historię w wybranym okresie czasu.

Dla osób które nie czują się pewnie w obsłudze i konfiguracji urządzeń elektronicznych przygotowaliśmy możliwość zamówienia skonfigurowanego i przygotowanego do pracy z serwerem lokalizatora. Nasza konfiguracja gwarantuje spokój i bezproblemowe korzystanie z urządzenia zaraz po wyjęciu z pudełka.

Zestaw zawiera

 • lokalizator GPS TK109
 • darmowa platforma online na serwerze producenta
 • darmowa aplikacja na telefon
 • kabel USB do ładowania akumulatora
 • instrukcja obsługi w j. polskim i angielskim

 

Specyfikacja techniczna

Zasilanie akumulator 5000 mAh
Czas pracy do 1,5 roku w trybie czuwania
Czułość GPS -165dBm
Dokładność wskazań GPS 5m
Czterozakresowy moduł GSM 850/900/1800/1900Mhz
Kanały komunikacyjne GSM/GPRS
Antena GPS zintegrowana
Antena GSM zintegrowana
Czas uruchomienia 45 sekund
Napięcie ładowania 5V (interfejs micro USB)
Pobór prądu w trybie czuwania 30mA
Funkcja podsłuch Nie
Zdalne unieruchomienie pojazdu Tak
Wskaźniki LED status zasilania / GPS / GSM
Wodoodporność IP67
Dopuszczalna wilgotność otoczenia 5% - 95%
Dopuszczalny zakres temperatury pracy -20°C to +65°C
Wymiary 8,5 x 6,5 x 2,7 cm
Waga 188g
Gwarancja 24 miesiące dla konsumentów | 12 miesięcy dla firm

Zobacz również

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane przed publikacją w celu wykluczenia spamu, nie ingerujemy w ich treść.

Submit
Zaloguj się
Submit
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Biuro obsługi klienta

886 158 832

więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl