Kamera samochodowa DOD LS460W GPS

Dostępność: wycofany z oferty
Cena: 790,00 zł 790.00
ilość szt.

towar niedostępny

Opis produktu

Rejestrator samochodowy DOD LS460W z wbudowanym modułem GPS i przetwornikiem obrazu SONY Exmor

DOD LS460W to następca według niezależnych opinii najlepszego rejestratora do samochodu modelu LS430W. Jest to urządzenie które z pewnością wyznaczy nowe standardy jakości w segmencie kamer samochodowych z grupy premium. Głównie za sprawą zmiany przetwornika obrazu na SONY Exmor, który jest teraz o 20% większy od poprzednika i pozwala na przetwarzanie znacznie większej ilości światła wpadającego przez obiektyw, gwarantując uzyskanie jeszcze lepszej jakości materiału wideo.

W kamerze samochodowej DOD LS460W zastosowano procesor najnowszej generacji TioTech A8+ który zapisuje obraz w rozdzielczości 1920x1080 FULL HD z kompresją H.264. Procesor ten wspiera zaawansowane technologie WDR (zrównoważona ekspozycja) oraz 3DNR (dynamiczna redukcja szumów) które gwarantują krystalicznie czysty obraz bez względu na warunki w jakich filmujemy.

Podobnie jak w poprzednim modelu zastosowano wbudowany bardzo szybki moduł GPS 5Hz który jest w stanie odświeżać swoją pozycję 5x na sekundę.

Kamera samochodowa DOD LS460W obsługuje karty pamięci micro SD nawet do 64GB dostępne w naszej ofercie, przy ustawieniach nagrywania w rozdzielczości Full HD urządzenie zapisze około 8,5 godzin materiału wysokiej jakości.

kamera samochodowa DOD LS460W GPS

Najważniejsze zalety kamery samochodowej DOD LS460W:

Pierwsza kamera samochodowa która wykorzystuje matrycę SONY Exmor

Matryca SONY Exmor jest o 20% większa od poprzedniej co umożliwia przetworzenie znacznie większej ilości światła. Dzięki temu kamera samochodowa DOD LS460W jest w stanie rejestrować obraz jeszcze lepszej jakości.

Automatyczna regulacja czułości ISO do 3200

Rejestrator samochodowy DOD LS460W jako jedyny posiada rozszerzoną czułość ISO 3200. Automatyczna regulacja czułości nawet w nocy w warunkach bez oświetlenia gwarantuje znacznie lepszą jakość obrazu.

Procesor TioTech A8 PLUS - 2x szybszy

Najnowszy procesor charakteryzuje się zwiększoną wydajnością, w porównaniu do innych procesorów jest w stanie przetwarzać obraz wideo 2x szybciej.

Najszybszy wbudowany moduł GPS

Kamera samochodowa DOD LS460W posiada wbudowany najszybszy moduł GPS który umożliwia odświeżanie pozycji 5x na sekundę. Dzięki temu prędkość wyświetlana na ekranie urządzenia i zapisywana w materiale wideo idealnie odwzorowuje prędkość naszego pojazdu - w wielu rejestratorach prędkość wyświetlana jest skokowo.

Zaawansowana technologia WDR (Wide Dynamic Range)

Technologia która sprawia, że kamera nagrywając w trudnych warunkach w nocy uzyskuje znacznie lepszą jakość wideo. Polega to na tym że przetwornik dwukrotnie skanuje dany obraz z różnymi ustawieniami ekspozycji a następnie łączy dwa w ten sposób uzyskane obrazy w jedną ramkę filmu.

Funkcja ostrzegania o przekroczeniu prędkości

Oprogramowanie rejestratora DOD LS460W pozwala na ustawienie ograniczenia prędkości w zakresie 40-120 km/h. Po przekroczeniu wybranej prędkości na ekranie kamery pojawi się ostrzeżenie w postaci ikony z czerwoną obwódką.

Jakość High-Definition (H.264 + 1080p)

Mobilny rejestrator trasy DOD LS460W High Definition wyposażony jest w wysokiej rozdzielczości obiektyw nagrywający filmy Full HD (1920x1080@30fps) w specjalnej technologii zapisu do utworzenia doskonałej jakości nagrań video w nocy. Wykorzystuje przy tym najbardziej zaawansowane technologie kompresji obrazu H.264, aby zapewnić znacznie dłuższy czas nagrywania.

2.7'' panoramiczny ekran 16:9

2.7'' TFT LCD panoramiczny ekran z podświetleniem LED zapewnia krystalicznie czysty obraz oraz wygodę przy ustawianiu opcji w menu kamery samochodowej. Niezastąpiony w trybie podglądu umożliwiając przeglądanie filmów zarejestrowanych na karcie pamięci.

Obiektyw szerokokątny 140 stopni

Rejestrator samochodowy DOD LS460W posiada szerokokątny obiektyw dzięki temu obszar zarejestrowany przez kamerę jest bardzo szeroki. Pozwala to na zapis wszystkiego co dzieje się przed maską samochodu, obraz nie jest zniekształcony.

Ochrona hasłem

Oprogramowanie kamery DOD LS460W pozwala na ustawienie hasła które zablokuje dostęp do konfiguracji kamery. Funkcja może być pożądana w przypadku instalacji kamery w samochodach służbowych aby pracownik nie miał możliwości ingerencji w zapis kamery.

Funkcja nagrywania po wykryciu ruchu

Po ustawieniu tej opcji w menu, kamera rozpocznie nagrywanie po wykryciu ruchu i będzie rejestrowała przez 10 sek. jeśli po tym czasie ruch dalej będzie wykrywany kamera dalej będzie nagrywała.

Przycisk do zabezpieczenia filmu przed nadpisaniem

Jeśli chcemy mieć pewność, że dany materiał video nie zostanie nadpisany możemy wcisnąć odpowiedni przycisk w urządzeniu i dany film zostanie skopiowany do osobnego folderu na karcie pamięci.

Zautomatyzowany proces zapisu audio-video

Po podłączeniu zasilania kamera DOD LS460W automatycznie uruchomi się i rozpocznie zapis audio-video. Po odłączeniu zasilania kamera rejestruje jeszcze przez 5 sekund a następnie zapisuje plik i automatycznie się wyłączy.

Rejestracja w pętli (nadpisywanie plików)

Po zapełnieniu karty pamięci, urządzenie automatycznie rozpocznie kasowanie najstarszych plików i nadpisywanie ich najnowszymi. Dzięki temu kamera może pracować w pętli czyli zawsze będzie nagrywać. W tym modelu możemy ustawić długość plików na 1 / 3 / 5 minut lub całkowicie wyłączyć tryb nadpisywania. Przy wyłączonym trybie nadpisywania kamera nagrywa do momentu zapełnienia karty pamięci.

kamera DOD LS460W g-sensor

Zaawansowany system G-Senor który został zainstalowany w kamerze samochodowej DOD LS460W monitoruje i zapisuje przebieg jazdy samochodem w 3 osiach X,Y,Z. W sytuacji gdy dojdzie do kolizji lub wypadku system ten automatycznie zabezpieczy aktualnie rejestrowany materiał przed skasowaniem umieszczając plik wideo w osobnym folderze na karcie.

kamera DOD LS460W nagrywanie poklatkowe time lapse

Dla wielu z nas zmorą są inni użytkownicy parkingów gdzie pozostawiamy swój samochód. W kamerze samochodowej DOD LS460W pojawiła się nowa opcja nagrywania TIME LAPSE czyli nagrywanie poklatkowe, które idealnie nadaje się do rejestrowania tego co dzieje się przed naszym samochodem podczas naszej nieobecności. Dzięki tej opcji możemy ustawić kamerę w taki sposób aby rejestrowała i zapisywała obraz co pewien czas (mamy do wyboru cztery warianty 200ms / 500 ms / 1s / 5s) a dzięki temu materiał wideo zajmie nam znacznie mniej miejsca. Przykład widoczny na schemacie powyżej pokazuj jak kamera zarejestruje 30 minut w materiale wideo który obejrzymy w 1 minutę!

kamera samochodowa DOD LS460W polskie menu

Oprogramowanie kamery z menu w języku polskim umożliwia dostosowanie ustawień do indywidualnych potrzeb klienta. Kilka najciekawszych opcji dostępnych w menu to:

 • możliwość włączenia / wyłączenia modułu GPS

 • możliwość włączenia / wyłączenia zapisu prędkości w materiale wideo

 • możliwość włączenia / wyłączenia zapisu współrzędnych GPS w materiale wideo

 • możliwość ustawienia własnego tekstu który będzie widoczny w materiale wideo (np. numer tablic rejestracyjnych)

 • możliwość ustawienia dozwolonej prędkości
 • możliwość ustawienia opcji przypominającej o konieczności zrobienia przerwy w czasie jazdy

 • manualna korekcja ekspozycji obrazu EV (-3 / +3)

 • blokowanie dostępu do ustawień i menu kamery za pomocą hasła (opcja idealna dla samochodów firmowych)

 • funkcja Time Lapse - nagrywanie poklatkowe pozwalające zaoszczędzić miejsce na karcie pamięci

Filmy zarejestrowane kamerą samochodową DOD LS460W
Aby zobaczyć filmy w optymalnej jakości proszę włączyć tryb pełny ekran oraz wybrać jakość HD

Prezentacja kamery samochodowej DOD LS460W

Budowa kamery samochodowej DOD LS460W

rejestrator samochodowy DOD LS460W budowa

Dołączone do zestawu oprogramowanie pozwala na odtworzenie zarejestrowanego materiału wideo wraz z graficzną prezentacją wszystkich zapisanych parametrów tj. wskazania prędkości, współrzędne GPS, kompas, odczyt z czujnika G-Sensor który w razie kolizji umożliwia dokładną analizę przyczyny wypadku.

program DOD Player dołączony do kamery DOD LS430W

Dlaczego warto mieć kamerę samochodową DOD LS460W?

 • Zapis potencjalnych dowodów kolizji (jest to niezbity dowód dla Policji i innych służb pokazujący prawdziwy przebieg wydarzeń na drodze filmy/zdjęcia  z datą, godziną oraz dźwiękiem)

 • Jako rejestrator zapis trasy w samochodach pracowników

 • Monitoring transportowanego ładunku

 • Kontrola rodzicielska, kontrola w służbach porządkowych i ochroniarskich

 • W przedsiębiorstwach przewozowych

rejestrator samochodowy DOD LS460W zestaw

W zestawie:

 • kamera samochodowa DOD LS460W

 • krótki uchwyt samochodowy z przyssawką

 • dodatkowy uchwyt montowany na mocną taśmę 3M
 • zasilacz samochodowy 12-24V

 • instrukcja obsługi w języku polskim

 • karta gwarancyjna 24 miesiące (dla konsumentów) 12 miesięcy (dla firm)

 • oryginalne opakowanie idealnie nadające się na prezent

Produkty podobne

Opinie o produkcie (6)

BELAYO
12 września 2014

Narazie 1 kamera kupiona testujemy. Ze wstępnych wrażeń jest OK. Obsłga w sklepie miła, jak coś nie działa to pomogą.

Agnieszka
16 września 2014

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, kupiłam po przeczytaniu wielu opinii w internecie. Zgadzam się z tym co piszą na forach DOD jest bardzo dobrym rejestratorem samochodowym, warto wydać więcej pieniędzy i być w pełni zadowolonym. Filmy wyglądają fantastycznie, znacznie lepiej niż na YT. Szczerze polecam!

Bartek
25 września 2014

Kupiłem miesiąc temu na wakacje (dłuższa podróż) filmy z kamery są rewelacyjne! Poprzednio jeździłem z kamerką kupioną w markecie i wydawało mi się że w zasadzie to wystarczy, ale dopiero teraz doceniam różnicę. Dodatkową zaletą posiadania takiej dobrej kamery jest możliwość zmontowania fajnego filmu z wakacji :) Ogólnie polecam ten model w 100%

Wiesław S.
29 października 2014

Zamówiłem drugą kamerę dla syna bo mieliśmy dość eksperymentowania. Syn po obejrzeniu moich filmów nie mógł uwierzyć że jest na rynku kamera która potrafi nagrywać obraz z taką ostrością. Zdecydowanie polecam jak dla mnie ta kamera jest najlepsza. Sklep wiarygodny mają certyfikat od DOD.

Beata
4 listopada 2014

Rejestrator zamówiłam dla męża, uwielbiam patrzeć jak moje dorosłe dziecko :-) cieszy się z coraz nowszych zabawek. Jednak później okazało się, że podczas jazdy przydał się mnie (spokojnie mogłam udowodnić, że na skrzyżowanie wjechałam na zielonym świetle). Rejestrator nagrywa rewelacyjnie, polecam każdej kobiecie która chce w sposób kulturalny i spokojny przedstawić SPRAWCY swoje racje :-)

Witold
3 marca 2015

Można kupować, kamerka DOD LS460W w 100% godna polecenia. Zastanawiałem się nad tańszą wersją LS360W ale dla mnie dobrze mieć zapis GPS i prędkość gdyby coś się stało mam dowód jak jechałem. Sprzedawca uczciwy - dostałem mały prezent za co dziękuję!

Zaloguj się
Submit
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Biuro obsługi klienta

886-158-832

sklep@nais.net.pl

więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl