Kamera samochodowa DOD LS360W Sony Exmor

Cena: 550,00 zł 550.00
ilość szt.

towar niedostępny

Ocena: 329 4.52981
Producent: DOD Tech
Kod produktu: A8C4-8329B

Opis produktu

MOBILNY REJESTRATOR JAZDY

KAMERA SAMOCHODOWA DOD LS360W

Najnowsza wersja oprogramowania z menu w języku Polskim

Kamera obsługuje karty 64GB class 10 dostępne w naszej ofercie

 rejestrator samochodowy kamer DOD LS360W

Firma NAIS-NET jest autoryzowanym dystrybutorem marki DOD w Polsce

Nasz certyfikat pełnomocnictwa o numerze PL-201501022 udostępniamy poniżej
(kliknij aby powiększyć)

autoryzacja dod-tech

Poszukujemy firm zainteresowanych współpracą i dystrybucją kamer DOD-Tech

Oryginalna kamera renomowanej firmy Dream Of Digit-tech

Kamera samochodowa DOD LS360W to następca znakomitego samochodowego rejestratora DOD LS330W. Według niezależnych opinii użytkowników jednej z najlepszych kamer do samochodu. Firma DOD-Tech znana jest z wprowadzania na rynek zupełnie nowych rozwiązań, które mają na celu być krok przed konkurencją. Tak też stało się i w modelu DOD LS360W - jedną z największych różnic, która pojawiła się w stosunku do poprzednich modeli to zastosowanie najnowszego przetwornika obrazu SONY Exmor® CMOS o znacznie większej czułości ISO 3200. Dla porównania w dotychczasowych kamerach LS330W zastosowano matrycę o czułości ISO 900. W efekcie w połączeniu z technologią WDR oraz 3DNR otrzymujemy produkt, który zarejestruje obraz w trudnych nocnych warunkach o jeszcze większej ilości detali.

W rejestratorze samochodowym DOD LS360W zastosowano procesor najnowszej generacji TioTech A8 PLUS który zapisuje obraz w rozdzielczości 1920x1080 FULL HD z kompresją H.264. Procesor ten wspiera zaawansowane technologie WDR (zrównoważona ekspozycja) oraz 3DNR (dynamiczna redukcja szumów) które gwarantują krystalicznie czysty obraz bez względu na warunki w jakich filmujemy.

Rejestrator jazdy DOD LS360W obsługuje karty pamięci micro SD do 64GB dostępne w naszej ofercie, przy ustawieniach nagrywania w rozdzielczości Full HD urządzenie zapisze około 8,5 godziny materiału wysokiej jakości.

Najważniejsze zalety kamery samochodowej DOD LS360W:

Pierwsza i jedyna kamera samochodowa która wykorzystuje matrycę SONY Exmor

Matryca SONY Exmor jest o 20% większa od poprzedniej co umożliwia przetworzenie znacznie większej ilości światła. Dzięki temu kamera samochodowa DOD LS360W jest w stanie rejestrować obraz jeszcze lepszej jakości.

Automatyczna regulacja czułości ISO do 3200

Rejestrator samochodowy DOD LS360W jako jedyny posiada rozszerzoną czułość ISO 3200. Automatyczna regulacja czułości nawet w nocy w warunkach bez oświetlenia gwarantuje znacznie lepszą jakość obrazu.

Procesor TioTech A8 PLUS - 2x szybszy

Najnowszy procesor charakteryzuje się zwiększoną wydajnością, w porównaniu do innych procesorów jest w stanie przetwarzać obraz wideo 2x szybciej.

Zaawansowana technologia WDR (Wide Dynamic Range)

Technologia która sprawia, że kamera nagrywając w trudnych warunkach w nocy uzyskuje znacznie lepszą jakość wideo. Polega to na tym że przetwornik dwukrotnie skanuje dany obraz z różnymi ustawieniami ekspozycji a następnie łączy dwa w ten sposób uzyskane obrazy w jedną ramkę filmu.

Jakość High-Definition (H.264 + 1080p)

Mobilny rejestrator trasy DOD LS360W High Definition wyposażony jest w wysokiej rozdzielczości obiektyw nagrywający filmy Full HD (1920x1080@30fps) w specjalnej technologii zapisu do utworzenia doskonałej jakości nagrań video w nocy. Wykorzystuje przy tym najbardziej zaawansowane technologie kompresji obrazu H.264, aby zapewnić znacznie dłuższy czas nagrywania.

2.7'' panoramiczny ekran 16:9

2.7'' TFT LCD panoramiczny ekran z podświetleniem LED zapewnia krystalicznie czysty obraz oraz wygodę przy ustawianiu opcji w menu kamery samochodowej. Niezastąpiony w trybie podglądu umożliwiając przeglądanie filmów zarejestrowanych na karcie pamięci.

Obiektyw szerokokątny 140 stopni

Rejestrator samochodowy DOD LS360W posiada szerokokątny obiektyw dzięki temu obszar zarejestrowany przez kamerę jest bardzo szeroki. Pozwala to na zapis wszystkiego co dzieje się przed maską samochodu, obraz nie jest zniekształcony.

Ochrona hasłem

Oprogramowanie kamery DOD LS360W pozwala na ustawienie hasła które zablokuje dostęp do konfiguracji kamery. Funkcja może być pożądana w przypadku instalacji kamery w samochodach służbowych aby pracownik nie miał możliwości ingerencji w zapis kamery.

Funkcja nagrywania po wykryciu ruchu

Po ustawieniu tej opcji w menu, kamera rozpocznie nagrywanie po wykryciu ruchu i będzie rejestrowała przez 10 sek. jeśli po tym czasie ruch dalej będzie wykrywany kamera dalej będzie nagrywała.

Przycisk do zabezpieczenia filmu przed nadpisaniem

Jeśli chcemy mieć pewność, że dany materiał video nie zostanie nadpisany możemy wcisnąć odpowiedni przycisk w urządzeniu i dany film zostanie skopiowany do osobnego folderu na karcie pamięci.

Zautomatyzowany proces zapisu audio-video

Po podłączeniu zasilania kamera DOD LS360W automatycznie uruchomi się i rozpocznie zapis audio-video. Po odłączeniu zasilania kamera rejestruje jeszcze przez 5 sekund a następnie zapisuje plik i automatycznie się wyłączy.

Rejestracja w pętli (nadpisywanie plików)

Po zapełnieniu karty pamięci, urządzenie automatycznie rozpocznie kasowanie najstarszych plików i nadpisywanie ich najnowszymi. Dzięki temu kamera może pracować w pętli czyli zawsze będzie nagrywać. W tym modelu możemy ustawić długość plików na 1 / 3 / 5 minut lub całkowicie wyłączyć tryb nadpisywania. Przy wyłączonym trybie nadpisywania kamera nagrywa do momentu zapełnienia karty pamięci.

Dla wielu z nas zmorą są inni użytkownicy parkingów gdzie pozostawiamy swój samochód. W kamerze samochodowej DOD LS360W pojawiła się nowa opcja nagrywania TIME LAPSE czyli nagrywanie poklatkowe, które idealnie nadaje się do rejestrowania tego co dzieje się przed naszym samochodem podczas naszej nieobecności. Dzięki tej opcji możemy ustawić kamerę w taki sposób aby rejestrowała i zapisywała obraz co pewien określony czas (mamy do wyboru cztery warianty 200ms / 500 ms / 1s / 5s) dzięki temu materiał wideo zajmie nam znacznie mniej miejsca. Przykład widoczny poniżej pokazuje jak kamera zarejestruje 30 minut w materiale wideo który obejrzymy w 1 minutę!

kamera DOD LS460W nagrywanie poklatkowe time lapse

Rejestrator jazdy DOD LS360W podobnie jak jego poprzednik został wyposażony w gniazdo GPS do którego możemy podłączyć zewnętrzny moduł GPS DOD DG50A 5Hz (dostępny w naszej ofercie) aby uaktywnić kilka dodatkowych opcji w urządzeniu. Poniżej lista dostępnych funkcji które można aktywować wraz z podłączonym modułem GPS.

moduł GPS do kamery samochodowej DOD LS360W

Zewnętrzny moduł GPS dostępny jest w naszej ofercie

Elektroniczny kompas wyświetlany na ekranie LCD

Zewnętrzny moduł GPS który odświeża pozycję 5x na sekundę umożliwia precyzyjne określenie pozycji i kierunku poruszania się. Oprogramowanie rejestratora DOD LS360W wykorzystując te informacje pozwala uruchomić na ekranie elektroniczny kompas.

GPS logger z Google Maps

Mobilny rejestrator jazdy DOD LS360W po podłączeniu zewnętrznego modułu odbiera sygnał GPS i rejestruje "Czas", "Datę", "Prędkość", "Współrzędne GPS" w tym samym czasie. Za pomocą oprogramowania dołączonego do modułu GPS filmy i pozycja na mapie Google mogą być odtwarzane na jednym ekranie. Jest to bardzo wygodna funkcja szczególnie dla firm transportowych.

Automatyczna kalibracja daty i czasu

Po podłączeniu modułu GPS rejestrator trasy DOD LS360W automatycznie zaktualizuje godzinę i datę w urządzeniu.

 Funkcja ostrzegania o przekroczeniu prędkości

Oprogramowanie kamery samochodowej DOD LS360W pozwala na ustawienie ograniczenia prędkości w zakresie 40-120 km/h. Po przekroczeniu wybranej prędkości na ekranie kamery pojawi się ostrzeżenie w postaci ikony z czerwoną obwódką.

Aktualna prędkość pojazdu wyświetlana na ekranie LCD

Dzięki modułowi GPS który odświeża swoją pozycję 5x na sekundę kamera DOD LS360W wyświetla na ekranie LCD idealnie odwzorowaną prędkość pojazdu. Tak dokładnych wskazań nie posiada żaden inny producent.

 kamera samochodowa DOD LS360W - polskie menuOprogramowanie kamery z menu w języku polskim umożliwia dostosowanie ustawień do indywidualnych potrzeb klienta. Kilka najciekawszych opcji dostępnych w menu to:

 • możliwość ustawienia własnego tekstu który będzie widoczny w materiale wideo (np. numer tablic rejestracyjnych)

 • możliwość ustawienia opcji przypominającej o konieczności zrobienia przerwy w czasie jazdy

 • manualna korekcja ekspozycji obrazu EV (-3 / +3)

 • blokowanie dostępu do ustawień i menu kamery za pomocą hasła (opcja idealna dla samochodów firmowych)

 • funkcja Time Lapse - nagrywanie poklatkowe pozwalające zaoszczędzić miejsce na karcie pamięci

Filmy testowe zarejestrowane kamerą samochodową DOD LS360W
Aby zobaczyć filmy w optymalnej jakości proszę włączyć tryb pełny ekran oraz wybrać jakość HD

Budowa kamery samochodowej DOD LS360W

rejestrator jazdy DOD LS360W - budowa

Dlaczego warto mieć rejestrator samochodowy DOD LS360W?

 • Zapis potencjalnych dowodów kolizji

 • Jako rejestrator zapisy trasy w samochodach pracowników

 • Zapis przebytej trasy

 • Jest to niezbity dowód dla Policji i innych służb pokazujący prawdziwy przebieg wydarzeń na drodze (filmy/zdjęcia  z datą, godziną oraz dźwiękiem)
 • Monitoring transportowanego ładunku

 • Kontrola rodzicielska

 • W służbach porządkowych i ochroniarskich

 • W przedsiębiorstwach przewozowych

 • oraz wiele innych

kamera rejestrator trasy DOD LS360W - zestaw

Zawartość zestawu:

 • kamera samochodowa DOD LS360W

 • krótki uchwyt samochodowy umożliwiający montaż na szybie

 • krótki uchwyt do szyby przyklejany taśmą 3M
 • zasilacz samochodowy 12-24V

 • instrukcja obsługi w j. polskim

 • karta gwarancyjna 24 miesiące (dla konsumentów) 12 miesięcy (dla firm)

 • oryginalne opakowanie idealnie nadające się na prezent.

Specyfikacja techniczna

Chipset TioTech A8
Przetwornik obrazu SONY Exmor CMOS
Kąt widzenia obiektywu 32
Przysłona obiektywu F1.6
Ekran LCD 2.7" LTPS TFT LCD
Dostępna rozdzielczość wideo 1920x1080 (30fps) / 1280x720 (30fps) / 848x480 (30fps) / 640x480 (30fps)
Format wideo / kodek 39
Format pliku MOV
Moduł GPS w zestawie Tak
Antena GPS Opcjonalny zewnętrzny moduł GPS
Czujnik wstrząsów G-Sensor 1
Nagrywanie cykliczne 1 / 3/ 5 minut
Detekcja ruchu Tak
Nagrywanie w nocy Technologia WDR + 3DNR
Kompensacja ekspozycji -3 / +3
Balans bieli Automatyczny
Wbudowany głośnik i mikrofon Tak
Nośnik danych Zewnetrzna: gniazdo kart microSD max. 32GB
Język menu Polski

Zobacz również

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane przed publikacją w celu wykluczenia spamu, nie ingerujemy w ich treść.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl