Guzik mini kamera szpiegowska Full HD

Dostępność: wycofany z oferty
Cena: 199,00 zł 199.00
ilość szt.

towar niedostępny

Opis produktu

DYSKRETNA MINI KAMERA SZPIEGOWSKA

GUZIK V18

Model nagrywający filmy tylko po podłączony do zasilania

Nagrywa filmy w rozdzielczości 1920x1080 FULL HD 30kl/sec.

Obsługuje karty do 64GB

guzik z mini kamerą na kablu

Idealny nie rzucający się w oczy gadżet detektywistyczny

najnowszy produkt z serii
" ZOSTAŃ SZPIEGIEM! "

Dzisiejsza technologia pozwala na umieszczenie w praktycznie dowolnej obudowie kamery która rejestruje zarówno obraz jak i dźwięk w taki sposób aby nie wzbudzać niczyich podejrzeń. Dzięki temu możemy zaproponować Państwu mini kamerę szpiegowską ukrytą w guziku, która taką technologię z powodzeniem wykorzystuje.

Urządzenie nagrywające dyskretnie z wbudowanej kamery w guziku obraz i dźwięk w postaci plików multimedialnych na zintegrowany rejestrator. Zapisane dane można potem odtworzyć za pomocą komputera PC. 

Dyskretna i bardzo funkcjonalna mini kamerka szpiegowska w guziku wraz z rejestratorem. Wystarczy jeden rzut oka na pokój/mieszkanie/biuro i każdy znajdzie miejsce w którym można bez żadnego problemu bardzo profesjonalnie ukryć mini kamerę, nie wzbudzając podejrzeń u najbardziej dociekliwych osób.

Urządzenie może pracować w kilku trybach:

 • kamery - rejestruje obraz i dźwięk AVI (rozdzielczość 1920x1080 Full HD)

 • detekcja ruchu - rejestruje obraz i dźwięk AVI (rozdzielczość HD 1920x1080 Full HD)

Sam zdecyduj gdzie najlepiej ukryć mini kamerę tak, aby uniknąć kłopotliwych pytań.

guzik z mini kamerą

Profesjonalny sprzęt detektywistyczny
Tą kamerą można zarejestrować wszystko co nas otacza w sposób dyskretny i nie wzbudzający żadnych podejrzeń.

Nasza kamera w guziku to doskonałe urządzenie do zastosowań detektywistycznych, nagrywa filmy z dźwiękiem, w rozdzielczości 1920x1080 Full HD po podłączeniu do zasilania. Urządzenie obsługujemy za pomocą jednego przycisku, co sprawia iż tak nowoczesny gadżet detektywistyczny w obsłudze jest bardzo prosty. W zestawie znajduje się również instrukcja w języku polskim opisująca dokładnie wszystkie funkcje urządzenia.

Kamera w guziku zapewnia możliwość rejestracji non-stop przy podłączeniu stałego zasilania z ładowarki sieciowej, może również pracować podłączona do zewnętrznej baterii typu power bank (posiadającej wyjście USB).

Bardzo ważną funkcją którą posiada mini kamera  w guziku jest nagrywanie w pętli po podłączeniu do zasilania. Po zapełnieniu karty pamięci, urządzenie automatycznie rozpocznie kasowanie najstarszych plików i nadpisywanie ich najnowszymi. Dzięki temu kamera może pracować w pętli czyli zawsze będzie nagrywać.

Aby w pełni wykorzystać możliwości jakie daje nam ten szpiegowski gadżet musimy jedynie zaopatrzyć się w kartę pamięci micro SD (dostępna w naszej ofercie) i zainstalować ją w urządzeniu. Guzik z mini kamerą został wyposażony w czytnik kart pamięci o pojemności od 4GB do 64GB, dzięki czemu możemy dostosować je do naszych potrzeb.

Kamera detektywistyczna posiada również funkcję detekcji ruchu, co czyni z niej idealne narzędzie szpiegowskie. Po włączeniu tej opcji rejestracja wideo rozpoczyna się automatycznie w chwili wykrycia ruchu. Dzięki tej funkcji oszczędzamy dostępną pamięć ponieważ unikniemy zapisu na karcie pamięci niepotrzebnych filmów w których nic się nie dzieje.

Wymiary urządzenia to 3cm x 2cm x 1,5cm

Guzik z mini kamerą na kartę micro SD

 

Urządzenie po włączeniu nie sygnalizuje nagrywania świecąca diodą,
jest dyskretne jak na gadżet detektywistyczny przystało.

Po podłączeniu do ładowania i zainstalowaniu karty 64 GB w guziku z mini kamerą będziecie mogli nagrywać 9 godzin non stop (+-2 godziny ponieważ wszystko zależy od oświetlenia w pomieszczeniu i ilości ruchu).

Aby sprawdzić rezultaty naszej pracy, podłączamy urządzenie za pomocą kabla USB znajdującego się w zestawie do komputera. Mini kamera nie wymaga żadnych sterowników - po podłączeniu komputer automatycznie wykryje urządzenie jako dysk wymienny i umożliwi przeglądanie folderu z plikami.

W urządzeniu zainstalowano oprogramowanie które umożliwia nam dodanie daty i godziny na nagraniach wideo. Funkcja ta może okazać się bardzo przydatna, gdy dopiero po jakimś czasie odtworzymy znajdujące się na karcie pliki i będziemy chcieli uzyskać informacje w jakim dniu i o której godzinie były one wykonane. Niezastąpione w sytuacjach gdy konieczne jest udowodnienie komuś w jakim czasie zostało zarejestrowane nagranie.

Mini kamera szpiegowska posiada funkcję nagrywania ciągłego co daje Ci pewność, że wszystko co dzieje się w pomieszczeniu gdzie znajduje się ukryta kamera,  będzie utrwalone na filmie. Już teraz wychodząc z domu na 9 godzin lub opuszczając miejsce pracy, nie musisz martwić się :

 • czy niania dobrze zajmuje się Twoim maleństwem,

 • czy przypadkiem w ciągu dnia mąż nie wrócił do domu,

 • czy starsze dziecko nie wagaruje,

 • czy nikt nie dotyka Twoich rzeczy na biurku

i wiele innych sytuacji dnia codziennego, o których możesz nie wiedzieć.

Jedynym ograniczeniem jeśli chodzi o zastosowanie jest tak naprawdę nasza wyobraźnia. W zależności od sytuacji mamy możliwość wykorzystania funkcji wideo. Doskonale sprawdzi się w sytuacjach kiedy zbieramy materiał dowodowy, nagrywamy z ukrycia lub chcemy dowiedzieć się czy plotki o których słyszeliśmy to prawda...

Zestaw zawiera:Guzik z mini kamerą zestaw

 

Zestaw zawiera

 • Guzik z mini kamerą szpiegowską

 • Kabel USB o długości 2m do ładowania i podłączenie do komputera

 • Dwa zapasowe guziki wyglądające identycznie jak urządzenie
 • Ładowarka sieciowa
 • Instrukcja obsługi w j. polskim

 • Karta gwarancyjna 12 miesięcy

 • Oryginalne opakowanie idealnie nadające się na prezent.

Ważne!
Prezentowane urządzenia mogą być używane wyłącznie do legalnych działań. Nagrywanie osób bez ich wiedzy jest nie zgodne z prawem i może być karalne.

Opinie o produkcie (0)

Zaloguj się
Submit
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Biuro obsługi klienta

886-158-832

sklep@nais.net.pl

więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl