Profesjonalny dyktafon szpiegowski, redukcja szumów DVR-616

Dostępność: spodziewana dostawa
Cena: 325,00 zł 325.00
ilość szt.

towar niedostępny

Ocena: 4.32
Producent: HNSAT
Kod produktu: DC-61

Opis produktu

Profesjonalny dyktafon szpiegowski z redukcją szumów

Detekcja dźwięku Dwa mikrofony stereo HD Harmonogram nagrań Menu w j. polskim Czas nagrywania do 75 godzin Pamięć 16GB Jakość nagrań 1536kbps

Profesjonalny dyktafon cyfrowy to urządzenie idealne dla osób, które potrzebują niezawodnego i wydajnego sposobu na nagrywanie ważnych spotkań, prezentacji, wykładów czy konferencji. Przede wszystkim, metalowa obudowa dyktafonu sprawia, że urządzenie jest bardzo wytrzymałe i trwałe, co jest szczególnie ważne w przypadku intensywnego użytkowania. Dyktafon posiada czytelny wyświetlacz LCD, który pozwala na łatwe sterowanie urządzeniem oraz wygodne przeglądanie i kasowanie nagranych materiałów. Urządzenie oferuje możliwość korzystania z menu w języku polskim. Wysoka jakość nagrań 1536kbps gwarantuje, że każdy dźwięk jest zapisywany w bardzo szczegółowej jakości, co pozwala na wykorzystanie nagranych materiałów w celach profesjonalnych. Jakość nagrań to głównie zasługa tego, że w obudowie dyktafonu znajdują się dwa mikrofony HD stereo. W górnej części znajdują się dwa porty mini jack - jeden do podłączenia zewnętrznego mikrofonu oraz drugi do podłączenia słuchawek które znajdują się w zestawie z dyktafonem. W obudowie umieszczono po bokach 2 małe przełączniki które umożliwiają szybkie włączenie dyktafonu w trybie nagrywania, oraz blokadę przycisków która pozwoli na zablokowanie przed przypadkowym wyłączeniem nagrywania. Dyktafon posiada wbudowaną pamięć 16GB, co umożliwia zapisanie do 1166 godzin w jakości 32kbps. Na akumulatorze o pojemności 450mAh można nagrywać do 75 godzin bez ładowania.

Dyktafon oferuje ciekawą opcję dostosowania scenariusza nagrywanego dźwięku do różnych zastosowań. W zależności od potrzeb, np. podczas wywiadu, nagrywania wykładów lub standardowego nagrywania, urządzenie nakłada odpowiednie filtry, które poprawiają jakość dźwięku.

Opcje nagrywania dostępne w dyktafonie DC-61

 • nagrywanie ciągłe od momentu włączenia do momentu wyłączenia
 • nagrywanie po wykryciu dźwięku dyktafon nagrywa tylko gdy wykryje dźwięk (możliwość regulacji poziomu czułości mikrofonu)
 • nagrywanie według harmonogramu w ustalonych godzinach, jednorazowo lub cyklicznie

Dyktafon cyfrowy DVR-616

Zalety dyktafonu cyfrowego DC-61

 • Wbudowana pamięć

  Pamięć 16GB

  Dyktafon cyfrowy posiada wbudowaną pamięć o pojemności 16GB. W zależności od wybranej jakości nagrywania, można zarejestrować różną ilość godzin audio. Przy jakości dźwięku 32kbps maksymalny czas nagrania wynosi aż 1166 godzin, natomiast przy najwyższej jakości dźwięku 1536kbps, możliwe jest zarejestrowanie jedynie około 24 godzin nagrania.

 • Jakość nagrań

  Jakość nagrań (32kbps / 64kbps / 128kbps / 512kbps / 768 kbps / 1536kbps)

  W menu dyktafonu można ustawić jakość nagrywanego dźwięku na różnych poziomach. Im wyższy poziom, tym lepsza jakość dźwięku, ale większy rozmiar pliku. Im niższy poziom, tym gorsza jakość, ale mniejszy rozmiar pliku.

 • Format plików

  Zapis nagrań w formacie plików MP3 / WAV

  Format plików dźwiękowych WAV charakteryzuje się tym, że dźwięk zapisany jest bez utraty jakości wynikającej z kompresji. Jest to najlepszy format do czyszczenia / odszumiania nagrań audio. 

 • Akumulator o pojemności

  Akumulator o pojemności 450mAh

  Ładowanie akumulatora odbywa się za pomocą kabla USB który znajduje się w zestawie. Czas ładowania akumulatora wynosi około 3 godzin. 

 • Czas nagrywania

  Czas pracy na akumulatorze do 75 godzin 

  W pełni naładowany akumulator umożliwia nagrywanie do 75 godzin w jakości 32kbps. Przy wybraniu najwyższej jakości nagrań 1536kbps czas pracy na akumulatorze wynosi około 38 godzin.

 • Czuły mikrofon

  Dwa bardzo czułe mikrofony HD

  Nagrywanie dźwięku za pomocą dwóch mikrofonów, w wysokiej jakości HD, umożliwiające uzyskanie efektu przestrzennego stereo. Dzięki zastosowaniu dwóch mikrofonów, nagrywany dźwięk jest bardziej naturalny i wierniejszy, a efekt przestrzenny sprawia, że dźwięk jest odbierany przez słuchacza w sposób bardziej immersyjny.

 • Detekcja dzwieku

  Nagrywanie po wykryciu dźwięku (regulowana skala czułości)

  Funkcja detekcji dźwięku w dyktafonie umożliwia automatyczne rozpoczęcie i zakończenie nagrywania w zależności od poziomu dźwięku lub hałasu w otoczeniu. W menu dyktafonu istnieje możliwość dostosowania czułości detekcji dźwięku poprzez wybór poziomu w skali od 1 do 9. W ten sposób mikrofon będzie w stanie wykryć dźwięk o określonym poziomie głośności i uruchomić nagrywanie, a także zakończyć nagrywanie, gdy poziom dźwięku będzie poniżej określonego progu.

 • Harmonogram nagrywania

  Nagrywanie według ustalonego harmonogramu 

  Funkcja nagrywania dźwięku w określonych interwałach czasowych. Użytkownik może skonfigurować dyktafon w menu tak, aby rozpoczynał automatyczne nagrywanie o określonej godzinie i kończył w innym wyznaczonym czasie. Ta funkcja pozwala na nagrywanie wydarzeń w określonych godzinach, nawet wtedy, gdy użytkownik nie jest obecny w pobliżu dyktafonu. Przykładowo, można skonfigurować dyktafon tak, aby nagrywał dźwięk w godzinach od 8:00 do 16:00 i nagrać to, co dzieje się w pomieszczeniu w którym pozostawiony został dyktafon.

 • Zabezpieczenie danych hasłem

  Zabezpieczenie hasłem

  W menu dyktafonu istnieje możliwość zabezpieczenia urządzenia poprzez ustawienie hasła, które blokuje dostęp do dyktafonu. Po ustawieniu hasła, aby uruchomić dyktafon lub odtworzyć zapisane nagrania, wymagane jest podanie hasła. Ta funkcja chroni urządzenie przed nieuprawnionym dostępem lub nieautoryzowanym sprawdzeniem zawartości pamięci dyktafonu, zapewniając tym samym większe bezpieczeństwo i prywatność.

 • Nagrywa dźwięk podczas ładowania

  Nagrywanie dźwięku podczas ładowania

  Podczas ładowania urządzenia możemy jednocześnie korzystać z trybu nagrywania. Aby podłączyć dyktafon do zasilania, wystarczy skorzystać z ładowarki USB (nie jest dołączona do zestawu) lub podłączyć go do powerbanku o dużej pojemności akumulatora, co pozwoli na wydłużenie czasu pracy.  

 • Ustawienia dyktafonu

  Menu dyktafonu dostępne w języku polskim

  Dyktafon posiada przejrzysty wyświetlacz LCD. Menu urządzenia jest dostępne w 28 językach, w tym również w języku polskim. W menu użytkownika można ustawić datę i godzinę, jakość nagrywanego dźwięku, czułość mikrofonu, ustawienia hasła oraz harmonogram nagrywania i wiele innych rozbudowanych funkcji.

 • Procesor DSP

  Procesor DSP - Redukcja szumów

  Dyktafon posiada wbudowany procesor sygnałowy (DSP), który służy do cyfrowej obróbki dźwięku. Jest to specjalny układ wyposażony w przetworniki o dużej mocy obliczeniowej i niskim opóźnieniu. Dzięki procesorowi, sygnał może być modyfikowany bez utraty jakości, co pozwala na uzyskanie lepszej jakości dźwięku.

 • Wbudowany głośnik

  Wbudowany głośnik 

  Dyktafon wyposażony jest w wysokiej jakości głośnik, który pozwala na odtwarzanie zapisanych nagrań bezpośrednio z urządzenia. To proste i wygodne rozwiązanie, gdy chcemy szybko odsłuchać, co zostało nagrane, bez konieczności przenoszenia plików na inny sprzęt.

 • Odtwarzanie nagrań

  Odtwarzanie nagrań na słuchawkach 

  Dyktafon posiada złącze mini jack do którego możemy podłączyć słuchawki dołączone do zestawu. Oprogramowanie dyktafonu pozwala na odtwarzanie plików w formacie MP3/WMA/WAV. Po podłączeniu słuchawek i włączeniu urządzenia nastąpi automatyczne odtwarzanie zarejestrowanego materiału. 

 • Harmonogram nagrywania

  Stempel daty i czasu

  Funkcja, która pozwala na automatyczne oznaczenie nagrania dźwiękowego datą i godziną, w których zostało ono wykonane. Jest to przydatne narzędzie, które umożliwia łatwe zidentyfikowanie plików dźwiękowych oraz określenie ich chronologii. Szczególnie przydatne w przypadku nagrywania ważnych rozmów biznesowych, wykładów, spotkań czy wywiadów, kiedy to potrzebujemy później łatwo znaleźć konkretne fragmenty nagrania.

Odtwarzanie nagrań z dyktafonu

Aby odtworzyć zarejestrowany materiał możemy podłączyć dyktafon do portu USB komputera. Po podłączeniu uzyskujemy dostęp do wbudowanej pamięci tak jak w przypadku podłączenia dowolnego pendriva. W pamięci wewnętrznej dyktafonu znajduje się folder RECORD, w którym zapisane są nasze nagrania audio w postaci plików WAV. Wybrany plik należy otworzyć w dowolnym odtwarzaczu multimedialnym zainstalowanym w komputerze. Materiał w postaci plików możemy dowolnie kopiować i archiwizować np. na dysku w komputerze.

W tym modelu dostępna jest również druga opcja - możliwość odtwarzania nagrań na słuchawkach podłączonych do urządzenia (słuchawki są częścią zestawu) lub bezpośrednio na wbudowanym głośniku, który charakteryzuje się wysoką jakością dźwięku.

Ile czasu możemy nagrywać na wbudowanej pamięci 16GB

 • Jakość 32kbps: 1min ~ 0.25MB zmieścimy ok 1166h nagrań w formacie MP3.
 • Jakość 64kbps: 1min ~ 0.45MB zmieścimy ok 582h nagrań w formacie MP3.
 • Jakość 128kbps: 1min ~ 0.9MB zmieścimy ok 290h nagrań w formacie MP3.
 • Jakość 512kbps: 1min ~ 3.7MB zmieścimy ok 72h nagrań w formacie WAV.
 • Jakość 768kbps: 1min ~ 5.5MB zmieścimy ok 48h nagrań w formacie WAV.
 • Jakość 1536kbps: 1min ~ 11.0MB zmieścimy ok 24h nagrań w formacie WAV.

Przykłady zastosowania

 • Nagrywanie ważnych spotkań biznesowych, konferencji i szkoleń w celu późniejszej transkrypcji lub sporządzenia notatek.
 • Dyktowanie listów, raportów, notatek, przemówień i innych dokumentów dla celów biznesowych lub prywatnych.
 • Nagrywanie lekcji, wykładów i seminariów na potrzeby edukacyjne lub naukowe.
 • Nagrywanie rozmów z klientami, pacjentami, świadkami lub podejrzanymi w celu późniejszego wykorzystania w postępowaniach prawnych.
 • Nagrywanie wywiadów, audycji radiowych lub telewizyjnych, podcastów lub innych programów multimedialnych.
 • Nagrywanie prywatnych notatek, listów, przemówień lub wypowiedzi w celach prywatnych.
 • Ułatwienie pracy tłumaczom poprzez nagrywanie rozmów lub wystąpień w innych językach.

W zestawie

 • dyktafon cyfrowy DC-61
 • przewód USB
 • przewód minijack/minijack
 • słuchawki stereo
 • instrukcja obsługi w j. polskim

Całość zapakowana jest w estetyczne pudełko - dzięki czemu dyktafon może być ciekawym pomysłem na prezent 

Opis dyktafonu oparty na testach

Testujemy każdy produkt w naszej ofercie, aby zapewnić naszym klientom najwyższą jakość i pełną satysfakcję z zakupów. Dokładnie sprawdzamy każdy produkt przed jego wprowadzeniem do sprzedaży, aby upewnić się, że spełnia on wszystkie nasze wymagania jakościowe. Dzięki temu, masz pewność, że produkty, które oferujemy są funkcjonalne i trwałe. Nasza dbałość o jakość pozwala nam zaoferować tylko najlepsze produkty, które spełnią Twoje oczekiwania i potrzeby.

Korzystając z oprogramowania MediaInfo weryfikujemy nagrania zarejestrowane przez dyktafon aby potwierdzić parametry techniczne danego modelu.

Specyfikacja techniczna

Jakość nagrania (bit rate) 32 / 64 / 128 / 512 / 768 / 1536 kbps
Czas pracy do 75 godzin
Wbudowana pamięć 16GB
Detekcja dźwieku Tak
Harmonogram pracy Tak
Redukcja szumów Tak
Wyjście słuchawkowe Tak
Zabezpieczenie hasłem Tak
Czułość mikrofonu promień 10m
Format plików MP3 / WAV
Czas ładowania 4 godziny
Zasilanie akumulator 450mAh (5V)
Obsługiwane systemy operacyjne Windows Vista/7/8/10, Mac OS X, Linux
Kolor srebrny
Wymiary 100.7 x 34.5 x 12.5 mm
Waga 96g

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane przed publikacją w celu wykluczenia spamu, nie ingerujemy w ich treść.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Biuro obsługi klienta

886 158 832

więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl