Opcje przeglądania
Detekcja dźwieku
Redukcja szumów
Odtwarzanie nagrań
Blokada hasłem
Harmonogram nagrań
Detekcja dźwięku
Detekcja ruchu

Podsłuchy nagrywające

Podsłuchy nagrywające

W tej grupie znajdują się podsłuchy z funkcją nagrywania. Oznacza to, że pozostawiając taki podsłuch w pomieszczeniu (mieszkaniu, firmie) podczas naszej nieobecności zostaną zarejestrowane wszystkie dźwięki w odległości kilku lub nawet kilkunastu metrów od pozostawienia pluskwy. Czas pracy podsłuchów nagrywających wynosi od kilku godzin do nawet kilkunastu dni i uzależniony jest jedynie od pojemności zainstalowanego akumulatora.

W podsłuchach z funkcją nagrywania wbudowana jest pamięć lub możemy zainstalować pamięć na której urządzenie rejestruje materiał dźwiękowy. Aby odsłuchać nagrania wystarczy, że podłączymy urządzenie do komputera i odtworzymy nagranie w dowolnym programie multimedialnym. W niektórych modelach możliwe jest odsłuchanie nagrań bezpośrednio z urządzenia za pomocą dołączonych do zestawu słuchawek. 

Niektóre podsłuchy nagrywające posiadają funkcję detekcji dźwięku. Funkcja ta umożliwia nagrywanie tylko jeśli urządzenie wykryje dźwięk. Dzięki temu podczas odtwarzania nagrań nie musimy słuchać ciszy. 

 

Zaloguj się
Submit
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Biuro obsługi klienta

886-158-832

sklep@nais.net.pl

więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl