Opcje przeglądania

Lokalizatory GPS do samochodu, motocykla, roweru i osób

Lokalizatory GPS to urządzenia dzięki którym możemy w prosty sposób śledzić nasz samochód, motocykl, osobę czy maszynę budowlaną. Urządzenie za mocą modułu GPS namierza swoją pozycję a następnie wysyła ją w formie wiadomości SMS na telefon użytkownika lub w formie pakietu danych na zewnętrzny serwer. 

Lokalizatory GPS

 

W kategorii lokalizatory GPS można znaleźć kilka modeli które w zależności od przeznaczenia różnią się budową i możliwościami. Są urządzenia małe osobiste takie jak GPS Tracker 102 oraz urządzenia przystosowane do montażu w samochodzie takie jak model GPS Tracker 103. Jeśli poszukujesz lokalizatora do śledzenia samochodu, który wytrzyma kilka tygodni bez ładowania koniecznie zapoznaj się z naszym hitem GPS Tracker 108B. Aby zabezpieczyć motocykl warto zainteresować się lokalizatorem GPS Tracker 311C

Zastanawiasz się jak wybrać lokalizator GPS do swojego pojazdu lub floty pojazdów? Skontaktuj się z nami a dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie udzielić fachowej porady i pomóc w doborze odpowiedniego urządzenia. Zapraszamy!

Zaloguj się
Submit
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Biuro obsługi klienta

886-158-832

sklep@nais.net.pl

więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl