Mini dyktafon DC-08 podsłuch ukryty w pendrive

Dostępność: spodziewana dostawa
Cena: 115,00 zł 115.00
ilość szt.

towar niedostępny

Opis produktu

Pendrive z ukrytym dyktafonem - mini rejestrator dźwięku 

Dyktafon w pamięci pendrive, nie tylko może służyć jako profesjonalny rejestrator dźwięku ale może również być wykorzystywany do przechowywania danych. Mini dyktafon w pendrive został wykonany z bardzo dobrej jakości materiałów. Plastikowa obudowa nie rozpada się w rękach jak w przypadku innych podobnych ofert za kilkanaście złotych. Po podłączeniu do komputera urządzenie zachowuje się jak tradycyjny pendrive - mamy dostęp do wbudowanej pamięci i możemy dowolnie kopiować i kasować dane.

Urządzenie nagrywa w sposób ciągły (bez względu na natężenie dźwięku) dzięki temu może zarejestrować nawet szepty z dalszej odległości. Włączenie i wyłączenie dyktafonu odbywa się za pomocą jednego przełącznika - prosta obsługa. Wbudowany akumulator pozwala nagrywać do 16 godzin od uruchomienia. Czas ładowania akumulatora to około 70 minut. Pliki dźwiękowe nagrywane są w formacie WAV.

mini dyktafon pendrive DC-08

Specyfikacja mini dyktafonu

 • Czuły mikrofon

  Bardzo czuły mikrofon

  Wbudowany bardzo dobrej jakości mikrofon elektretowy (pojemnościowy), który jest w stanie zarejestrować dźwięk bez szumów i zniekształceń z odległości nawet kilku metrów.

 • Czas nagrywania

  Czas pracy 16 godzin

  Po naładowaniu akumulatora dyktafon jest w stanie nagrywać do 16 godzin.

 • Wbudowana pamięć

  Pamięć 8GB

  Wbudowana pamięć o pojemności 8GB jest w stanie zapisać maksymalnie 160 godzin nagrań audio.

 • Obudowa pendrive

  Obudowa i wygląd tradycyjnego pendrive

  Obudowa tego dyktafonu wykonana jest z bardzo dobrej jakości materiałów. Do złudzenia przypomina obudowy tradycyjnych pendrive. 

 • Stempel daty i czasu

  Stempel daty i czasu

  W dyktafonie możliwe jest ustawienie aktualnej daty i godziny. Zarejestrowane nagrania będą oznaczone datą i godziną w formie nazwy plików WAV. 

 • Akumulator o pojemności

  Akumulator o pojemności 110mAh

  Ładowanie akumulatora odbywa się po podłączeniu do portu USB w komputerze lub dowolnej ładowarki z wyjściem USB. Czas ładowania wynosi 70min. O naładowaniu akumulatora informuje nas dioda sygnalizacyjna.

 • Format plików

  Zapis nagrań w formacie WAV (128 kbps) 

  Format plików dźwiękowych WAV charakteryzuje się tym, że dźwięk zapisany jest bez utraty jakości wynikającej z kompresji. Jest to najlepszy format do czyszczenia / odszumiania nagrań audio.

Odtworzenie nagrań z dyktafonu

Aby odtworzyć zarejestrowany materiał musimy podłączyć nasz pendrive do komputera. Po podłączeniu uzyskujemy dostęp do wbudowanej pamięci tak jak w przypadku podłączenia dowolnego pendriva. W pamięci wewnętrznej dyktafonu znajduje się folder RECORD, w którym zapisane są nasze nagrania audio w postaci plików WAV. Wybrany plik WAV należy otworzyć w dowolnym odtwarzaczu multimedialnym zainstalowanym w komputerze lub telefonie. Wybrany materiał możemy dowolnie kopiować i archiwizować np. na dysku w komputerze.

pliki zarejestrowane dyktafonem w pendrive

Edycja nagrań - wzmocnienie dźwięku - redukcja szumu

W zestawie oprogramowanie za pomocą którego możemy zwiększyć funkcjonalność dyktafonu. Przy pomocy oprogramowania jesteśmy w stanie zredukować szumy na nagraniu lub wzmocnić ciche dźwięki, które zostały zarejestrowane z dalszych odległości. W przypadku dyktafonów które nie posiadają funkcji nagrywania po wykryciu dźwięku otrzymujemy materiał w którym w dość znacznej części zarejestrowała się cisza. Dzięki oprogramowaniu możliwe jest szybkie odnalezienie miejsc w którym dyktafon zarejestrował dźwięki. Możemy również wyciąć odpowiedni fragment nagrania i poddać go obróbce.

program do edycji dźwięku 

Zastosowanie mini dyktafonu

 • dyskretne nagrywanie prowadzonych rozmów na spotkaniu
 • kontrola dzieci
 • monitorowanie i podsłuch pomieszczenia podczas naszej nieobecności

W zestawie

 • mini dyktafon pendrive DC-08
 • instrukcja obsługi w j. polskim
 • opakowanie blister

Specyfikacja techniczna

Wbudowana pamięć 8GB
Wydajność baterii do 16 godzin
Detekcja dźwieku Nie
Redukcja szumów Nie
Odtwarzanie nagrań Nie
Blokada hasłem Nie
Harmonogram nagrań Nie
Czułość mikrofonu 8-10 m
Format plików WAV
Jakość nagrania (bit rate) 128kbps
Częstotliwość próbkowania 16.0 KHz
Zakres częstotliwości 20 - 20000 Hz
Kodowanie ADPCM (Intel)
Kanały 2 kanały
Czas ładowania 70 min.
Zasilanie akumulator 110mAh
Obsługiwane systemy operacyjne Windows Vista/7/8/10, Mac OS X, Linux
Wymiary 70 x 21 x 9.4 mm
Waga 13g

Produkty podobne

Opinie o produkcie (3)

Ewa
24 lipca 2018

Bardzo dobra jakość dźwięku testowałam w pluszowej zabawce którą dałam dziecku do przedszkola. Wyboru nie załuje sprawdził się i mogę polecić.

Sebastian
2 lutego 2019

Super gadżet! Bez problemu można odsłuchać rozmowy prowadzone w pomieszczeniu gdzie zostawiliśmy pendrive. Mały, dyskretny - no szkoda tylko że dioda delikatnie świeci ale ja to zasłoniłem kawałkiem taśmy. Polecam.

Jerzy
26 marca 2019

świetna jakość dźwięku nawet z dalszej odległości bardzo prosty w obsłudze dyktafon jestem zadowolony i dziękuję za udaną transakcję.

Zaloguj się
Submit
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Biuro obsługi klienta

886-158-832

sklep@nais.net.pl

więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl